PDA

צפייה בגרסה מלאה : החזרת הקפיצים הספירליים למצבם הראשוני

אלון ר.
26-09-11, 11:53
מישהו סיפר לי על כמה מקומות באזור רחובות וראשון לציון, שבתור פתרון זמני, לוקחים את הקפיצים ומותחים אותם בעת חימום ואז מכניסים אותם למים
קרים וזה בעצם מחזיר אותם למצב המתוח המקורי לכמה חודשים. האם מישהו מכיר את זה? ואם כן יכול להפנות אותי למקום הזה?

ואם יש לכם פידבקים לגבי השיטה אני גם אשמח לשמוע

תודה מראש:)

BackDoorMan
26-09-11, 13:12
בולשיט, החימום אמור להיות מדוייק ומבוקר היטב, גם קצב ההתקרות חשוב.
בחברה מתקדמת כמו K-MAC (http://www.k-mac.com/pages/springs/springs.htm)האוסטרלית ייצור קפיץ ספירלי יותר מתוחכם ונעשה ע"י זרם חשמלי של מאות אמפר, הטענה שחימום מהפנים לחוץ עדיף מבחינת שמירה על מבנה הסריג הקובע את חוזק המתכת מאשר חימום מהחוץ לפנים בשיטות הקונבנציונליות, ואחרי כל זה נראה לך שכמה סדנאות באזור רחובות וראשון הצליחו לשחזר תנאים
של סביבת ייצור במפעל משוכלל ?

אלון ר.
26-09-11, 13:21
האפשרות קיימת, אם אתה רוצה לומר שהם חאפרים זה משהו אחר. שמע אני לא יודע מה התהליך המדויק, אני זורק פרטים ששמעתי.

טל חסיד
26-09-11, 13:57
אלון אני מציאה שתבצע את המתיחה ותספר לנו אחר כך כמה זמן זה החזיק, וכמה כסף זה עלה ואז נחליט אם זה שווה. כמו שכתבת בהתחלה זמני רק תוסיף ביותר.

טל

אלון ר.
26-09-11, 14:54
אם הבנתי אותך אז אתה אומר שזה טיפשי מלכתחילה שאני מתעניין בזה?
לי יש סמוראי 96 שהקפיצים שלו ראו הרבה בוא נגיד והוא נמוך בהרבה מהרגיל, עכשיו אני חייל משתחרר עוד חודשיים ולא יהיה לי כסף בחודשים הקרובים לטפל ברכב
כמו שצריך, לכן אני מגביה אותו זמנית בגרושים, כדי לשמור על כל המכלולים בתחתית הרכב, לי אישית זה נראה פתרון נכון.

עידו לוריה
26-09-11, 16:21
עם אין לך כסף אז תשמור את מה שאין לך ותחכה עד שהיה ואז תחליף קפיצים .
זו הדרך הזולה ביותר וגם היחידה ,אין עוד שום דרך להחזיר קפיץ שעבד לקדמותו , בתעליך שתיארת אתה רק תקצר לקפיץ עוד יותר את החיים .
עידו

סופת המדבר
26-09-11, 19:58
אם זה ''זמני'' למה לא ''לדחוף'' שם איזה ספייסר ואז תקבל איזה הגבהה קטנה

יונתןמצפה
26-09-11, 20:14
יש משפט סיני עתיק שאומר ש"אין לי מספיק כסף כדי לקנות בזול".
כשיישבר לך קפיץ בשטח, ותצטרך למצוא פתרון יצירתי כדי להוציא את הרכב החוצה תגלה את משמעות המשפט.
אם אתה לא רוצה לגרום נזק למכלולי הרכב, הפתרון הנכון ביותר, הזול ביותר והבריא ביותר זה לנהוג בזהירות.
גם סמוראי סלילים סטנדרטי נמוך יעבור בלי לעשות נזקים איפה שכל SUV מוגבה יגרד את מכלוליו עד מוות.
בנייה ומכוון חיצוני זה לא בושה!

טל חסיד
26-09-11, 22:00
יונתן קבל עידכון אל המשפט היפני : "אתה לא מספיק עשיר בשביל לקנות בזול"

טל

-->