PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחיר לג'ימיני משופר

talilim
02-08-11, 07:13
תחסכו ממני שיטוטים ביד2 ומחירוני רכב ותעזרו לי אם אתם יכולים-
מה המחיר הסביר לג'ימיני 2005 עם שיפורים (מיגונים ונעילות)
????

:p

roi777
02-08-11, 09:37
בוקר טוב טלי,
ההגדרה ל"מחיר סביר" רחבה וכוללת פרמטרים רבים , ראשית ישנם פעריי מחירים לא קטנים בין מחירון יד 2 ללוי יצחק מי שרוצה למכור מסתכל על מחירון יד 2 (מפרגן יותר לרכב) והקונה על לוי יצחק. בנוסף מצבו המכני של הרכב הוא הפרמטר החשוב ביותר וכאן יכולה להיות סטייה במחיר, רכב שמור בעל ק"מ נמוך שטופל נכון ושנראה אסטטית מצויין יכול להקנות לבעליו את הזכות לדרוש מחירון או אף טיפה יותר...,לבסוף נתייחס לעניין השיפורים - גם כאן הדעות חלוקות וכמובן יש להתייחס לסוג השיפורים,
יש כאלה שטוענים שלשיפורים "סטנדרטים" התוספת היינה מינורית אם בכלל...,ויש כאלה שמנסים להחזיר את מחיר ההשקעה או לחילופין מנסים למכור את השיפורים בנפרד.
אם נתייחס למיגונים (לא התייחסת לאיזה מיגונים יש מפרט שלם...) ונעילה (במידה וזו נעילה אוטומטית ולא חשמלית נשלטת) הם בקטגוריה של שיפורים "סטנדרטים" ואמורים להוות נקודות זכות בחישוב הכללי ביחד עם מצבו המכני של הרכב ושאר הפרמטרים לא מעבר.

ואחרי כל בילבוליי המוח לפי יד 2 המחירון לג'ימיני 2005 סביב ה52,000 תלוי בדגם.
בהצלחה.

talilim
02-08-11, 11:26
תודה רבה רועי.

זרקו
02-08-11, 23:26
שלום טלי,
אתייחס מכיוון שהרכב שלי שנת 2005
כל מה שנאמר יתכן ונכון הוא. אבל בהנחה שאני וכר היום את הרכב והמחירון שלו הוא 52 (לא יודע כי לא בדקתי מה המחיר ל 2005) וברכב הוחלף רדיאטור ומשאבת מים ומצב ועוד ועוד (זרוע רדיוס ועוד דברים) ובנוסף הוא שודרג בנעילה אחורית,צמיגים שטח מלא, סט הגבהה של מונרו וטאפ דוג. כמה היית מוכנה לשלם?
אני חושב שלא פחות מ-60. ושוב כל מקרה לגופו . עדיף לשלם יותר ולקבל יותר.
בהצלחה

talilim
03-08-11, 18:36
צודק.מצד שני קבלתי את רעיונו של ג'ימיניסט וותיק שהציע ללכת על רכב בתול ולשפר קצת בעצמי.נראה לי שפוי בהחלט.לא?

ishc
03-08-11, 19:27
צודק.מצד שני קבלתי את רעיונו של ג'ימיניסט וותיק שהציע ללכת על רכב בתול ולשפר קצת בעצמי.נראה לי שפוי בהחלט.לא?

בדר"כ זו האופציה היקרה.
עדיף לחפש רכב טוב ששופר כבר.

זרקו
03-08-11, 21:16
בדר"כ זו האופציה היקרה.
עדיף לחפש רכב טוב ששופר כבר.

