PDA

צפייה בגרסה מלאה : פגוש קדמי תוצרת עצמית

liron_al
21-05-11, 01:06
ע"מ לקבל קצת יותר מרווח בין הTERRA FIRMA לפגוש הקדמי, שקלתי להחליף לפגוש ברזל.
שתי בעיות צצו:
1) המשקל המוגזם של פגוש שכזה
2) המשקל המוגזם שהפגוש הולך להוריד לי מהארנק...:rolleyes:

האם מישהוא התנסה עם פגוש אלומיניום? אם כן, מה הם הרשמים (חזק, רועד, קשה ליצור)
כמו כן, האם ישנו איסור על הרכבת פגוש מתוצרת עצמית?

תודה לעונים..

shahav
21-05-11, 10:40
לירון
ראיתי פגוש יעודי של אספיר ב יד2 . הבחור שם הצהיר על מוצר חדש ב 70% ממחיר מלא, יוצא כ2500 שח.
לאחרונה שמעתי על הצקות בזמן הטסט השנתי, דורשים אישור מוסך, אין מישג אם הדבר מצריך רישום במישרד הקישקוש..., כך שלא ברור מה עושים בטסט הבא.

רבין

alal
21-05-11, 19:16
בנה פגוש צינורות מינימאלי בעלות זניחה .
בנה אותו כך שניתן יהיה להרכיב עליו את פגוש הפלסטיק בעת הצורך .

omri_t
21-05-11, 21:46
הבעיה עם רכב כשלך שהחלפת הפגוש אכן מושכת אש שכן השינוי בולט לעין- נעזוב לרגע את כל הנושא הזה.

מבחינת משקל, לא בטוח שזה דבר רע. כמובן כתלות במערכת המתלה מלפנים. (אנשים נוסעים עם טמבון מתכת+כננת מלפנים)
קח בחשבון שתוספת המשקל של טמבון כזה בבניה מחושבת יכולה להיות לא גדולה.
ניתן לבנות שבלונה קרטון ולאחר מכן להזמין פחים לפי הצורה ופשוט לט להיסחף בעובי כפי שבד"כ עושים...
אם תלך על האופציה ותרצה סיוע בנושא הריתוך וההרכבה- דבר איתי.

מה שכן, נסה לבדוק אם ניתן לחתוך חלק מהפגוש הקיים לצורך שיפור המצב (לא מכיר את המבנה בפועל).
מצד שני, לאור הכרותנו אני מניח שלא תאהב פתרונות כאלו.

(אמרנו מפנים ערב השבוע? תבחן את העניין יחד...)

liron_al
22-05-11, 04:40
עמרי,
למה זה אמור להיות בעיה? (אני יודע - משטרע), אבל גטוס ואספיר מוכרים פגושים שכאלה, וזכור לי שמישהו אמר שאפילו בטכניון (!!!)
לא מאשרים פגושים :)
לגבי המשקל - אלומיניום 6מ"מ אמור לשקול 8.5 קילו. ברזל - 16.5 קילו (4מ"מ). אין לי מושג איך זה ישפיע על המתלים, אבל כל מי שיש לו כננת אמר לי שהבולמים מקדימה
הולכים יותר מהר. אני לא מעוניין בכננת, אבל 16 קילו ממש בקצה זה לא טריוויאלי, צריך לחשב או לרדת ל 3מ"מ (12.5 ק"ג)
אתה מכיר מקום שפשר להזמין ממנו פחים חתוכים במידה מדוייקת? חשבתי על עבודה עם קרטון לשם הורדת מידות ומידול. כשזה יהיה גמור התכוונתי להוציא לייצור מאלומיניום,
אבל האופציה שלך נשמעת לא רע - זול וזריז יותר..

אכן מכיר אותי - א י ן מ צ ב לחתוך, הפגוש המקורי יעבור ניילון בוואקום (יש לנו מכונה בעבודה) ויעלה לעליית הגג של הורי להמשך אכסנה במקום מוצל..
חולה - כבר אמרנו?

8ball
22-05-11, 05:17
על איזה רכב מדובר שאתה חושש כל כך שהדבר ימשוך את העין של הדרדסים או של טסטר? שני המקרים לא בקיאים יותר מדי בכלי רכב ומה הגיע מהחברה ואיך

liron_al
22-05-11, 05:19
טראנו ארוך...

-->