PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפת תושבת מנוע- טיפים

yoni 110
17-09-11, 08:33
עד כמה זה מסובך להחליף תושבת מנוע צד נוסע?
יש גישה טובה או שצריך לפרק חצי מנוע?
מישהו החליף לבד ויכול לתת טיפים בנושא?

יוני

yoni 110
17-09-11, 08:35
מדובר על WJ 2004 4.7

boaz avrahami
17-09-11, 08:46
לא מאוד אבל צריך קצת כלים.רצוי גם ליפט.אתה מפרק מגן, צריך לתמוך את המנוע( לא בקרטר)מוציא את הבורג המרכזי מלב התושבת.מפרק את שני ברגי הגוף.אין בעית גישה וזה כחצי שעה עבודה בתנאי מוסך.מצד שני בגלל שזה כה פשוט, גם לא יגבו ממך הרבה במוסך...

boaz avrahami
17-09-11, 08:48
יוני, אני התייחסתי ל zj. סליחה...

JustDoB
17-09-11, 11:22
אצלי זה XJ אז אני לא בטוח שהטיפ רלוונטי,
אבל כשמפרקים המנוע נוטה להישען 'אחורה' לכיוון הטרנספר, בעיקר אם בוצעה הגבהה ו/או הנמכת טרנספר ואז עלול להיות קשה להחזירו את 5-9 המ"מ האלה כדי שהברגים יכנסו שוב,
אני עבדתי עם ראצ'טים ולום, וזה עבר טוב.
אם כבר מחליף - אולי כדאי לך את שניהם ? לשיקולך.

yoni 110
17-09-11, 14:21
יוני, אני התייחסתי ל zj. סליחה...

באמת לא הסתדר לי החצי שעה עבודה
ממה שהצלחתי לראות האגזוז מפריע לגישה לכל 4 הברגים

grand
17-09-11, 17:28
באמת לא הסתדר לי החצי שעה עבודה
ממה שהצלחתי לראות האגזוז מפריע לגישה לכל 4 הברגים

אני החלפתי תושבות לאחרונה, גישה קצת לא נוחה אך בעזרת כלים נכונים אין בעיה, דווקא בתושבת השמאלית היה יותר מסובך כי היה צריך לפרק את תושבת הבמפ-סטופ כדי לשחרר את הבורג.

ד"א לאיזה תושבות אתה מחליף, יש חשיבות רבה לסוג.

נמרוד - מערד
17-09-11, 18:53
יוני
החלפת התושבות לא היתה קלה בגלל הגישה הקשה לברגים. לפעמים המנוע זז ממקומו עקב תושבות קרועות, וזה לא קל להחזירו למקומו. בנוסף כלים טובים לא יזיקו.
נמרוד

alal
19-09-11, 04:41
ב ZJ צד שמאל דורש פירוק פירוק משני גדול ,המנוע זז וקשה בתנאים ביתיים לבצע את העבודה , במוסך JEEP העבודה ארכה מעל שעתיים בעלות של 200 שח .

אייל67
20-09-11, 08:41
ב ZJ צד שמאל דורש פירוק פירוק משני גדול ,המנוע זז וקשה בתנאים ביתיים לבצע את העבודה , במוסך JEEP העבודה ארכה מעל שעתיים בעלות של 200 שח .

אבנר,

המחיר זה רק מכיוון שסגרת איתו מראש, לפני שידע בדיוק במה כרוך ...
ידוע לי על מקרה אחר בו המוסך הספציפי שאתה מדבר עליו גבה הרבה יותר על החלפת תושבת בעייתית משהו.

אייל

alal
20-09-11, 14:45
אבנר,

המחיר זה רק מכיוון שסגרת איתו מראש, לפני שידע בדיוק במה כרוך ...
ידוע לי על מקרה אחר בו המוסך הספציפי שאתה מדבר עליו גבה הרבה יותר על החלפת תושבת בעייתית משהו.

אייל

לפחות יש מערכת למידה , חפש את המוסך שלא יודע במה כרוך העניין .:p

-->