PDA

צפייה בגרסה מלאה : קיט לוקרים מתוצרת Team cherokee

Z28
05-08-11, 00:01
שלום
ברשותי שירוקי 2001 ואני מעוניין להתקין סט לוקרים ידניים לרכב.
מצאתי חברה בחו"ל בשם Team cherokee המייצרת קיט מתאים.
מישהו שמע על החברה ואיכות מוצריה ?

תודה

נמרוד
05-08-11, 00:42
לוקרים לצ'רוקי? הסרן זהה לסרן סופה/YJ/TJ, קיט הלוקרים היחיד שאני מכיר הוא מתוצרת WARN, אבל יתכן בהחלט שאני לא מעודכן. אתה יכול להציג קישור לקיט שאתה מדבר עליו?

Team Cherokee למיטב ידיעתי זה לא יצרן, זו חנות חלקי חילוף אינטרנטית שאני אישית הזמנתי ממנה חלקים שונים במשך השנים, ובלי בעיות. הם טובים במיוחד בחלקי מרכב, פנים, וחלקים מכאניים שונים ומשונים שקשה למצוא בארץ. מחירים טובים.

שאלה כללית - למה אתה רוצה להתקין נועלי טבור?

Z28
05-08-11, 10:53
היי
יכול להיות ואני באמת טועה והם לא מייצרים את הקיט . הנה קישור http://www.teamcherokee.com/Drive_Train/index.html , תרד קצת למטה לקיט
מספר 12198 במחיר 1150$ . יתכן באמת והלוקרים עצמם תוצרת Warn אך אינני מצליח לפענח על פי התמונה.

בכל אופן הרבה יותר נוח לי כאשר חלקים שרוב הזמן אינם צריכים להסתובב באמת לא מסתובבים.

תודה

נמרוד
05-08-11, 11:11
אוקי, זה קיט תוצרת Alloy USA, חברה רצינית ומוכרת, דומה מאד לקיט של WARN, נראה איכותי מאד ועולה בהתאם. הסבה ללוקרים ידניים זה לא משהו בסדר עדיפות גבוה ברשימת השיפורים הרצויים שלי, מצד שני הקיט שאתה בחרת, זה ב1150 דולר, כולל גם ציריות מחוזקות ככה שהוא באמת משדרג את כל הסרן הקדמי לרמה אחרת.

אם זה מה שאתה רוצה, לך על זה, ואישית אשמח מאד אם תצלם ותכתוב על תהליך ההתקנה והכל - זה שזה במקום נמוך ברשימה שלי לא אומר שאני לא אגיע לזה מתישהו!

46371

Z28
05-08-11, 11:22
היי
האם ידוע לך אם הלוקרים יכנסו בג'אנט סגסוגת המקורי בשירוקי?

בכל אופן כרגע לרכב יש נעילה אחורית נשלטת, בסרן 44 (הוחלף ה35) , וטיפה מוגבה. כרגע זה מספיק , אנחנו לא מתגרזנים כל שני וחמישי.

תודה

נמרוד
05-08-11, 11:40
איזה ג'אנט יש לך?

הג'אנט המקורי שהיה לי, בתמונה, לדעתי לא יכול לעלות על לוקר.

46372

Z28
05-08-11, 12:52
היי
האתר לא נותן להציג את התמונה . אשמח אם תנסה שוב להעלות אותה.
יש לי ג'אנטים כאלו , לא הצלחתי למצוא תמונה נורמלית : http://www.wheels-and-rims.com/car-truck-images/jeep-cherokee-00-01.jpg

תודה

Saar
06-08-11, 10:24
גם אצלי לא נראה שיכנס לוקר, בוקסה 36 מ"מ לא עוברת דרך הגנט המקורי (XJ 2001 )
סער.

sos4u
07-08-11, 09:13
קיט לוקרים [ זול, של MILEMAKER ] עולה בחו"ל כ 700$, סט ציריות לבד עולה ג"כ כ 700$ הכל במחירי חו"ל כמובן. כך שלקנות לוקר ידני, וסט ציריות ב 1150$ זה מחיר מציאה ...

