PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגי קופר מתפוררים/קוביות נתלשות?

oferbr5
25-07-11, 10:27
צמיגי copper discovery AT בני כשנה, 10,000 ק''מ, צמיגים טריים ייצור תחילת 2010, מורכבים על ג'ימיני, נסעו בשטח קל עד בינוני, 80% מהקילומטרז' בכביש.

צמיגים נשלחו למהנדס הצמיגים של אליאנס לבדיקה והתשובתו היא "הצמיגים תקינים, הבלאי כתוצאה מנסיעה בשטח"
האם הבלאי סביר?
האם צמיג שטח לא מיועד גם לנסיעה בשטח?
בנוסף חוייבתי על פירוק, הרכבה ואיזון של ארבעה צמיגים

תודה לעונים בעלי הניסיון

4590545904

oferbr5
25-07-11, 10:33
צמיגי copper discovery AT בני כשנה, 10,000 ק''מ, צמיגים טריים ייצור תחילת 2010, מורכבים על ג'ימיני, נסעו בשטח קל עד בינוני, 80% מהקילומטרז' בכביש.

צמיגים נשלחו למהנדס הצמיגים של אליאנס לבדיקה והתשובתו היא "הצמיגים תקינים, הבלאי כתוצאה מנסיעה בשטח"
האם הבלאי סביר?
בנוסף חוייבתי על פירוק, הרכבה ואיזון של ארבעה צמיגים

תודה לעונים בעלי הניסיון

4590645907

elro
25-07-11, 11:39
קצת קשה לתת חוות דעת על פי התמונות, אבל התשובה שנתנו לך נראית נכונה.

אמיר ב.א
25-07-11, 18:16
אותם צמיגים - גם לא הייתי מרוצה ,
התייבשו מהר וניקרעו מהר ...

eyalzo
25-07-11, 23:49
אני חושב שדווקא התשובה אצלך - אתה יודע אם נסעת בשטח חריג שאמור לכאלו קרעים. צמיגים מהסוג הזה יכולים להינזק אפילו מנסיעה חד פעמית, כמו שקרה לי כשנסעתי על כמה ענפי אורן שנגזמו ונזרקו על השביל. אחד הענפים "תפר" לי את הצמיג החדש כמו מסמר. גם "פרפור" על חצץ חד יכול להזיק כך.
מצד שני, קורה שיש סדרות דפוקות של צמיגים אבל טרם שמעתי על יצרן או יבואן שמודה ומחליף. אתה בהתחלה חושב שזה רק אתה, אבל לאט לאט מצטברים להם סיפורים על כמה שעפו להם חתיכות מהצמיג ואז אתה מבין שסידרו אותך.
בכל אופן, אין ממש מה לעשות עם זה. לי פעם הביאו "את המהנדס הראשי של יונדאי מקוריאה" שפסק שהצבע ברכב החדש מתקלף בגלל קקי של יונים. היום אני יודע בוודאות שזה קרה לכל השנתון של היונדאי המטליות בגלל היצרן.
בקיצור, וותר ובחר להבא ביצרן אחר, ולו רק ליתר ביטחון.

Saar
26-07-11, 09:07
בעיני הלא מקצועיות, זה נראה סביר. תלוי באופי השטח, גם 10 דקות בשטח יכולות לפוצץ/לקרוע צמיג.

ניקיטה
26-07-11, 12:44
חברים, בעל סמוראי עם נסיעה יחסית רגועה, קופר זהה מורכב 3 שנים עובר טסט ויעבור גם השנה, 30000 קילומטר בנסיעה של 80 אחוז שטח, רכב לא משמש ביום יום כלל, נסיעה בעפר בוץ ומסלע ביחס זהה, כאשר אין יחסי העברה כך לפעמים יש איבוד אחיזה אבל מצד אחר גם אין נעילה, אז יש פחות קריעה בנסיעה רגילה.
צמיגים מדהימים יחסית לאחרים לטעמי, הקוביות קרועות אך לא עד הבסיס אלא קצת בשכבה העליונה כמושזה אצלך בתמונות, וכך זה בצמיג שטח, איפה ששטח מלא מפירמה אחרת יכול להקרע לחלוטין קופר חצי נסרט, ועל חשבון זה באה העבירות של החצי שטח הנמוכה יותר. לדעתי התשובה שקיבלתה היא אכן בסדר, כי הוא לא יודעה איך סרטתה אותם, כי באמת אפשר לגמור כל צמיג באיזהשהו סלע אם רוצים ב5 דקות.

דרור ברלי
26-07-11, 15:26
כל הצמיגים נראים ככה?
רק אחוריים?
יש ברכב נעילה אוטומטית? כי אכילת קצה הקוביות בצמיגים זה בדיוק נמרץ אחד החסרונות הבודדים בהחלט של נעילה אוטומטית.

חן דן
26-07-11, 19:48
4590545904
אתה בטוח שאלו צמיגי שטח?
יש לי גם כאלו הם מוגדרים 50/50
אומנם שלי יותר מבוגרים משנת היצור שלך אבל הנזקים אצלי דומים
קח בחשבון שבנזק כזה הכחולים יכולים להוריד אותך מהכביש
אצלי לפחות אחד הצמיגים היה נראה יותר טוב וקיבלתי הורדה מהכביש

oferbr5
26-07-11, 20:27
תודה לכל המגיבים :)

דרור, הרכב ללא נעילה, כל הצמיגים נראים ככה, האחוריים נשחקו יותר, לאחר הבדיקה והחזרת הצמיגים ביצעתי הצלבה בין האחוריים לקדמיים לפי ההוראות בספר הרכב של סוזוקי למרות שהפנצ'רמאכר טוען שלא עושים כיום הצלבות צמיגים.

חן, כמו שכתבתי זה צמיגי AT המכונים גם 50/50 כלומר חצי שטח?.

הרכב משמש כרכב משני במשפחה , מיועד בעיקר לטיולים ומשמש גם קצת לנסיעות קצרות, גומע בדרך לטיולים בשטח גם 100 ק''מ כל כיוון לפעמים.
שוקל להחליף למקסיסס 8060 שטח מלא?
האם צמיגי שטח מלא MT עמידים יותר ויחזיקו מעמד יותר טוב מהקופר הנוכחיים המצולמים?
האם בצמיגי שטח מלא MT הרגשת הנסיעה על הכביש, מרחק הבלימה, הנוחות והבטיחות יהיו פחותים בהרבה מצמיגי AT?
האם נכון לבצע הצלבת צמיגים?

תודה מראש למגיבים.

ד ו ר ו ן
27-07-11, 00:49
כל הצמיגים נראים ככה?
רק אחוריים?
יש ברכב נעילה אוטומטית? כי אכילת קצה הקוביות בצמיגים זה בדיוק נמרץ אחד החסרונות הבודדים בהחלט של נעילה אוטומטית.
או נסיעה בשטח במצב 2X4.. וום התיאור שהאחוריים יותר בלויים מהקדמיים זה רק מחזק.

-->