PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק לרעיונות מה לעשות עם זה (קשת ספורטיבית לטנדר)

razzamataz
01-08-11, 10:16
מורכבת לי על הטנדר קשת נירוסטה דומה (ללא התאורה) ודי נמאס לי ממנה, ומזה שהיא מגבילה אותי בהעמסות,
זקוק לרעיונות מה לעשות איתה..תמיד אפשר למכור אבל פתרונות יותר רציניים יתקבלו בברכה

46275

אני חשבתי אולי להפוך אותה לפגוש צינורות קדמי, ולתת לאוטו מראה יותר מנצנץ מקדימה
זה חוקי??

למישהו יש עוד רעיונות....???

רז.

bizon
01-08-11, 12:12
את הקשת שקרובה לחלון תשאיר כמו שהיא את שני הצינורות שמתחברים לארגז תקפל על הגג ואז תקבל עוד מישטח העמסה

מור

razzamataz
04-08-11, 19:17
מעולה.., עוד רעיונות??

kobiarava
04-08-11, 19:42
לדעתי טנדר כן צריך קשת העמסה כדי למנוע פגיעה בגג אם משעינים קדימה ציוד ארוך מדי. עם זאת, כל הקשתות נירוסטה הכ"כ אפנתיות פשוט מזעזעות בעיניי. אני הייתי מחליף לקשת נורמלית בצבע שחור, ואת הקשת הנוצצת הייתי מעיף לאלף עזאזל (או למחסן, או ללוח החלקים למכירה). אם יש התעקשות לא להחליף אחד באחר (עלות\תועלת), מפרקים, עושים את השינוים הנדרשים (הקטנת המשולשים או סילוקם, בכל מקרה אסור להפוך אותם קדימה ולא מעט חטפו דוחות על כאלה גגונים, שטות בפני עצמה), והכי חשוב-צובעים בשחור מט, בין אם בבית, בהתזה ואחרי יסוד איכותי, ועדיף במצבעה מקצועית עם תנור. לגבי פגוש מהחומר הממוחזר-גועל נפש, לדעתי בלבד כמובן.

בהצלחה-קובי

יקיר גרין
04-08-11, 20:19
אני מסכים עם קובי, מה שאני עשיתי זה לפרק את הנוצץ ולבנות טוב.
אחרכך את הנוצץ ניסיתי למכור כמה זמן עד שוויתרתי, ואז הופיע מישהו שזה עניין אותו, והוא קיבל מתנה.

מצד שני אני מדבר על היילקס ישן, ולא על טנדר חדש ...

razzamataz
16-08-11, 18:29
קובי

יש לרכב (איסוזו איפון) את הקשת בתמונה כולל הקשת האורגינלית בעלת הסורגים (לא יודע למה החליטו ש 2 טובים מהאחד), אז הקשת המקורית שומרת על הגג והחלון..
אבל קיבלתי את העצה שלך, גם לדעתי הקשת נוצצת יותר מדי...נפרק ואז נחליט

תודה

-->