PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפתח אימפקט נטען מישהו השתמש?

yehudap9
19-09-11, 19:09
לאחרונה נתקלתי בבורג פולי מנוע עיקש שפשוט מסרב להיפתח!
מכיוון שהרצועת טיימינג נקרעה ואין איך לתפוס את הפולי שמסתובב בעת ניסיון לפתוח את הבורג הנ"ל בלית ברירה ניגשתי לל.כ צריפין ורציתי לקנות מפתח אימפקט חשמלי כזה שמתחבר ישירות לחשמל העובד של צפריר הראה לי אחד נטען 18 וולט וטען שזה עדיף על זה החשמלי שיקר ממנו בהרבה הסברתי לו שאני תקוע עם בורג פולי מנוע עיקש הוא המשיך ואמר שזה יפתור לי את הבעיה..
טרם ניסיתי את ה"צעצוע" החדש ורציתי לתהות על קנקנו..האם הוא באמת יעיל כפי שטוען העובד של צפריר?(שכחתי את שמו ועימו הסליחה..)
ואם כבר אשמח לקבל רעיונות איך מישהו הצליח להתגבר על בעיה דומה בשימוש בכלים ידניים בלבד!אני מבצע את התיקון אצלי בבית ללא כלי אוויר למיניהם..
יש רכבים שיש בהם גישה לגלגל התנופה ואפשר "לתפוס" את השיניים של הג.תנופה בעזרת מברג ברכב הנ"ל זה בעייתי כי צריך לפרק את הסטרטר וזה מורכב לכן מעדיף להימנע מפירוק הסטרטר ולהשאיר אפשרות זאת לברירה האחרונה..
ניסיתי לתפוס את הפולי בעזרת ג'ק וחתיכת קרש לא עזר!
נקווה שהמפתח הנטען אכן יפתור לי את הבעיה..
קדימה חבר'ה תשפכו הצעות ורעיונות!!!!מה שבטוח יהיה שמייח פה!

itay
19-09-11, 19:18
על איזה רכב אתה עובד.

אני למדתי, שאין גבול לכוח שאתה יכול להפעיל עם כלים ידניים, בשונה מחשמליים.

איתי.

עידו לוריה
19-09-11, 19:44
אפשר לתפוס את הפולי עם מפתח ביצור עצמי שבנוי מחתיכת רצועה שמתאימה לפרופיל הפולי .
בדומה לתמונה שצרפתי (שבמקרא הזה זה מפתח פילטרים) .
עידו
4854048539

דידו
20-09-11, 19:48
קניתי השבוע - אתה מוזמן לנסות
נמצא בהרצליה
0524054227

six 4 life
20-09-11, 20:15
לפתוח הוא כנראה יפתח לך את הבורג בגלל מכות האימפקט שהוא נותן ומשחרר את המתכות, לאו דווקא בגלל הכח. בעבודה ידנית אין לך אפשרות אפילו להתקרב לתדירות מכות האימפקט שמכשיר חשמלי (או פטיש אויר לצורך העניין) נותנים וזה היתרון שלהם על כלים ידניים, לא הכח.

לעומת זאת כאשר תסגור את הבורג הזה תהיה חייב קונטרה כלשהי מהקראנק כי אסור לסגור בורג כזה עם שום דבר חוץ מידית מומנט גדולה ומומנט מדוייק + קצת לוקטייט.

בהצלחה.

eliatt
20-09-11, 20:23
איזו ת.הילוכים לרכב? אם ידנית, זה פשוט למדי..

BackDoorMan
21-09-11, 13:12
היה לי סיפור דומה עם בורג של מותחן רצועת מזגן שהצלחתי בעמל רב לעגל את הראש המשושה שלו, אחרי כל מיני טקטיקות חילוץ שלא צלחו במקום עם נגישות נמוכה יחסית,
נאלצתי לשלוף את נשק יום הדין, רתכת + בורג של גלגל שלאחר מספר נסיונות הצלחתי לרתך את הבורג העבה לראש הגמור, אבל כל אימת שהשתמשתי במכשיר ידני
הריתוך נשבר, לבסוף השגתי מחבר אימפקט המתחבר לשקע מצית , שהצליח לסובב את 2 הברגים המרותכים מבלי לשבור את החיבור.
תכל'ס במצבים כאלו הכלי הזה הוא הפתרון היחידי.

