PDA

צפייה בגרסה מלאה : החזרת הברק לצבע, רעיונות יצירתיים ?

alal
08-09-11, 09:40
האוטו ירוק עם צבע דהוי מאוד בעיקר במכסה מנוע ודלת אחורית (בצדדים הצבע יפה).

ניסיתי ואקס , זה נראה יפה בדיוק שבוע ,אחרי זה הכל חוזר לעצמו .
כשהאוטו רטוב בשטיפה הצבע נראה יפה ובוהק , איזה חומר יכול ליצור את התופעה הזו (של ברק שטיפה) ובעצם לתת לו את הברק מחדש וגם שיחזיק מעמד.
פוליש לא עוזר , וואקס (Turtle)לא עוזר .

פעם כשהיה לי אוטו ישן לפני 20 שנה , הוספתי כוס נפט למיי השטיפה וזה החזיר את הברק לצבע לתקופה ארוכה , הבעיה היתה הריח שנמשך כמה ימים .

רעיונות נוספים ?????????? (ללכת לצבעי זה הפתרון הסופי, אז אל תציעו אותו)

eysham
08-09-11, 09:50
טיול בוץ... וכמה שיותר עמוק....

הכוכב הכחול
08-09-11, 10:03
טיול בוץ... וכמה שיותר עמוק....

+1 :)

adh
08-09-11, 14:34
פתרון טיפה קיצוני...
שפשף עם סקוצ'ברייט על רטוב+סבון לפני מריחת הווקס.
אגב צביעת מכסה מנוע (מבלי להכנס לך לכיס,חלילה) לא צריכה לעלות יותר מ-400 ש"ח.אני הייתי שוקל בחיוב.

alal
09-09-11, 18:40
פתרון טיפה קיצוני...
שפשף עם סקוצ'ברייט על רטוב+סבון לפני מריחת הווקס.
אגב צביעת מכסה מנוע (מבלי להכנס לך לכיס,חלילה) לא צריכה לעלות יותר מ-400 ש"ח.אני הייתי שוקל בחיוב.

אבדוק את עניין הצביעה , אם באמת זה רק 400 שח , שווה את המאמץ !

tzagi
09-09-11, 22:24
הדהיה היא התחמצנות של הצבע
יש חומרים שונים להוריד את ההמחצנות אבל, לא משנה מה תעשה, הצבע ימשיך לדהות

שחר-סופה
10-09-11, 11:26
האוטו ירוק עם צבע דהוי מאוד בעיקר במכסה מנוע ודלת אחורית (בצדדים הצבע יפה).
ניסיתי ואקס , זה נראה יפה בדיוק שבוע ,אחרי זה הכל חוזר לעצמו .
כשהאוטו רטוב בשטיפה הצבע נראה יפה ובוהק , איזה חומר יכול ליצור את התופעה הזו (של ברק שטיפה) ובעצם לתת לו את הברק מחדש וגם שיחזיק מעמד.
פוליש לא עוזר , וואקס (Turtle)לא עוזר .

אומנם עלתה ההצעה ללכת על צבע רק לקטע הבעייתי (מכסה המנוע ?) אבל יש כאן פן נוסף שכדאי לקחת בחשבון אם הולכים על זה .
לא כל מוסך פחחות וצבע יוכל להתאים בול את הצבע לשאר הרכב גם אם הוא מזין את מספר הצבע למחשב . יש הבדלים שנראים בהחלט
לעין . מה גם , שרק אותו חלק יהיה צבוע בצבע חדש לעומת כלל פח הרכב והשינוי יורגש .
הדגשתי בציטוט דברים שתיארת . אם הצבע לא נפגע , ישנה האפשרות לבצע רק שיכבת לקה . זה מה שנותן את הברק לצבע ומבליט את
הטקסטורה המיטלית .

שחר .

שחר-סופה
10-09-11, 11:31
שמתי לב שפתאום אין אופציית עריכה במידה ורוצים לתקן או להוסיף משהו . אז כן , רציתי להוסיף ולהגיד לך בסוד שאף אחד לא ישמע כן ? ;)
גש למוסך פחחות ותראה איך ומה הם עושים עם בקליות או פנסים ראשיים עם כיסוי הפלסטיק העליון הדהוי שלא עובר טסט .
זה יוצא ח-ד-ש .

שחר .

Tom Bril
10-09-11, 12:09
מה הם עושים, מקור פנס דהוי לא מגיע מבפנים?

שחר-סופה
10-09-11, 13:42
לא , אני לא מדבר על הריפלקטור הפנימי . אני מדבר בדיוק על בקליות או פנסים ראשיים עם כיסוי הפלסטיק העליון הדהוי שלא עובר טסט .
בהרבה רכבים חדשים יחסית חזית הפנס היא בעצם פלסטיק ולא זכוכית . הפלסטיק הזה דוהה ומתיישן עם הזמן ונראה רע .
אצלי בבלייזר גם "חידשתי" כך את הבקליות האחוריות כשעבדתי עליו במוסך הפחחות . ראית את התוצאה בתמונות ?
לאחר ניקוי בחומר ומעבר קל עם נייר מים , מעבירים עליו שכבת לקה שקופה .

שחר .

-->