PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהה ל WK, איך דופקים אותנו, עזרה ממבינים במכס ומשלוחים

IlanHadar
01-08-11, 19:02
התקשרתי היום למשפרים לקבל הצעות מחיר להגבהת WK, הגבהה סבירה 5 ס"מ, עושים ע"י החלפת בולמים וקפיצים.

הסט שמומלץ בעולם זה ה OME:
http://www.quadratec.com/products/76090_60X_PG.htm
(http://www.quadratec.com/products/76090_60X_PG.htm)
שימו לב למחיר החלקים בארה"ב: $779. זה בשקלים 2,700 ש"ח בקירוב. נניח התקנה עוד 1,500 ש"ח הייתי מסיים ב 4,200.

כמה מבקש המשפר בארץ (אחד שאני באמת מעריך) - 10,100 ש"ח (לזכותו שזה כולל איזון פרונט :-) ). דופקים אותנו ואנחנו אומרים תודה!

אז עזרו לי בבקשה אם שווה לעשות יבוא בעצמי לעניין:
עלות החלקים 2,700 ש"ח.
משלוח קיבלתי הצעה מהאתר על 1,100 ש"ח. כרגע אני בדיון איתם שישלחו בצורה הזולה ביותר.

כולל מס קניה 40% ומע"מ יוצא 6,100 ש"ח (מע"מ על העלות כולל משלוח וכולל מכס). נוסיף עוד 600 ש"ח לאחזקה בממן לחודשיים (המקרה הכי גרוע) יוצא 6,700, התקנה עוד 1,500.

סה"כ יוצא 8,200 (לא כולל כיוון פרונט....)

נניח אצליח לחסוך עוד כמה גרושים במשלוח, אחסנה וכו'.

הייתם נכנסים להרפתקאה הזו כדי לחסוך 2,500 - 3,000 ש"ח. ברור שכן. אבל האם אני מפספס משהו?

tzagi
01-08-11, 19:42
אתה מפספס די הרבה,
ואגב, כלל אצבע אומר קח את המחיר בדולרים בארה'ב, תוסיף אפס וקיבלת בשקלים בארץ, סוררי,זאת המציאות
אז מה פיספסת?
1 חוסר אחריות
2 בין המכס למע'ם- זה 48%
3. חלקים בטיוחותיים, טאורטית מילוי טפסים ואישורים מגורמים ביוררוקרטיים שעובדים בין 10-10:30 בימי שלישי בלבד
4. סיכוי של נזק במשלוח.

לא אכנס לדופקים-לא דופקים אבל בא נשתמש בנוסחאה הנ'ל
800$=8000 שח, כלומר, הרכבה+ כיוון פרונט=2100 שקל
וזה כולל אחריות על החלקים+ העבודה
נשמע הגיוני לחלוטין.

אורי.ר
01-08-11, 20:05
אילן
אינני יודע אצל מי קיבלת הצעה (אני רק יכול לשער מניסיון קודם שחשפת), מניסיוני הדל באמת, גיליתי שקיימת שונות בהצעות של אותם מוצרים אצל מתקינים שונים, שהגיע אצלי ל - 20% במחיר הסופי כולל מע"מ וכיוון פרונט.
אני ממליץ לך לקבל הצעה מפרונט אקס בראשון לציון , בהנחה שהמחיר יהיה רלוונטי יותר ולא תסתדר איתו יהיה לך אומדן לגבי יכולת המתקין שרצית להתגמש במו"מ.

מוטי 9622559 - 03

IlanHadar
01-08-11, 21:51
צחי - הפרוצדורה של שחרור חלקי רכב ברורה לי, לכן אני לוקח בחשבון אחסנה בממן, אמרתי כבר דופקים אותנו...

לגבי החישוב שלך אני לא מסכים, לגבי אחריות וכו' זה לא מעניין אותי.

מה שכן מעניין זה החישוב המדוייק, אם כן יוצא חיסכון של אלפי שקלים אני אנסה את העניין.

אורי - תודה רבה, אני אנסה אצל מוטי בהמשך.

gmb
01-08-11, 23:50
אילן חכה!

