PDA

צפייה בגרסה מלאה : מספר שאלות לגבי גרנד לימיטד 95

mdana
21-08-11, 20:59
שלום לחברים,

ראיתי היום גרנד שירוקי שנת 95 דגם לימיטד מנוע 4000 סמ"ק. איזה הבדל לעומת ה 5200...חבל שעשיתי סיבוב על 5200 לפני שבוע...
הרכב עשה 165,000 ק"מ, ייבוא אישי.
מבחינה מכנית אין לי כל כך איך לבדוק בעצמי, אבל אני אקח אותו לחבר שהוא בעל מוסך של קרייזלר.
בנסיעה של 80 קמ"ש לערך שמעתי מין כמו שריקה שבאה מהאזור הקדמי של האוטו. יש למישהו מושג מה זה יכול להיות?
בטמבון הקידמי ישנם את שני המגינים האלה מקלקר - הכיסוי שלהם חסר (כנראה נגנב).
מבפנים הרכב שמור פרט לכמה דברים קטנים:
2 מגיני השמש - התופסנים שבורים.
הצג שמראה את המעלות אינו עובד - המזגן עובד ועובד טוב.
כיסא הנהג החשמלי לא זז כשיושבים עליו, אבל אם לא יושבים הוא זז אבל קצת בזוית ואז נתקע. אולי הוא יצא מהמסילה?
האם בידית ההילוכים ישנו איזה מיקרו סוויץ' ב P? - האוטו לא תמיד מניע כשהוא ב P, ב N תמיד מניע, לכן אני שואל אם ישנו איזה חיישן שמזהה שהידית ב P.
בכללי, הרכב נראה בסדר, מקורי לחלוטין, לא ראה שטח מימיו וכמובן לא משופר או משודרג.
רציתי לדעת מה דעתכם - האם כדאי ללכת צעד נוסף ולבדוק על מנת לקנות לאור האמור לעיל?
לגבי תופסני מגיני השמש, חיווי המעלות והכיסא החשמלי. יש איזה אתר בארה"ב שאפשר להזמין את החלקים? (גילוי נאות - אני בארה"ב שבוע הבא).

תודה,
מאיר.

sos4u
22-08-11, 01:45
אם ותקרא קצת פה בפורום, או אפילו תחפש בגוגל, תמצא את כל התשובות לשאלות שחיפשת ...
ממליץ לך לקחת את האוטו לבדיקה במוסך שאתה אמור לטפל בו..
שריקה מהחלק הקדמי בד"כ מצביעה על כך שהאוטו מבקש לשפץ לו את הסרן הקדמי.

"כיסויים לקלקר", יהיה לך יותר פשוט לקנות פה פגוש קומפלט, יעלה כ 300-400 ש"ח או שתוכל להזמין מחו"ל .

תופסנים למגיני שמש- כנ"ל, פירוקיה או ב איביי
כסא נהג חשמלי הוא סיפור לא פשוט וכמעט בלתי אפשרי לתיקון, רק להחליף את המנגנון- מה שלא כ"כ זול, גם לא בחו"ל.
מקרו סוויץ- כן, יש אחד שמזהה את מיקום ההילוך ב P סביר יותר שהוא מצריך כיוון ולא החלפה, אבל גם החלק עצמו עולה כ 20-30 $ באיביי ...

כיוון שצריכת הדלק של ה 4 ו ה 5200 דומה, אני לא הייתי מתפשר על מנוע קטן, כנ"ל לגבי השנה, הייתי מחפש דגם מתקדם יותר מ 96 ואילך..

בהצלחה !

mdana
22-08-11, 07:26
תודה.
זו הכוונה, לקחת את הרכב למוסך שאני מטפל בו וטיפלתי בו בג'יפ הקודם שלי.
מהי העלות של שיפוץ סרן קידמי?
יש מקום מסויים שניתן לרכוש ממנו את החלקים המוזכרים?
קצת קשה למצוא רכב כזה שמור, מנוע 5200 ובשנה מתקדמת, אין הרבה היצע. וגם קשה למצוא אחד שמור חיצוני ופנימי.

e-sheta
22-08-11, 08:05
כמה כסף מבקשים על הרכב שראית לפי הסכום תוכל לבדוק כדאיות קנייה .

mdana
22-08-11, 08:07
בסביבות 25K, אולי אפשר להתגמש קצת

sos4u
22-08-11, 08:30
תודה.
זו הכוונה, לקחת את הרכב למוסך שאני מטפל בו וטיפלתי בו בג'יפ הקודם שלי.
מהי העלות של שיפוץ סרן קידמי?
יש מקום מסויים שניתן לרכוש ממנו את החלקים המוזכרים?
קצת קשה למצוא רכב כזה שמור, מנוע 5200 ובשנה מתקדמת, אין הרבה היצע. וגם קשה למצוא אחד שמור חיצוני ופנימי.

עלות חלקים לשיפוץ [ מאסטר קיט הכולל הכל ] בחו"ל כ 250$ לסט. קח בחשבון עלויות ייבוא ומיסים, ועבודה.

בארץ תוכל לקנות אצל יאנוביץ.
אל תשכח שלכל דבר יש מחיר גם לרכב שחוט. ורכב במצב לא מי יודע מה, אפשר לשפץ. מצד שני, את המנוע לא תוכל בחיים להחליף ל 5200 ....
ומבחינתי, אם כבר אוכלים אותו דבר, שיהיה V8 ...

במקומך, לא הייתי פוסל ומחפש רכב משודרג. גם אם ויעלה כמה שקלים יותר. בכל מקרה זה יותר זול מלשדרג לבד.
בכל מקרה בהצלחה !

e-sheta
22-08-11, 21:40
בסביבות 25K, אולי אפשר להתגמש קצת

תקח בחשבו שיתכן והקילומטראז שראית הוא במיילים ואז הוא הרבה יותר מ165 אלף .
גם אני מחפש בתקופה הזו כזה רכב מסוג גראנד שירוקי עבור טיולים בעיקר וראיתי דגם הורוויז הכולל סאן רוף במחיר נמוך יותר ממה שציינת בידיעה שאני צריך ליישר קו בכלי , הכול עניין של כדאיות .
רכב בגיל כזה יכול להפתיע לטובה ולפעמים גם לרעה .

mdana
22-08-11, 21:48
ברכב שראיתי הוא אומנם ייבוא אישי אך לוח השעונים הוא בק"מ.
אני חושב שזה ההורוויז שגם אני ראיתי, בת"א, במחיר קצת נמוך משהו כמו 20K ,רכב בלי טסט.
לדעתי הוא כבר לא מופיע ביד 2.

e-sheta
22-08-11, 22:01
שלחתי לך ה.פ

-->