PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם מוצדק לשלם 450 שקל על בדיקת רכב לפני קניה

shim3n
14-12-04, 15:25
סוף סוף אחרי חיפשים רבים מצאתי את הג'יפ שחיפשתי, ומצאתי ג'יפ שנת 89 פתוח ואחרי השמחה הרבה!
התקשרתי למוסף לשאול כמה יעלה לי בדיקה מקיפה ודרשו 450 שקל שזה כולל בדיקה של כל הרכב וכל המכלולים כולל מנוע !
עכשיו רציתי לשאול אותכם אם המחיר שבעל המוסך מבקש מוגזם או שזה מחיר נורמלי?

תודה מראש שמעון

חנן א.
14-12-04, 15:29
זה מחיר נורמלי.

shachar
14-12-04, 15:47
א. תגיע למוסך לאחר שהסינון הראשוני עבר ולא עם כל רכב
ב. בד"כ מקזזים את עלות הבדיקה מהתיקונים שיבוצעו במוסך בעקבותיה
ג.הכי חשוב - לסמוך על המוסך בו אתה בודק את הרכב

shim3n
14-12-04, 16:58
דיברתי עכשיו עם המוכר ואין לו זמן להגיע עם הרכב למוסך וגם זמן לבצע את הבדיקה אצלו בבית חוץ מיום שישי ושבת!

אני מבחינתתי הנושא הזה סגור ולא צריך להגיב.

תודה רבה על העזרה שמעון

סמוראי 92
14-12-04, 23:24
לדעתי על אוטו משנה כזו לא כדאי לבזבז זמן בבדיקה.

זה בזבוז זמן ובזבוז כסף שאתה צריך לתיקונים ממילא.

קח חבר שיש לו סמוראי והוא מתקן לבד והוא יאמר לך בדיוק כמה צריך להשקיע באוטו ומשם תחשב בעצמך.

לאוטו משנתון זה דף הבדיקה ממכון הטסטים יהיה שחור משחור והוא טוב רק להורדת מחיר , דבר שחבר שמבין בסמוראי יכול לעשות בהגינות וביושר ביןכ ה וכה במידת הצורך.

אם אתה מאזור המרכז, זה עוד רלוונטי, ואין לך אף חבר עם סמוראי תחזור אלי ואני אנסה לעזור.

shim3n
14-12-04, 23:35
לדעתי על אוטו משנה כזו לא כדאי לבזבז זמן בבדיקה.

זה בזבוז זמן ובזבוז כסף שאתה צריך לתיקונים ממילא.

קח חבר שיש לו סמוראי והוא מתקן לבד והוא יאמר לך בדיוק כמה צריך להשקיע באוטו ומשם תחשב בעצמך.

לאוטו משנתון זה דף הבדיקה ממכון הטסטים יהיה שחור משחור והוא טוב רק להורדת מחיר , דבר שחבר שמבין בסמוראי יכול לעשות בהגינות וביושר ביןכ ה וכה במידת הצורך.

אם אתה מאזור המרכז, זה עוד רלוונטי, ואין לך אף חבר עם סמוראי תחזור אלי ואני אנסה לעזור.

תודה רבה על הרצון לעזור אבל מדובר בסיג'יי ולא בסמוראי

שמעון! ולבסוך החלטתי שאני מיוכן לשלם סכום כזה כדיי להיות שקטט בבדיקה במוסך ולא מכון

חנן א.
15-12-04, 09:25
לאוטו משנתון זה דף הבדיקה ממכון הטסטים יהיה שחור משחור והוא טוב רק להורדת מחיר
זה נכון וזו סיבה טובה לבצע בדיקה. העלות שלה מחזירה את עצמה בדיוק בדרך הזו. מוכר יוריד מחיר כשהוא יראה תקלה רשומה על טופס מסודר, לא בהכרח שהוא יעשה את זה כשחבר מבין יעיד על תקלה.

-->