PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה מושב מתאים בחלק האחורי של הסמוראי

Tom Bril
07-06-11, 12:34
שלום ,אני מתכוון להחליף את כל מושבים ברכב, מי שעוד לא מכיר מדובר בסמוראי ארוך.

השאלה שלי פונה אל חברה שהחליפה מושב אחורי בסמוראי ויש להם ניסיון עם הנושא.

איזה סוג מושב/ספסל אחורי מתאים בחלקו האחורי של הסמוראי, מדובר על המיקום בין בתי הגלגלים.

המטרה היא להתקין מושב כמה שיותר נוח לשני מבוגרים שיוכלו לשבת "בסבבה שלהם".

כמובן שהאופציות הם מושבים מפרוקיות של רכבים חדשים, השאלה איזה.

אופציה נוספת היא להרכיב שני מושבים קדמיים צמודים מאחור אך לא נראה לי שיש מספיק מקום.

תודה מראש.

omri_t
07-06-11, 12:45
תעבור על שרשורים ישנים, בעיקר של CJ וסופה, ותראה מה אנשים מתקינים.
בעיקרון, אני מאמין שמושב שיכנס בין הכנפיים יהיה קצר ופחות נוח.
אם תרים אותו מעט מוכל כבר להכניס ספסל מעט ארוך יותר ומכאן גם נוח.
תחת המושב ניתן להכניס ארגז לציוד וכו'.

כמובן ניתן לבנות את העסק כך שניתן יהיה לקפל את הספסל פעמיים, ואז זה מפנה שטח העמסה גדול.
וגם ניתן לעשותו פריק, ע"י פינים. ותוך דקה אתה בלי ספסל.

שני מושבים קדמיים נראה לי לא פרקטי, מושב קידמי בד"כ דורש יותר מקום ולמעשה יהיה גבוהה מאוד.

- אגב, יש לי שני ספסלים אחוריים במחסן. אם תרצה, צור קשר.

tomer s
07-06-11, 13:02
אצלי בארוך היה מורכב מושב (לא יודע מה מקורו) שמתהפך, יש אפשרות שהגב יהיה לכיוון הנסיעה ולהפך,
אם מעניין אותך הוא למכירה.

אלדר
07-06-11, 13:09
מושב אחורי של ברלינגו/פרטר/קנגו מחולק לשתים ואחד,החלק של השני מקומות מתאים לסמוראי.
הוא גם מתקפל פעמיים.

Tom Bril
07-06-11, 13:11
אני מניח שCJ רחב יותר בין בתי הגלגלים, אתה בטוח שנכנס שם כל מושב שנכנס בCJ?

יש מספר פרטים שלא ציינתי.

הרכב סגור אבל יש מספיק מרחב ראש.

כרגע יש ארגז והוא מגיע בדיוק עד סוף גובה בתי הגלגלים ואין מצב להרכיב עליו מושב, בעבר היו מותקנים עליו מושבים שהיו מתאימים לילדים, בנאדם ממוצא לא נכנס שם, אין מספיק מקום.

פועל יוצא מזה אומר שעניין ההגבהה כמו שאתה אומר לא באמת נותן לי להכניס מושב רחב יותר, אני מוגבל בדיוק בין בתי הגלגלים.

ואני חייב להוציא את הארז.

Tom Bril
07-06-11, 13:25
תודה תומר אך אני מעוניין במושב כמה שיותר חדש משנים 2010 - 2011,

תודה אלדר, המושבים של ברלינגו פרטנר לפי זיכרוני נוחים , נראה לי שזה הכיוון.

הירשפלד יובל
07-06-11, 13:46
אצלי מורכב מושב אחורי של לאדה ניוה שיושב על מסגרת עץ אורן 5x10 או 5x12 שיוצרת בחלל מקום איחסון. המושב והמיסגרת מורכבים עם 3 זוגות צירים שמאפשרים את כל וריציות הקיפולים. בנוסף (לא יודע אם שימושי עבורך )הותקן מאחורי המושב האחורי מושב מתקפל 6 או 7 של דיסקברי שימש אותי מספר פעמים בהם נסעו ברכב 6 נוסעים כמותר ברשיון.
(זה המושב המתקפל , פעם היה מאחורי המושב הקדמי -לא עבר טסט כי כמו שרואים לא היה מספיק מושבים , היום מחובר מאחורי המושב האחורי ) . הקדמיים הם של פיאט פונטו . יתרונות : צרים ונוחים (אתה צריך צרים ) , חסרונות : גב המושב לא מתקפל קיפול מהיר קדימה.

Tom Bril
07-06-11, 13:58
תודה יובל, יש לי כבר ניסיון טוב עם מושבים קדמיים של מאזדה שלוש, נראה שזה יהיה הכיוון מקדימה לגבי האחורה נראה מאוד מעניין מרחוק, חבל שהתמונות לא נפתחות לי משום מה.

הירשפלד יובל
07-06-11, 14:24
" יש לי כבר ניסיון טוב עם מושבים קדמיים של מאזדה שלוש "

תום (?) , לא בטוח ב100% שזה נכון למקרה זה .חלק מהדברים שידעת/למדת עד היום עם סמוראים אחרים -שכח מהם .מושבי מזדה 3 אולי נוחים ,לא בטוח שתוכל להרכיב אותם ברכב עם מרכב/בודי צר ועדיין לסגור את הדלתות בנחת. לי היו מושבים נוחים של אספייר ,אבל רחבים בצורה שהפריעה לסגור את הדלתות -העפתי אותם
(אני אצלם מחדש או אמצע תמונות טובות )

Tom Bril
07-06-11, 15:03
כן, יובל כשכתבתי ניסיון עם מושבי מאזדה 3 הכוונה הייתה שהניסיון שלי איתם הוא בהרכבה שלהם בסמוראי הקודם שלי, אין הבדל ברוחב הקבינה של הארוך לקצר משנים 84 ועד 98.

מה בדיוק הכוונה ב "חלק מהדברים שידעת/למדת עד היום עם סמוראים אחרים -שכח מהם"?

הירשפלד יובל
07-06-11, 17:39
http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=1151-jeepolog-archive

במהלך 88 הורחב רוחב הסרנים ואיתו גם המרכב .לכן בין היתר בהנחה שהיה לך רכב חדש מ-88 (להלן רחב ) מה שקנית עכשיו שייך לסדרה הישנה הצרה . כמו כן תתחיל להתרגל לבלם יד על הטרנספר/גל הינע אחורי . לזו בסך הכל הייתה הכוונה -אולי הגזמתי .

Tom Bril
07-06-11, 17:50
יובל, ידוע לי רוחב הסרנים הצר יותר וגם לבלם היד, בדיוק שלשום מתחתי אותו אבל בקשר לרוחב הקבינה, אתה בטוח שאתה צודק?
יש לך ווידוי לעניין הזה, אני אישית לא מרגיש כל הבדל ברוחב הקבינה אבל מדובר רק בעניין של תחושה.

-->