PDA

צפייה בגרסה מלאה : הצטרפות למועדון מגלי הארצות ...............

shahar2004
24-12-04, 17:40
שלום לכל בעלי הכרכרות האנגליות המכירים את עגלותיהם עתירות הסוסים על בורין.
בתור אחר שעד היום נהג ברכבי שטח יפניים יש לי מס' שאלות בנוגע לצעצועים דוברי האנגלית, ואשמח לקבל תשובות מכאלו שמבינים בנושא,
העניין הוא לנדרובר דיסקברי מודל 96 מנוע 3900 בנזין, המושבת על מנוע גמור, והשאלות הן כדלקמן:
1. האם נהוג לעשות אוברול למנועים הללו או שבדומה לרכבים יפניים מחליפים מנוע למנוע מיבוא ? (מי מייבא \ היכן כדיא לתקן, עלות מול איכות ומקצועיות ?)
2. עלויות החלפת מנוע \ אוברול ?
3. עלויות החלפת גיר ?
4. עלויות רישוי וביטוח חובה ומקיף ?
5. צריכת דלק ק"מ \ ליטר ? ברכב במצב תקין מסוג זה ?
6. האם מישהוא מכיר באופן אישי (לא ששמע על השכן של אחיו הקטן שלגיסתו עם תו הנכה יש בן דוד מצד הסבא שעשה את ההתקנה )רכב כזה שהוסיפו לו מערכת הנעה בגז? המופיעה ברישוי הרכב בצורה חוקית ומלאה ?
7. האם למחירי הקניה \ מכירה בדגמי השנתון הזה יש קשר למחירון לוי יצחק (57000 ש"ח ) או שיש ירידה \ עליה במחירים של הרכבים הללו, ואם כן כמה פחות או יותר ?
8. האם תוספת מערכת ההנעה בגז (אם הבנתי נכון השקעה של כ- +- 8500 ש"ח כולל)מקרבת את מחיר הרכב למחירון ? מעלה \מורידה בכמה ?
9. קראתי בפורום על בעיות חשמל שקיימות ברכב, האם זה משהוא גורף לדגם או לרכבים ספציפיים ? מה המקור לתקלות ושיטת הפיתרון לבעיה על פי ניסיונכם ? ::
10 .עלויות אחזקה שוטפות לרכב שיעשה כ - 35-40K בשנה ? (לא כולל הפתעות מיוחדות, עלויות טיפולים, ותחזוקה שוטפת).
11. האם לרכב נקודות חולשה יקרות ומוכרות נוספות, העלולות לצוף ולגרור את כרטיס האשראי למצולות ... ? (מע' חשמל, גיר, התחממות מנועים, ראשים מדברים, טלטלים מחייכים וכו')
12. כמה שווה לדעתכם רכב כזה ( מנוע גמור, מושבת כשנה וחצי, יד ראשונה , בבעלות חברה)
אשמח לתשובותיכם המהירות..................
תודה
שחר
[email protected]

גיא
24-12-04, 21:50
אמנם אני רק "שמעתי"

אבל אני מכיר כמה חברים עם כזה אוטו.

הצריכה נעה בין 1:3 - 1:6
אם אתה מתכנן על 40K ק"מ בשנה .... אתה או משוגע, או עשיר.
אני לא יודע כמה יחסוך הגז ולכמה זמן המחיר שלו יהי הנמוך .. אבל תחשוב טוב זה אוטו נורא בזבזני בדלק !!

( דיסקליימר, לי יש דיזל )

-->