PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקש עזרה בהתקנה של בקר DIXELL לחום מנוע

martines
17-09-11, 14:01
קניתי את הבקר, XR20C, מצאתי נקודה בקיר האש דרכה אני יכול להשחיל את כבל החיישן,
3 בעיות נשארו לי לפתור

1. מאיפה כדאי לקחת חשמל לבקר ? יש את הרדיו, יש את המצת שקרוב ויש את שאר מערכת החשמל ...
2. איזה נתיך להוסיף ? ואיך לחבר אותו ?. מה עשיתם בהתקנה שלכם ?
3. אני כנראה אאלץ להאריך את כבל החיישן, באיזה כבל להשתמש ? מסוכך ? או שאפשר כבל פשוט בן 2 גידים ?

אשמח לעזרה ..

omri_t
17-09-11, 14:06
הבעיות שלך די פשוטות.

עדיף לקחת חשמל קרוב לוח הפיוזים, שלא לעשות גישוריום מיותרים.
בחוברת רשום איזה פיוז לשים. אני לא זוכר.
להאריך אם חייבים ע"י חוט מסוכך בלבד. אחרת יעוות הקריאה.

בהצלחה.

snirjeepdreamer
17-09-11, 23:32
שים לב,
ראשית, לאן שלא תחבר (כמובן חשמל אחרי הסוויץ') במידה ומערכת החשמל ברכב שלך יחסית מסודר
יהיה כבר פיוז בהמשך השרשור בלוח הפיוזים של גבי קיר האש.
שנית, כאשר קונים את הבקר ניתן לקנות את החיישן עם כבל 1.5 מטר או כבל 2 מטר.
אתה צריך את ה- 2 מטר ! עם הכבל הזה אין לך שום בעיה להגיע מהבקר לאיזור הפלאנץ'
ואתה לא צריך שום הארכות. הכבל האפור הזה הוא לא כבל רגיל הוא מסיליקון מיוחד שעמיד ב 150 מעלות צלסיוס.
כל מי שהרכיב את הבקר, כולל אני, הספיק לו הכבל של ה- 2 מטר, אין סיבה שזה לא יספיק לך.
בהצלחה

martines
18-09-11, 00:12
שים לב,
ראשית, לאן שלא תחבר (כמובן חשמל אחרי הסוויץ') במידה ומערכת החשמל ברכב שלך יחסית מסודר
יהיה כבר פיוז בהמשך השרשור בלוח הפיוזים של גבי קיר האש.
שנית, כאשר קונים את הבקר ניתן לקנות את החיישן עם כבל 1.5 מטר או כבל 2 מטר.
אתה צריך את ה- 2 מטר ! עם הכבל הזה אין לך שום בעיה להגיע מהבקר לאיזור הפלאנץ'
ואתה לא צריך שום הארכות. הכבל האפור הזה הוא לא כבל רגיל הוא מסיליקון מיוחד שעמיד ב 150 מעלות צלסיוס.
כל מי שהרכיב את הבקר, כולל אני, הספיק לו הכבל של ה- 2 מטר, אין סיבה שזה לא יספיק לך.
בהצלחה

אויש, לא חשבתי על אורך הכבל כשהזמנתי, הנחתי שמדובר בכבל סטנדרטי כלשהו ... , אז יש לי כרגע 1.5 מטר, זה יספיק לי בשביל להכנס מאיזור הפלאנג' לתא הנוסעים אבל אני אהיה חייב להאריך אותו. חבל ..

לגבי הפיוזים, בכל המטענים שיש לי לרכב (נגן, GPS, ומטען סוללות ) ראיתי פיוזים בערכים של 1A ו 250V. הפיוזים בקופסה בתוך הרכב הם בערכים הרבה יותר גבוהים ולא נראה לי שהבקר הזה צורך כל כך הרבה זרם. לפי מה שרשום עליו - MAX 3VA, בקיצור, אני לא בטוח שהפיוזים שיש בקופסה ברכב יגנו על הבקר הזה, אבל לא ברור לי איזה פיוז כדאי לי להוסיף כדי שכן יגן עליו ?

-->