PDA

צפייה בגרסה מלאה : למה קופץ לי ה LOW?

טלסקופ
06-01-05, 15:47
ברשותי סוזוקי סמוראי 94' (בין היפים בעולם - בדוק לפי מכון גיאוקרטוגרפיה).
כשאני מחבר ל LOW, הגברבר מתחיל לסוע ופתאום יש רעש לא כ"כ סימפטי והטרנספר עובר לסרק.
לפני כמה חודשים החלפתי טרנספר לכזה של ויטארה.
מה עושים?

סוזי המשתוללת
06-01-05, 17:35
מעניין לראות איך הרכבת טרנספר ויטרה
מעניין כי טרנספר ויטרה מגיע יחד עם הגיר ואני לא שמעתי על מישהו שעשה את זה מן הטעם הפשוט שגם אם זה אפשרי זה דורש יותר מדי שינויים והתאמות שאין להם הצדקה
בהנחה ואתה טועה בסוג הטרנספר שהוחלף אצלך ועדיין יש לך טרנספר סמוראי אז אחת הסיבות (והיא די טריוויאלית שזה ממש עצוב) היא התקשות של כיסויי הגומי (בתא הנוסעים ובחיבור הידית לטרנספר)שמהווה קפיץ מחזיר שמתנגד לשילוב

dizza man
06-01-05, 18:29
סוזי לי הידית קופצת מ4h ל2L יכול להיות שזה מהפאקינג גומי?

אבל פעם אחת החזקתי את הידית חזק ב4h ועליתי עלייה והטרנספר השתחרר ל2L והידית נתקעה אז הוצאתי אותה והזזתי עם מברג את הצירים למקום

לכן אני חושב שזה לא הגומי
תקן אותי אם אני טועה

טלסקופ
07-01-05, 15:33
סוי המשתוללת היקרה - ראשית תודה על האינפורמציה. יכול להיות שאת(ה) צודק ומדובר בטרנספר של סמוראי (אולי ממודל יותר מתקדם?). בהחלפת הטרנספר טיפל המוסך.... לי אין יד בדבר.
בנוגע לאותה גומיה - אפשר לקבל הסבר ממוקד יותר לגבי מיקומה? כיצד אפשר לבדוק אם זו הבעיה? האם ניתן להחליפה באמצעים ביתיים (כמו שאת(ה) שם לב, במכונאות רכב אני מאוד צתעניין אבל גם מאוד גרוע...)

dizza man
07-01-05, 18:35
תודות לסוזי ולשגיא .. חסכתם לי פרוק טרנספר והרבה חול ובוץ בעיניים

החלפתי גומייה (אף על פי ששלי נראתה חדשה.. )
ועל הדרך תושבת גיר שהיתה קרועה עלתה במכשירי תנועה -100 שקל כולל מע"מ

וואלה לא האמנתי אבל הטרנספר לא קופץ יש לי high4 ועכשיו אפשר להתנפל על עליות בדיונות
ארוכות מהמקום

ושוב תודה !!

מאז שגיליתי את הפורום הזה הסמוראי שלי מקבל טיפול כמו שצריך

אחלה אתר ,אחלה אנשים , ואחלה מנוע

נ.ב

שגיא ברכות לרגל הרס המנוע , כל הכבוד ואם תמשיך לסוע ככה אני מגיש תלונה עלייך לאיכות הסביבה וישר הם יתפסו אותך לפי התאור"סמוראי לבן וענן עשן לבן מאחוריו"

יאלה תשתול מנוע חדש אני מציע הונדה אקורד 2200 אבל אתה תהיה זקוק לקיט הגדלת יחסי העברה!

סוזי המשתוללת
08-01-05, 00:54
דיזה
אין לך מושג כמה חרא אכלתי ומה לא פירקתי עד שגיליתי שאסור אף פעם לזלזל בקונדום :P

dizza man
08-01-05, 19:40
אני מעכשיו יעריך גומיות אבל להשתמש בהם אני לא יודע...

-->