PDA

צפייה בגרסה מלאה : תושבת מוט רדיוס קדמי ימני

יורם-דרומי
10-06-11, 14:18
התושבת הימנית קדמית החלה להיסדק ולהיתלש מהקורה/שילדה (או - האין שילדה,,,,)

לפני כשנתיים וחצי ריתכתי את התושבת לאחר תופעה כזו - הפעם נסדקה התושבת ס"מ ימינה.

האם למי מיכם אירע אותו הדבר- מה היה הפיתרון ?
האם התקנתם תושבות חלופיות חזקות יותר?

פניתי לסדנת רוקסוליק והם הציעו ליצור תושבת חזקה יותר במקום הקיימת - אני רוצה לבחון עוד רעיונות למי שיש,

אשמח לרעיונות נוספים
(ד.א. - אני ודע לזאת שטהיה חייב לבצע תיקון זמני לפני כל פתרון קבוע אחר בכדי שאגיע למקום נותן השירות)

יורם

talw
10-06-11, 14:42
תופעה מוכרת ,ביחוד לאחר הגבהה גבולית כמו "4.5 .
בגלל הזוית של מוט הרדיוס כל אבן קטנה עוברת דרך הסרן לתושבת בצורת מכה.
מהלך מתלה בהצלבות גם תורם לעסק להיתעייף.

אני ניקיתי טוב טוב את התושבת והאין שילדה, ריתכתי עד הסוף ריתוך רחב משני הצדדים בלי להשאיר שום חור או חריץ שמשם יתפתח סדק קטן.

יורם-דרומי
10-06-11, 16:20
תופעה מוכרת ,ביחוד לאחר הגבהה גבולית כמו "4.5 .
בגלל הזוית של מוט הרדיוס כל אבן קטנה עוברת דרך הסרן לתושבת בצורת מכה.
מהלך מתלה בהצלבות גם תורם לעסק להיתעייף.

אני ניקיתי טוב טוב את התושבת והאין שילדה, ריתכתי עד הסוף ריתוך רחב משני הצדדים בלי להשאיר שום חור או חריץ שמשם יתפתח סדק קטן.

כלומר - פרקת את המוט וריתכת גם מבפנים?
קל לפרק ולהרכיב את המוט?

talw
10-06-11, 17:59
כן, גם בפנים

לפרק ולהרכיב-קל מאד ,לום יעזור המון,ליפט יחולל פלאים,גם בנוחות לריתוך

נמרוד - מערד
10-06-11, 19:01
יורם היי
אצלי בZJ התושבת נשברה מס' פעמים, הריתוכים זה אקמול לסרטן, תבנה תושבת חזקה באחת הסדנאות.
בWJ ברגע שהתושבת הלכה עברתי לזרועות ארוכים.
נמרוד

boaz avrahami
10-06-11, 21:29
נמרוד שלום,
פנה הכוונה זרועות ארוכות?
אתה מתכוון לזרועות שמתחברות לגשר?

נמרוד - מערד
10-06-11, 22:50
בועז
זרועות ארוכות מתחברות לגשר ולקורה, לכל חברה יש את צורת החיבור הייחודית לה, תבחר מה שמתאים לך.
נמרוד

sos4u
13-06-11, 19:46
לאחר שחקרתי [ טרום בחירת ההגבהה ] את העניין לפני מספר שנים, זו הייתה אחת הסיבות שהובילו אותי לבחירה בקלייטון.
הגבההת הרכב, ע"י החלפת מוטת רדיוס בתושבות הקיימות הוא בגדר של צער בעלי חיים ... הזרועות מאסיביות, העומסים אדירים והכל נשען על תושבת שעשויה מנייר כסף ... , טוב, מקופל על שניים....

בקיצור, כמו שאמרתי לך בשיחת הטלפון, בנה, או קנה תושבת רצינית, ואל תשכח לבצע חיזוק לכל אורך השילדה אחרת תמצא את התושבת נתלשת עם הריתוך האיכותי ... והכי חשוב, יש לבצע את העבודה במקביל בו זמנית על שני הצדדים !!

ואני הייתי מחליף את כל ה 4 ... אם כבר נתלש אחד, האחרות בדרך ...
בהצלחה !

-->