+1
מסכים לגמרי.
בדיעבד זה משהו שעדיף לעשות. בטח אם את מתכוונת לעשות את השיפורים בהתחלה.
אני גדלתי עם הרכב וכל פעם הוספתי משהו וזה ייצא לך כמעט פי 2.

roi777
04-08-11, 11:07
אני מסכים עם חבריי רכב במצב מצויין שכבר שופר ע"י בעליו אכן אופציה עדיפה, אבל יש לקחת בחשבון שרכב ששופר זו הצהרת כוונות ,לא בהכרח שבעליו
התמידו בנסיעה ברמת עבירות קשה אבל בהחלט לא שביליי ארץ ישראל.
בנוסף את צריכה לדעת מה רמת קושי הטיולים שאת אוהבת/מתכננת ולחפש בהתאם את הרכב בעל השיפורים הרלוונטים כפי שכבר ציינתי המגוון רחב ולא מחייב שאת שאת צריכה את רובם (הגבהה,נעילה, מיגונים, יחסיי העברה וכו...).

talilim
04-08-11, 11:16
היי רועי,

הכוונה להשתפר ביכולות לעומת הטריוס.
אין לי כוונה לטפס על הסלעים, אבל בהחלט לא להיות תלויה יותר ולהצטרף לכל טיול בכל רמת עבירות.
זאת עבודה קשה למצוא רכב משופר, שבעליו החליט לחזור בו מהרצון לנצל אותו.....:rolleyes:

raanan
04-08-11, 14:29
זאת עבודה קשה למצוא רכב משופר, שבעליו החליט לחזור בו מהרצון לנצל אותו.....:rolleyes:

מה שאת צריכה זה :
א. להצטייד בסבלנות
ב. להישאר "ממונעת"

בסוף זה מגיע ...
(לי זה קרה לאחר שנה וחצי, בזמן הזה קניתי פרייבט זמני שעכשיו מתקשה ולא רוצה להיפרד ממנו)

בהצלחה
רענן

Tom Bril
04-08-11, 15:46
יש פה באתר בחורה שמוכרת את הג'ימיני שלה, היא קוראת לו חצילון...

הרכב משופר ומוכן לשטח...

שמוליקו
07-08-11, 10:53
טלי עד היום רכבי השטח שקניתי בתולים ושידרגתי יצאו לי הרבה יותר יקרים מהרכבים שקניתי כבר עם שדרוגים.
אף רכב לא היה בדיוק כמו שרציתי ותמיד שידרגתי עוד פה ושם, אבל עלות תועלת - רכב כבר עם מיגונים הגבהות נעילה אחורית יתן לך שקט ויותר בזול מאשר לבנות אותו.

הרבה רכבים שראו שטח קשה מתוחזקים יותר טוב מכאלה שהשטח היחידי שראו היה החניה של הסופר.
מה שצריך להוביל אותך זה המצב המכני של הרכב ולנסות למצוא אחד שכבר שיפרו.

talilim
07-08-11, 11:29
צודק.
להגיד לך שיש לי סבלנות? :rolleyes::rolleyes:לא טיפוס עם הרבה ...אבל אני אתאזר .....:p
ונכון,
אני יודעת שזה ישתלם לי בסוף....
רק מה יהיה עם טרי...מי יספר לה.......:(

QUOTE=raanan;400129]מה שאת צריכה זה :
א. להצטייד בסבלנות
ב. להישאר "ממונעת"

בסוף זה מגיע ...
(לי זה קרה לאחר שנה וחצי, בזמן הזה קניתי פרייבט זמני שעכשיו מתקשה ולא רוצה להיפרד ממנו)

בהצלחה
רענן[/QUOTE]

talilim
07-08-11, 11:32
זהו,
הדעות חלוקות
אבל נראה לי שזה באמת עדיף.רכב שמישהו אוהב ומתחזק, כמו טרי שלי.
יש לי את המכונאי מספר 1 - מה שהוא יגיד - זה תורה מסיני......

טלי עד היום רכבי השטח שקניתי בתולים ושידרגתי יצאו לי הרבה יותר יקרים מהרכבים שקניתי כבר עם שדרוגים.
אף רכב לא היה בדיוק כמו שרציתי ותמיד שידרגתי עוד פה ושם, אבל עלות תועלת - רכב כבר עם מיגונים הגבהות נעילה אחורית יתן לך שקט ויותר בזול מאשר לבנות אותו.

הרבה רכבים שראו שטח קשה מתוחזקים יותר טוב מכאלה שהשטח היחידי שראו היה החניה של הסופר.
מה שצריך להוביל אותך זה המצב המכני של הרכב ולנסות למצוא אחד שכבר שיפרו.

-->