הייתי בדיוק במצב שלך לפני חודשיים/שלושה (או שכבר יותר זמן, לך תזכור)
היו הפרשים גדולים בכל הסדנאות שבדקתי אצלהם...
ואף מצאתי מקום שיצא לך יותר זול לעשות שם מאשר להזמין מחו"ל (אם אני לא טועה ההצעה עמדה על 7700 או 7900 כולל הרכבה (לא כולל כיוון פרונט)

בכל מקרה, זה אכן הסט המומלץ לרכב הזה, ובמקרה (או לא) זה גם הסט שיש על הרכב שלי... אם תרצה לראות/להשוות ולהתרשם לפני ביצוע קניה/התקנה אתה מוזמן לקפה, עוגה או מאכל אחר...

להזמין מחו"ל אני לבסוף פרשתי כי גם במקרה של הפרשים ההפרשים לא היו גדולים מספיק בכדי להצדיק את הטרחה...

במחשבה שניה, אם כבר תוכל להזמין את הקיט 4.5" של אחד המותגים אני אשמח להתחלף עם ה OME שלי :)
רק ששם המחירים באמת ירקיעו שחקים...

רמי

אני אתן לך בפרטי את ההצעה שקיבלתי על הסט... (אם אני רק אזכר איפה זה היה...)

Saar
02-08-11, 09:01
המקרה הגרוע הוא לא חודשיים אחסנה אלא צו גירוש מהארץ לקיט...
שווה לעשות סקר שוק טוב, אפשר גם להמר על יבוא עצמי, אבל אז זה באמת הימור....

IlanHadar
02-08-11, 15:55
ואף מצאתי מקום שיצא לך יותר זול לעשות שם מאשר להזמין מחו"ל (אם אני לא טועה ההצעה עמדה על 7700 או 7900 כולל הרכבה (לא כולל כיוון פרונט)

בכל מקרה, זה אכן הסט המומלץ לרכב הזה, ובמקרה (או לא) זה גם הסט שיש על הרכב שלי... אם תרצה לראות/להשוות ולהתרשם לפני ביצוע קניה/התקנה אתה מוזמן לקפה, עוגה או מאכל אחר...

להזמין מחו"ל אני לבסוף פרשתי כי גם במקרה של הפרשים ההפרשים לא היו גדולים מספיק בכדי להצדיק את הטרחה...

במחשבה שניה, אם כבר תוכל להזמין את הקיט 4.5" של אחד המותגים אני אשמח להתחלף עם ה OME שלי :)
רק ששם המחירים באמת ירקיעו שחקים...

רמי

אני אתן לך בפרטי את ההצעה שקיבלתי על הסט... (אם אני רק אזכר איפה זה היה...)

אכן המחיר של 7,500 זה המחיר שיוצא לי ביבוא אישי כולל התקנה, במחיר כזה אכן אין טעם להזמין מחו"ל.

שולח לך פרטי.

IlanHadar
26-08-11, 19:41
בסוף הלכתי על קינג + בילשטיין, קינג זכור לי לטובה מהסורנטו ואכן איכות הנסיעה דומה כעת, הרכב קשיח יותר על הכביש אבל עדיין מפנק :rolleyes:

נתן 5 ס"מ מקדימה ו 4 מאחורה.

בתמונות ניתן לראות לפני ואחרי, מקדימה עדיין גבוה מדי אחרי הירידה מהליפט, התאזן לאחר נסיעה.

ראיתי שגם בסופה סימן 1 יש בילשטיין ככה שרע לא יכול להיות.

tsvikac
30-08-11, 12:26
אילן יש אפשרות לגלות בסוף אצל מי עשית וכמה עלתה התצורה הנ|ל לעומת ה- OME

IlanHadar
30-08-11, 20:09
עשיתי במוסך שלי בירושלים, מוסך שלום דיין, בעל הבית והבן שלו מבינים ב 4X4, הבן עמוק בסיפור, מה שביקשתי הביא לי. חסך לי את הנסיעה למרכז, ב WK כל נסיעה כזו זה מוסיף 5% לעלות :)

כל עוד הגברת מרוצה ביום היום, זו הצלחה גדולה. ברור שהרכב קשיח יותר על הכביש אבל זה מחיר פעוט.

המחיר הוא מחיר היעד שקבעתי למעלה בשרשור, מחיר מדוייק אשמח לשלוח בפרטי.

נשאר אוזני הגרירה והתקנת המקסטרק, אוזני הגרירה נעשה סופ"ש. המקסטרק יותר מסובך, אין כל כך מקום לשים אותו.

אחרי זה אפשר לטייל בשקט.

-->