PDA

צפייה בגרסה מלאה : צינור גומי עליון לרדיאטור סמו 89 (במכשירי תנועה) 70 ש"ח

rinzai
28-12-04, 12:55
הצנור העליון - זה שמחבר בין משאבת המים לפתח העליון של הרדיאטור - פיתח אולקוס (נקב). בנתיים פתרתי באילתור (הייתי באמצע טיול בגולן) את הבעייה על-ידי הזזת טבעת ההידוק חצי ס"מ החוצה (על משאבת המים) והידוקה מחדש, כך שהיא לוחצת על החור.

כעת אני בת"א, ובמכשירי תנועה דורשים על חתיכת הגומי המסריחה הזו 70 ש"ח בקירוב. יש הצדקה לשלם להם את הסכום הזה??? ...או שניתן להשיג צינור כזה במחיר הרבה יותר נמוך???

נמרוד
28-12-04, 13:03
זה מחיר סביר.

להשוואה -

צינור כזה לטויוטה (לא בחברה) עלה לי 50 ש"ח,
לסיקס בסביבות 30.

אתה יכול לאלתר צינור בעצמך, אבל הוא יהיה בלי הכיפופים המיוחדים ש"יצוקים" כבר לתוך צינור שנועד במיוחד. לא שווה את הטרחה, אני הייתי קונה במקום ולא מקדיש לזה מחשבה נוספת.

AvigdorAharon
28-12-04, 13:07
לא רחוק ממכשירי תנועה יש את "גומי ת"א".
אם אין לך בעיות הליכה , או בעיות חניה (אתה עם אופנוע), גש לפסג' שליד טכנו צינור בערך במרכז רחוב יצחק שדה.
אולי תחסוך אי אלו שקלים...

אביגדור

rinzai
28-12-04, 15:08
30 ש"ח נשמע הגיוני... לא ש- 70 ש"ח מצריכים משכנתא... אבל... לכל הרוחות! 70 ש"ח לחתיכת צינורית גומי מחורבנת??? מיסב עולה פחות!

*** לשם סיבור האוזן: שיפוץ האלטרנטור עלה לי 80 ש"ח (2 מיסבים + פחמים + קפיצים + ניקוי טבעות החלקה + בדיקה במד טעינה חיצוני) - בעבודה עצמית ***

נראה לי שבסופו של דבר אשלם מחר בבוקר את 70 הש"ח - אבל מריח לי שזה שוד (בלי שבר).

המהנדס
28-12-04, 15:16
מייסב עולה פחות ??? בגנבי תנועה ?? נראה לך ??

-->