PDA

צפייה בגרסה מלאה : מנוע לקיה ספורטג' 96

elirang
19-07-11, 01:54
מישהו יודע איפה אני יכול להחליף מנוע מיבוא לקיה ספורטג' 96, במחיר הכי זול?

hadtomer
19-07-11, 08:33
אלירן - בפעם הראשונה שנכנסת הסבירו לך בנימוס ששאלות על קיה שואלים בפורום קוריאה. משום מה לא כל כך הבנת. גם לא עכשיו.

לאחר מכן כשקנית רכב, כמובן בניגוד לכל ההמלצות, המליצו לך לעשות דברים מסוימים לישור קו. כמובן שמכיוון שאתה בחור חכם, לא עשית. יצאת לדיונות והרכב התחמם. כתוצאה מכך נתקעת עם הרכב.

לאחר מכן ביקשת המלצה למוסך. הוסבר לך שקיה יפו טובים מאוד. אז הלכת למוסך אחר- שעשה יופי של עבודה והחליף לך חצי מנוע- ועכשיו אתה גם צריך להחליף מנוע למנוע מיבוא, כי הם עשו עבודה ממש טובה על המנוע הנוכחי.

לאחר מכן ביקשת להתייעץ על ידי זה שכתבת הודעות בסגנון "המנוע שלי עושה בחחחחח ואז טרררר ואז יש שמן מה זה לדעתכם?". כשהסבירו לך שאי אפשר לעזור לך התעצבנת. אני מקווה שתוכן ההודעות ההן נמחק.

עכשיו אתה מבקש עצה לגבי מנוע מיבוא "ושיהיה בזול".

בשביל מה??? בשביל שאם יאמרו לך "תלך ותקנה בקיה יפו כי זה רכב שהחלפת מנוע יכולה להיות בו סרט, במיוחד מבחינה אלקטרונית" אז תלך להביא מקלקיליה מנוע של מאזדה 626 ותיתן אותו למוסך שיחליף לך על הדרך גם שמשות ובולמי זעזועים - ובסוף האוטו יפעיל וישרים כשתניע ואז יעלה באש?

בן אדם - לא תודה. תסתדר, תחליף מנוע איפה שרק יבוא לך ושיהיה כמובן רק בהצלחה.

(ולכל הנשמות הטובות, שיציינו בעוד כמה זמן שמדובר בג'יפאי אח לצרה וכיו"ב - אם שרשוריו הקודמים לא היו נמחקים בגלל עודף קללות, היתם רואים שלא מדובר במישהו שכל כך שווה לעזור לו, כי הוא עושה ההיפך וגם משתין לבאר).

-->