PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם בפלמחים ניתן להכנס עם הרכב לחוף?

מאור ש
09-07-11, 17:17
האם בפלמחים ניתן להכנס עם הרכב לחוף?

ישי.פ
10-07-11, 11:48
אסור להיכנס לחוף עם רכב.
אתה עלול להקנס!!
אני לא מבין מה הצורך להכנס עם רכב לחוף?

zerez
10-07-11, 14:02
אפשר להכנס עם רכב לחוף אבל זה יעלה לך הרבה כסף (לדעתי בצדק)

cj 64
10-07-11, 16:21
לא מבין למה אתם מפחידים אותו...
זה לא עולה כסף,ויש אפשרות להכנס עם הגיפ!
לגבי חוקויות?
לבנתיים לא אוכפים שם,אז למה לא?!

ולשאלה ,למה חהיכנס עם הגיפ לחוף?
באמת למה?????לא חשבתי שיש איזושה סיבה?באמת מיותר !גיפ וים?!מה הקשר?!
וולבחור שרשם (לדעתי ובצדק)
יש לך אחלה דעות.(אתה פשוט,,מעפן!!)
גל

עוזי5555
10-07-11, 17:03
לא מבין למה אתם מפחידים אותו...
זה לא עולה כסף,ויש אפשרות להכנס עם הגיפ!
לגבי חוקויות?
לבנתיים לא אוכפים שם,אז למה לא?!

ולשאלה ,למה חהיכנס עם הגיפ לחוף?
באמת למה?????לא חשבתי שיש איזושה סיבה?באמת מיותר !גיפ וים?!מה הקשר?!
וולבחור שרשם (לדעתי ובצדק)
יש לך אחלה דעות.(אתה פשוט,,מעפן!!)
גל
גל נכון שהבחור מעפן (מתנשא)
וכן מקבלים גם בפלמחים דוחות על ירידה עם הג'יפ לחוף!!
תשאל את החבר שלך משה זר שירד עם הג'יפ לפלמחים מלפני שבועיים.

cj 64
10-07-11, 17:16
אני מתכוון ש..יש אנשים ,שכל חוק מטומטם ,צודק או לא ,נכון או קולקטיבי,
ישנם כאלו מעפנים,שישר מחבקים אותו ומצדדים בו,אוי ואבוי לנו משכאלה אנשים,!!!

סופת המדבר
10-07-11, 20:41
תגידו.. אם כבר..
אי אפשר לשלוח מכתבים לאן שהוא למישהו למשהו
לבקש להגדיר ''חתיכת'' חוף רק של ג'יפים שכל מי שנכנס אליה ברגל או עם ג'יפ
הוא אחראי על עצמו
והכניסה היא רק לחצות את החוף להגיע לים ולצאת

מאור ש
10-07-11, 22:21
חשבתי על כניסה לכיוון אשדוד מפלמחים
לא על נסיעה או הישתללות .
ביום שישי בערב לעשות
על האש הים ניראה לי נחמד אבל אים אי אפשר אז לא.

ישי.פ
10-07-11, 23:43
אדון "CJ" יקר.. מי שמעפן הוא מי שחושב שים קשור קשר הדוק לגיפים.
אותו אחד שלא מצליח לראות ממטר, מה יש לו מתחת לאף (לפעמים גם צבי ים)
קח לדוגמא את החוף הדרומי לשדות ים. שם כולם נכנסים עם הגיפים. זה לא נראה כמו ים, זה יותר מזכיר מגרש חנייה.
מזל שיש חוק!! ולא מתוך התחסדות, אלא בגלל שיש אנשים כמוך! שכנראה רואים רק את עצמם בעולם.

snirjeepdreamer
11-07-11, 00:21
בלי לקחת צד בהתנצחות המאוד לא נעימה הזו,
דעתי האישית היא שלמרות הרצון לשמירה על נושא צבי הים ושלמות החופים
חשוב לזכור כי החופים נועדו גם, אך לא רק, לשימושינו.
חלקנו מגיעים לרחוץ ולחלקינו הנאה אדירה מלראות את השקיעה על
גבי הג'יפ הפתוח או סתם לנסוע לאיטנו ולהינות מהנוף והבריזה.

חשוב לטעמי שיהיה גם מזה וגם מזה ושיוגדרו חופים יעודיים אליהם יורשו להיכנס רכבי שטח
בין אם לנסיעה מהנה, בילוי משפחתי, ספורט ימי או כל דבר אחר ובלבד שנשמור על ניקיון המקום.

עם כל הכבוד לצבי הים, גם אני רוצה להינות מהחוף, וכמו בכל מקום אנו והטבע נצטרך לחיות בדו קיום זה לצד זה.