סופת המדבר
21-09-11, 21:13
אם כבר הזכירו פה את האימפקט שמתחבר למצית
האם הוא באמת יעיל? נגיד לפתוח בורג גלגל באמצע השטח?

tzagi
22-09-11, 07:43
קניתי 2 בעבר,
לא עסק זול אבל מאד שימושי
התאכזבתי מהטווח חיים הקצר (של הסוללות) תוך פחות משנה הם מאבדות חיים וקניית סוללות חדשות זה עסק מאד לא כלכלי.
למעשה הסיפור נכון לכול כלי עם סוללות נטענות.

yehudap9
25-09-11, 22:04
חבר'ה
ברצוני לעדכן בנושא המפתח אימפקט נטען שרכשתי מל.כ צריפין.
לאחר שאלות רבות בנוסח "אתה בטוח שזה יפתח?" החלטתי לקחת סיכון ורכשתי אחד כזה ואני מודה שבהתחלה הייתי ספקני לגבי המכשיר.
לאחר שניגשתי לרכב (דייהו לנוס)המפתח הזה הוכיח לי ולכל הספקנים שאכן הוא שווה את עלותו!!!
במכה אחת פתח ללא כל קושי את הבורג!
אני עובד הרבה על רכבים לכן החלטתי לבדוק את יכולותיו וביצעתי בעזרתו כמה וכמה עבודות כגון גיר טיימינג ועוד כמה ואני חייב לציין שהמכשיר הזה הפתיע אותי לטובה טענתי את הסוללה שלו פעם אחת בלבד ואחרי כמה עבודות ואינסוף ברגים הסוללה עוד טעונה על 4\3!!!!מדהים הדבר הזה ואני ממליץ למי שעובד הרבה לקנות את הדבר הממזרי הזה!!!!!!!!!!!
וברצוני לנצל את הבמה בכדי להודות לצפריר ולעובד שלו (שכחתי את שמוו..עימו הסליחה!)על הייעוץ ועל הסבלנות הרבה שלהם!!!!
אין ספק בליבי שעשיתי עיסקה טובה כשקניתי את המפתח אצלכם ואני מבטיח בקרוב לבוא ולהיפרד מעוד כמה מצלצלים..
בברכת חג שמח ושנה טובה ומתוקה לחברי הפורום!!!!!!!

חנן גולומבק
25-09-11, 22:13
איזה מכשיר קנית ?

חנן גולומבק
26-09-11, 18:12
[QUOTE=yehudap9;409239]חבר'ה
לאחר שאלות רבות בנוסח "אתה בטוח שזה יפתח?" החלטתי לקחת סיכון ורכשתי אחד כזה QUOTE]

חוזר על השאלה, איזה מכשיר קנית ב ל.כ ?
תודה וחג שמח.

חנן

עידו לוריה
26-09-11, 19:45
[QUOTE=yehudap9;409239]חבר'ה
לאחר שאלות רבות בנוסח "אתה בטוח שזה יפתח?" החלטתי לקחת סיכון ורכשתי אחד כזה QUOTE]

חוזר על השאלה, איזה מכשיר קנית ב ל.כ ?
תודה וחג שמח.

חנן

חנן הבחור כתב אימפקט נטען מה לא ברור ?
http://www.lkltd.co.il/web/8888/nsf/ProLookup.taf?_function=details&_ID=130219&PF=&did=3508&G=&lang=HE&SM=&_UserReference=3F152E8257B53A2A4A38891D

חג שמח ושנה טובה
עידו

סופת המדבר
26-09-11, 19:52
ידוע לך כמה כוח יש לו\ ניוטון מטר?

דידו
26-09-11, 21:13
300

BackDoorMan
27-09-11, 00:29
300 לא בטוח שיספיק לברגים שבמשולשים.

חנן גולומבק
27-09-11, 13:31
[QUOTE=חנן גולומבק;409387]

חנן הבחור כתב אימפקט נטען מה לא ברור ?
http://www.lkltd.co.il/web/8888/nsf/ProLookup.taf?_function=details&_ID=130219&PF=&did=3508&G=&lang=HE&SM=&_UserReference=3F152E8257B53A2A4A38891D

חג שמח ושנה טובה
עידו

ברור ברור , חג שמח.
חנן

-->