PDA

צפייה בגרסה מלאה : יוניט שמן וחיישן חמצן

יורם-דרומי
28-05-11, 14:13
אני רוצה להחליף את יוניט השמן וחיישן החמצן אצלי בג'יפ - גראנד צ'ירוקי ZJ שנתון 95 מנוע 5.2L יבוא אישי.

זקוק לעזרה האם המוצרים הבאים הם הנכונים והמתאימים
יוניט שמן:<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>
<o:p> </o:p>
1. 31 $ כולל משלוח עד הבית - http://cgi.ebay.com/ebaymotors/new-Standard-Motor-Products-PS257-Oil-Pressure-Switch-/180655692959?pt=Motors_Car_Truck_Parts_A ccessories&fits=Make%3AJeep%7CModel%3AGrand+Cheroke e%7CYear%3A1995&hash=item2a0feb1c9f (http://cgi.ebay.com/ebaymotors/new-Standard-Motor-Products-PS257-Oil-Pressure-Switch-/180655692959?pt=Motors_Car_Truck_Parts_A ccessories&fits=Make%3AJeep%7CModel%3AGrand+Cheroke e%7CYear%3A1995&hash=item2a0feb1c9f)<o:p></o:p>

2. חיישן חמצן - 40$ כולל משלוח http://cgi.ebay.com/ebaymotors/New-Universal-Oxygen-Sensor-4-Wires-/170628462429?pt=Motors_Car_Truck_Parts_A ccessories&fits=Make%3AJeep%7CModel%3AGrand+Cheroke e%7CYear%3A1995&hash=item27ba3fb75d (http://cgi.ebay.com/ebaymotors/New-Universal-Oxygen-Sensor-4-Wires-/170628462429?pt=Motors_Car_Truck_Parts_A ccessories&fits=Make%3AJeep%7CModel%3AGrand+Cheroke e%7CYear%3A1995&hash=item27ba3fb75d)<o:p></o:p>
תודה על העזרה
יורם

יורם-דרומי
30-05-11, 20:17
UP UP
איפה כולם??
וואללה - דממת אלחוט כזו לא הייתה אפילו במבצע שלום הגליל,,,,,,,,

רוני תורג'מן
30-05-11, 20:31
היי יורם,
עזוב אותך חיישן חמצן, תוריד את הממיר ,ושים דוד פתוח בינוני (או לחילופין דוד תחליפי של סופה-הוא פחות גדול מהמקורי)
ותאמין לי -אחלה צליל כמו של V-8 אמיתי !!
אולי תידלק מנורת צ'ק אינג'ן ,אבל נוסע יותר טוב ונשמע עוד יותר טוב...

...אבל זו רק דיעה אישית
אגב: שלח לי בה.פ מה נסגר עם מה שדיברנו בטלפון...

רוני

gabi2
30-05-11, 20:51
היי יורם,
עזוב אותך חיישן חמצן, תוריד את הממיר ,ושים דוד פתוח בינוני (או לחילופין דוד תחליפי של סופה-הוא פחות גדול מהמקורי)

...אבל זו רק דיעה אישית

רוני

ערב טוב רוני

לפי דעתי אתה טועה חיישן חמצן הוא חשוב מאוד למנועים הגדולים במיוחד שיש לך מערכת ניהול מנוע .
מחשב הרכב מתקן את התיצרוכת לפי הקריאה של חיישן חמצן חיישן טמפרטורה והתרמוסטט.לפי דעתי שלושת החיישנים האלה מאוד חשובים לעבודת המנוע
זה כמו שתגיד שהתרמוסטט לא חשוב .בעיקרון המנוע יעבוד השאלה איך וכמה דלק הוא יצרוך.
כדי לקבל צליל של מנוע V8 קפוץ לסלינס דבר עים איציק תרכיב דוד פתוח של מגנפלו צינור 3.5 צול ואתה מקבל צליל שאפשר לחלום עלו תענוג לאוזניים.