לגבי הרעיון - יש פה יותר מאחד שבצעו לאחרונה, מבטל רעידות בצורה משמעותית, מקטית את השחיקה במכלולים שלא צריכים לזוז כשאתה נוסע על כביש [ 90% מהזמן ..] מצד שני מחייב אותך , לצאת מהאוטו כדי לשלב, [ אבל מימלא אתה צריך לרדת להוריד אוויר ולנתק מוט מייצב ... ]

בהצלחה !!

talw
07-08-11, 09:35
לאחר תלאות של חודשיים בחו"ל ,מסיבות שלא קשורות לעיניין,אני אמור לקבל את הקיט של MILE בימים הקרובים.
זה יקר ,נכון.
מי שמחזיק כירכרה מוגבהת באזור ה "4.5 ומעלה ,לתקופה של כמה שנים ,בסופו של דבר נישבר לו הזיין .
אני לא מדבר רק על רעידות ושחיקת מיכלולים,יש הרבה ערך מוסף בהוספת 2-3 מעלות לזוית הקסטר ,שאת הרעידות כתוצאה מכך לא נרגיש בשטח ,כי אני לפחות, לא "טס" עם הגראנד איפה שצריך 4X4 .אבל בכביש ב 2X4 , בדרך לשטח זה סיפור אחר לגמרי....עם הגה אחר לגמרי (לטובה).
אני לא נכנס לצריכת דלק ,כי אחרת יקפצו עליי פה.
לאחר בדיקה אישית ,אני מבטיח לעדכן.
ד"א, מי שלא חושב על נעילה קידמית אין צורך בצריות מחוזקות.(לדעתי כן?)

six 4 life
07-08-11, 10:22
אהלן.
הקיט של מייל מרקר פריך, אני אישית מכיר גרנד שפיצח לוקר כזה פעמיים, פעם אחת בנוכחותי ויש לציין שזה לא מהתפרעות יתרה או משהו כזה, אז תהיה מוכן לכל מקרה.
לגבי הנסיעה בכביש- כל רכב עם סרן עובד קבוע כמו סופה או גרנד שמוסב ללוקרים נהפך לרכב שונה לחלוטין, ורק לטובה.

talw
07-08-11, 10:29
אהלן.
הקיט של מייל מרקר פריך, אני אישית מכיר גרנד שפיצח לוקר כזה פעמיים, פעם אחת בנוכחותי ויש לציין שזה לא מהתפרעות יתרה או משהו כזה, אז תהיה מוכן לכל מקרה.
לגבי הנסיעה בכביש- כל רכב עם סרן עובד קבוע כמו סופה או גרנד שמוסב ללוקרים נהפך לרכב שונה לחלוטין, ורק לטובה.

אהלן ווסהלן.

אני מקווה שגרנד נעול .(קדימה).
כי אחרת אתה מכניס אותי לחרדות....

six 4 life
07-08-11, 10:44
אכן נעול קדימה + 4.10.

רוני תורג'מן
13-12-11, 20:07
אהלן.
לגבי הנסיעה בכביש- כל רכב עם סרן עובד קבוע כמו סופה או גרנד שמוסב ללוקרים נהפך לרכב שונה לחלוטין, ורק לטובה.[

היי
1. אם כך ,על איזה לוקרים אתה ממליץ שיחזיקו מעמד ולא ייטחנו , (מדובר ב-ZJ עם 4.10 נעול קד'+אח' 31/10.5/15 )
2. ושאלה שנייה , או יותר נכון צריכה להיות ראשונה : האם לוקרים ברמת העיקרון חלשים/פריכים יותר מאשר ללא לוקרים?
3. האם יש קיטים של לוקרים שלא כוללים את הציריות וכל השאר? הכוונה רק לוקרים : נבה וראש צירייה והלוקר?

כי מבחינתי זה הדבר הבא ,אלא אם כן זה ממש שביר יחסית ולא עמיד לאורך זמן.
רוני

six 4 life
13-12-11, 23:24
אין לי נסיון עם קיטים אחרים חוץ מהמייל מרקר לכן אני לא יכול להמליץ לך
אני כן יודע שהקיט של וורן נחשב לקיט ברמה גבוהה בחו"ל אבל הוא עולה בערך כפול מהמחיר של המייל מרקר.

-->