ודבר אחרון בנימה אישית, אסוציאטיבית ג'יפים אכן מתקשרים לאנשים אוטומטית לחופים ולא, אני לא חושב
שדווקא בקונוטציה שלילית אלא יותר מכיוון ההנאה וזה דבר שאני בהחלט יכול להבין...

ועד שהנושא יוסדר, יש לשמור על החוק.
שניר

סולי
11-07-11, 00:36
לא הבנתי?
אני המעאפן?!

טוב.. .ניחא.

שניר אתה צודק בגלל ולשמירה על בני אדם חוקקו ואוכפים את החוק הזה.. מה לא ברור פה? אתה באמת צריך לקרוא בין השורות?
אני לא דיברתי לרגע על שמירת הטבע או הנוף.

snirjeepdreamer
11-07-11, 00:49
לא הבנתי?
אני המעאפן?!

טוב.. .ניחא.

שניר אתה צודק בגלל ולשמירה על בני אדם חוקקו ואוכפים את החוק הזה.. מה לא ברור פה? אתה באמת צריך לקרוא בין השורות?
אני לא דיברתי לרגע על שמירת הטבע או הנוף.

אני מציע שתסביר את עצמך כי מהכיתוב למעלה לא הבנתי כלום ! ! באמת.
חוץ מזה לא הבנתי איך בדיוק אתה מדבר על תגובה קודמת שלך בעוד שזה נראה שזו התגובה הראשונה שלך בשרשור הזה.

בקיצור, אשמח אם תבהיר..
שניר

סולי
11-07-11, 01:46
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=57642&p=396040#post396040

בכל אופן,
אני לא דיברתי על שמירה על צבים או ערכי טבע.

דיברתי עלינו כחברה, "בתוך עמי אני חי".. וכך גם אתה..
שמעת על מקרי דריסה של נסיעה פרועה בחוף הים?, שמעת על כאלו שלא נגמרו בדריסה.. בגלל אותם בבונים נאלץ המחוקק לחוקק חוקים וגם לאכוף אותם כדי לשמור על בטחוננו.
אני בעצמי חובב ספורט מוטורי, נהיגה מהירה.. ואף נהנה מ"זריקת זנב" במכסחת שלי.. אבל כשבבונים לא מכבדים את שאר המשתמשים בשטח, ולא מסוגלים להפעיל היגיון בריא איפה להוריד את הרגל מהדוושה .. אתה מקבל חקיקה "לא הגיונית".
אתה מוזמן לקרוא את הנוסח לחוק ואת הסמכויות אכיפה עליו, בראש ובראשונה, פקחים של משרד הפנים (אגב שמעתי שכרגע מופנים תקציבים ליחידה שזה יהיה כל תפקידה לפקח על חופי המדינה), פקחים של המשרד לאיכות הסביבה, עובדי מינהל מקרקעי ישראל, פקחים של רשויות מקומיות, פקחים של רשות הטבע והגנים ועובדי רשות העתיקות.
:http://www.moin.gov.il/Subjects/BathingSites/Pages/default.aspx#17;#Subjects/BathingSites/Pages/IsurNehigaBachof.aspx
כבר היו מקרי מוות ופציעה שנגרמו מנהיגה פרועה בחוף הים.. ולהחמרת החקיקה בעניין, כמו קבלת דו"ח בדואר, ע"פ מספר רישוי לבעל הרכב.. אחראי משרד הפנים.
שאגב סופג ביקורות ותלונות רבות מצד הציבור ומצד הרשויות המקומיות, ולא רק כאשר המקרים נגמרו במוות/פציעה.

סתם דוגמא קלאסית:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/181/613.html?hp=1&cat=459&ap=1&from_art=2186621&to_art=2181613
אתה מוזמן להקשיב להקלטה מגלי צה"ל בתחתית.. אגב לא מדובר על חוף ים, מדובר על הדיונה הגדולה יותר מ-100מטר מקו החוף.

.... ואם הנושא היה פלמחים:
http://www.youtube.com/watch?v=FmDLQ-hnilI
לדעתי לוקחים על חנייה מסודרת קרוב לירידה למים 20ש"ח.
לא חייבים אגב, יש חניות לא מוסדרות בצדדי החניון .. וכניסה רגלית ללא תשלום.
אם כי, יש רצועת חוף המותרת לרחצה, ומצדדיה רצועות חוף המותרות ללינה, לא ללא תשלום.
ואם מעוניינים לעשות מדורה אז מבקשים מהצוות התורן והם מורידים לך ליד האוהל חצי חבית.. כדי לאפשר לשאר מהשתמשים להינות מחוף נקי ובטוח.

מאור ש
11-07-11, 06:07
בואו חברים אחדד את דברי
אני לא מעונין לינסוע על החוף ובטוח לא להישתולל,
פשוט רוצה לעשות על האש בים ולהגיעה הכי קרוב שאפשר שהרכב יהיה קרוב אלי שלא אצטרך ליסחוב מרחקים,
איזה חוף הכי קרוב למטרה זו?
מקווה שחידדתי את דברי.