יורם-דרומי
30-05-11, 21:47
היי יורם,

...אבל זו רק דיעה אישית

רוני

אהלן רוני,
התקנתי ממיר לפני שנה מאחר והיה חשש לגבי העברת הטסט - עד אז ללא ממיר - וכאן הויכוח לגבי איזה שנתון חובה להתקין ממיר ומאיזה אסור
הדוד - פתוח והרעש מנגן כמו החמישייה של JEEP בקונצרט

לגבי הנושא ששוחחנו - עדיין לא היתפנתי - סביר שביום שישי אשכב מתחת לרכב - אמסור עדכון בהמשך

talw
30-05-11, 21:55
+1 לגבי

אם אתה מוריד את הממיר
תגיד לאגזוזן שירתך לך את ההברגה של החיישן האחורי על חתיכת צינורית ,משהו כמו 3 ס"מ ,כדי להרחיק אותו מזרימת הגזים באגזוז
בכדי שהמכשף יחשוב שיש פחות CO יחסית לחיישן הראשון (פעולה יותר תקינה של ניהול מנוע-כאילו יש ממיר,והמכשף יכול לאזנן את העניינים)

טל

יורם, הגבנו ביחד........
אם אתה משאיר את הממיר לא אמרתי כלום

alal
31-05-11, 03:15
+1 לגבי

אם אתה מוריד את הממיר
תגיד לאגזוזן שירתך לך את ההברגה של החיישן האחורי על חתיכת צינורית ,משהו כמו 3 ס"מ ,כדי להרחיק אותו מזרימת הגזים באגזוז
בכדי שהמכשף יחשוב שיש פחות CO יחסית לחיישן הראשון (פעולה יותר תקינה של ניהול מנוע-כאילו יש ממיר,והמכשף יכול לאזנן את העניינים)

טל

יורם, הגבנו ביחד........
אם אתה משאיר את הממיר לא אמרתי כלום

גם שלי שנת 95 4.0L והחיישן נמצא לפני הממיר , לא מבין על איזה חיישן שני אתה מדבר .
בעיקרון ניתן להוריד את הממיר והאוטו לא יודע מזה (רק הבוחן)

tzagi
31-05-11, 05:42
יורם יקירי,
כשאתה רואה FREE SHIPPING באיביי, זה רק רלוונטי לך במקרה שמוצר נשלח בתוך ארה'ב,
אני מתאר לעצמי שזה לא המצב, ולכן, עליך ללחוץ על OTHER SERVICES, בחר לאן לשלוח ותקבל את המחיר.

בהצלחה!

יורם-דרומי
31-05-11, 21:05
יורם יקירי,
כשאתה רואה FREE SHIPPING באיביי, זה רק רלוונטי לך במקרה שמוצר נשלח בתוך ארה'ב,
אני מתאר לעצמי שזה לא המצב, ולכן, עליך ללחוץ על OTHER SERVICES, בחר לאן לשלוח ותקבל את המחיר.

בהצלחה!
זה כולל משלוח לישראל - לאחר בדיקה
תודה

tzagi
31-05-11, 21:12
עדיף לבדוק שנית
כשאני בודק משלוח לישראל בקישור הראשון אני מקבל את זה:
Shipping and handling
Item location: West Newton, Pennsylvania, United States
Shipping to: Worldwide
Change country:

Shipping and handling
To
Service
Estimated delivery*
US $7.81
Israel
USPS First Class Mail InternationalTM
Varies for items shipped from an international location
Seller ships within 2 days after receiving cleared payment .

יורם-דרומי
01-06-11, 23:17
עדיף לבדוק שנית
כשאני בודק משלוח לישראל בקישור הראשון אני מקבל את זה:
Shipping and handling
Item location: West Newton, Pennsylvania, United States
Shipping to: Worldwide
Change country:

Shipping and handling
To
Service
Estimated delivery*
US $7.81
Israel
USPS First Class Mail InternationalTM
Varies for items shipped from an international location
Seller ships within 2 days after receiving cleared payment .

נכון - רשמתי - מחיר כולל הובלה = 31 $ וזה מובנה מ- 22.95 $ הפריט ועוד 7.81 $ ביחד עיגלתי ל- 31 $

tzagi
02-06-11, 01:08
טעות שלי, חשבתי אמרת משלוח חינם.

-->