PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיגונים

locker1
16-07-11, 15:56
שלום לכולם , חדש כאן!

ברשותי גאלופר קצר והייתי מעוניין להתקין מיגוני גחון מקצה לקצה , נאמר לי במס' מקומות שמדובר בסט של 4 חלקים :

גחון , טרנספר , גיר ומיכל דלק. הכל מאלומיניום 6 מ"מ חוץ מאשר בגיר ששם ממגנים בעזרת רשת פלדה לאפשר קירור טוב יותר.

כל הסיפור הזה נע בסביבות 3.5 K לא כולל מע"מ.(כולל הרכבה כמובן)

לשאלתי - האם המחיר סביר? האם מישהו ממליץ בית עסק מסוים? מכירים מקומות זולים יותר?

אגב , לגבי הצטרפות לטיולים , איפה המקום המתאים לכך?

תודה לעונים והמשך שבת שקטה:cool::cool:...

savyon
16-07-11, 20:36
שלום locker1,
ברוכים הבאים.
בגדול, כל המשפרים הגדולים: גתוס, רסטה, אספיר, פרוג'יפ וכו'... נותנים את אותו מענה.
מי מהם שמשתמש ברשת פלדה לטובת קירור טוב יותר של הגיר ומי מהם שמתשתמש בפלטת אלומיניות מאווררת יותר או פחות.
אתה יכול לעשות סקר טלפוני בין כולם וכנראה שהמחיר יהייה זהה +/-300 ש"ח, כל אחד בגלל "התבלין" שלו.
לדעתי, תבחר את זה שנותן שירות טוב לטעמך והכי קרוב פיזית אליך.
אין טעם לבזבז שעה נוספת של נסיעה ו-60 ש"ח דלק כדי "לחסוך" 150 ש"ח.

לגבי טיולים,
מידי פעם יש בפורום הטיולים הזמנות של חברים לטיולים כאלו ואחרים, תפוס אחד כזה, תכיר את האנשים ותמשיך להתגלגל.

בהצלחה,
סביון

cgp
17-07-11, 17:52
אכן אלה המחירים אין טעם להתבחבש יותר מדי. מה שכן לא צריך לדעתי למגן מקצה לקצה בקצר מספיק מיגן מנוע ומיכל דלק, ובנוסף מגיני סף, וזה בדוק בעבירות קשה. כל זה בהנחה שזה מסודר כמו הפאגרו הקצר במידה ולא עמכם הסליחה ירוןי

רון נחמן
23-07-11, 23:21
אתחיל מגילוי נאות - אני עובד ב"גתוס" מזה כחודשיים ולכן לא אמליץ לך על מקום כזה או אחר, וגם לגבי המחיר אין לי מה לחדש.

רק לגבי ה"רשת" כלשונך -
לי אישית מאוד צרם בעין המיגון המוזר הזה, כשנתקלתי בו גם אצלנו, ולכן טרחתי ושאלתי "למה אנחנו שמים את מלכודת הסלעים הזאת?"
מסתבר שברכבים רבים יש לגיר נטייה להתחמם גם אם המיגון מקבל מספר חורים נדיב. בכדי לא להחליש את המיגון יותר מדיי עוברים לתצורת רשת, אך מחומר חזק ועבה יותר.
לא אידאלי, אך התצורה הטובה ביותר בנסיבות.

מיי טו סנטס.

-->