ישי.פ
11-07-11, 08:40
באיזה איזור אתה מחפש?
ישנם חופים שהעניין כן מוסדר!
למשל בפולג יש חניון ממש קרוב למיים ובצד הצפוני יש איזור כניסה לאופנועי ים.
אז אפשר להיכנס גם עם גי'פ
אני לא בטוח שממש כיף לשבת שם.

לגבי "אני והטבע נצטרך להסתדר" כרגע המצב הוא שאתה מסתדר, כנראה שהטבע קצת קשה לו.
אני מעורב גם בתחום הגלישה ואני יכול להגיד שמצב החופים עגום! כל אחד עושה מה שבא לו.
ממש לא רק עניין הגי'פים. אבל תסתכלו על תמונות של הים, מלפני 30 שנה ותבינו אילו מקומות מדהימים היו פה.
מקומות שפשוט נמחקו. חופים שבעני מזכירים את חופי ברזיל.
היום המצב הוא שבמקום ים , יש מגדלי יוקרה בכל מקום על קו החוף, וישנם עוד כמה שלא ממש אכפת להם מה הם ישאירו לילדים שלהם.
חוץ מקוליסים.

ישי.פ
11-07-11, 08:40
///

סולי
11-07-11, 09:39
.... ואם הנושא היה פלמחים:
http://www.youtube.com/watch?v=FmDLQ-hnilI
לדעתי לוקחים על חנייה מסודרת קרוב לירידה למים 20ש"ח.
לא חייבים אגב, יש חניות לא מוסדרות בצדדי החניון .. וכניסה רגלית ללא תשלום.
אם כי, יש רצועת חוף המותרת לרחצה, ומצדדיה רצועות חוף המותרות ללינה, לא ללא תשלום.
ואם מעוניינים לעשות מדורה אז מבקשים מהצוות התורן והם מורידים לך ליד האוהל חצי חבית.. כדי לאפשר לשאר מהשתמשים להינות מחוף נקי ובטוח.

מאור, זה לא עונה לך לשאלה?

benza
11-07-11, 12:25
קח לדוגמא את החוף הדרומי לשדות ים. שם כולם נכנסים עם הגיפים. זה לא נראה כמו ים, זה יותר מזכיר מגרש חנייה.
מזל שיש חוק!! ולא מתוך התחסדות, אלא בגלל שיש אנשים כמוך! שכנראה רואים רק את עצמם בעולם.

וואלה הוצאת לי את המילים מהפה, שם הבעיה ממש חמורה בגלל סוג האוכלוסיה... כל 4X4 בואדי ערה + טרקטורוני אור עקיבא + החברים שלהם מאולגה...
ותבינו כמה שמח שם כל סוף שבוע... ותראו לי גם את הפקח שיש לו את הביצים להיכנס לשם ולדבר עם מישהו מהם, במקרה הטוב רק יצחקו לו בפרצוף...

ינון
11-07-11, 15:53
גם ככה העשירון העליון יבנה שם את ביתו ויחיה בעושר עד הצונאמי הראשון.
אחרי זה יעברו להשמיד את היערות עד השריפה.
יעברו למדבר עד התרחבות השבר הסורי אפריקאי
ואנו נמשיך לשרת אותם ולקטר בפורומים בתקווה שישאר לנו תקציב לחיות.

וקצת יותר ברצינות הבעייה שלנו בארץ היא וויסות יש להשאיר גם לנו אותם אלו שבאים לחוף הים והבית על הרכב מקום להתמקם לצד הרכב ולהנות מאוויר ים וגזי פליטה של סיקסים עשנים גנרטורים רועשים אני מאמין שזה היה פותר הרבה ואף מסיע לצבים ולעצבים של כולם.

cj 64
11-07-11, 17:46
יש חוף מסודר !
יש חוף לבנייה!
יש חוף לאמוני צבא!
יש חוף פרטי!
יש חוף,לאופנועי ים!
יש חוף.למרינה!
יש חוף לנודיסטים,להומוהים ללסביות אנא אערף!!
מצידי שיהיה חוף לצבים,לתנינים ולתנו לחיות לחיות!!
כולה חוף או שתיים של 500 מטר לנכים מפונקים או סתם מוגבלים\עצלנים שלא רוצים ללכת ברגל?!מה יש??!
מי שיתפרע שיענש,בכל חומרת הדין,הלוא ,יש פקחים !!
אפשר גם שביל סלול צמוד לחוף בינו לבין החול יהיה חומה קטנה , שכל אחד יחנה ויוריד את הציוד לחול שיהיה מטר ממנו ,ושלום על ישראל
http://youtu.be/22pigJDgDfA
גל

יוסי56
11-07-11, 18:38
גל תעלה תתמנוה שאתה עם 17 חברה בחוף על הסיקס כמו שאמרת פעם שיש לךךך
מסקרן

cj 64
11-07-11, 19:20
גל תעלה תתמנוה שאתה עם 17 חברה בחוף על הסיקס כמו שאמרת פעם שיש לךךך
מסקרן

איזה חמוד אתה....
זה היה לפני 20 שנה
חוף הילטון,משמחה לשמחה!!איפה אני ימצא ?זה היה תמונת סטילס,שלבטח,צריכים לחפש החברה שהיו אז!
אייך הגשש אומר",30 שנה לך תזכור".
גל

סופת המדבר
11-07-11, 20:01
לכול מי שאומר ״שמירה על הטבע״ בפעמים האחרונות שההיתי בים לא זכור לי שהפקחים על החוף נוסעים ברחפת גם האיסוזו שלהם עושה קוליסים גם הם נוסעים בין האנשים במהירות של לפחות 30 קמש לא זכור לי שיש להם מערכת התראה נגד עליה על צבים ויש גם את הטרקטור הזה שמנקה את החוף לא זכור לי שמישהו יושב לפניו ומתריעה שצב עובר אני לא אומר שלא צריך לשמור על הטבע אני בעצמי לא עולה על שום שיח או איזה מחילה שאני רואה בחול אבצ צריך ליהיות הגיוניים יש אנשים שהתחביב שלהם זה גיפ וחלק מהכיף זה להיכנס איתו עד לים מוסיקה חפצים וכו׳נכון שחבל שבגלל כמה בהמות שחייבים לעשות קצת דאווין כולם אכלו אותה אבל בכל זאת גם לנו מגיע להנות מהתחביב שלנו וגם צריך שיסתובב ביניינו פקח ״לשמור״ על כל הבהמות שלא מעניין אותם כלום

benza
11-07-11, 20:20
לכול מי שאומר ״שמירה על הטבע״ בפעמים האחרונות שההיתי בים לא זכור לי שהפקחים על החוף נוסעים ברחפת גם האיסוזו שלהם עושה קוליסים גם הם נוסעים בין האנשים במהירות של לפחות 30 קמש לא זכור לי שיש להם מערכת התראה נגד עליה על צבים ויש גם את הטרקטור הזה שמנקה את החוף לא זכור לי שמישהו יושב לפניו ומתריעה שצב עובר אני לא אומר שלא צריך לשמור על הטבע אני בעצמי לא עולה על שום שיח או איזה מחילה שאני רואה בחול אבצ צריך ליהיות הגיוניים יש אנשים שהתחביב שלהם זה גיפ וחלק מהכיף זה להיכנס איתו עד לים מוסיקה חפצים וכו׳נכון שחבל שבגלל כמה בהמות שחייבים לעשות קצת דאווין כולם אכלו אותה אבל בכל זאת גם לנו מגיע להנות מהתחביב שלנו וגם צריך שיסתובב ביניינו פקח ״לשמור״ על כל הבהמות שלא מעניין אותם כלום

זו בדיוק ההגדרה של חוף רחצה מוכרז.
וזה שאינו מוכרז מטרתו מלבד לשרת את הנודיסטים ותעשיית הפורנו, פשוט להיות פיסת טבע, כזו שמשמשת בית גידול לחיות, ריאה ירוקה וכו'
רוצים לטייל בטבע הזה? סבבה... תשאירו את האוטו בחניה.

מעניין שבנוגע לשטח חקלאי אין ויכוח כזה או לגבי נסיעה מחוץ לשבילים בשמורות טבע...

אני הראשון שירד לחוף עם הג'יפ, ברגע שיהיה אחד כזה שמוכרז כחוף מותר לפעילות כזו. לשם שינוי יש היום בממשלה כמה שרים עם אוזן קשבת אפשר לארגן אליהם פניה מסודרת...

ישי.פ
11-07-11, 23:07
+1 גם אני בעד חוף לגי'פים למי שזה הקטע שלו.
אבל היום זה לא מה שהיה פעם..
היום לכל מי שרוצה להרגיש קצת "שופוני" יש גי'פ (SUV) ויש הרבה כאילו
לא שיש בעיה עם זה, אבל כל אחד כזה עם ה"שופוני"בא לו להיכנס לחוף וזה קצת יותר מרכב של הפקחים.
אני ממש מסכים אתך לגבי הפקחים והטרקטורים. רק שבחופים הלא מוכרזים (שהם טבעיים פחות או יותר) לא עוברים עם הטרקטורים, רק בחופי הרחצה.4547545476

תמונות של מפרץ חיפה של פעם :cool:

-->