PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם ישנו דבר כזה- נורה שחוסכת בדלק??

Chili Pepper
21-10-11, 16:46
ראשית, אציין שאין לי כל קשר ליבואן, משווק, יצרן, וכדומה.

לפני כמה ימים הגיע לידי מכשיר קטן, שעל פי ההוראות וכותרת העטיפה אמור לחסוך לי עד 20% מצריכת הדלק.
כמובן שלקחתי את זה בערבון מוגבל אבל החלטתי לנסות, שזה הרבה יותר ממי שהביא לי אותו, שגיחך ומסר את זה אליי.

המכשיר, הוא בעצם נורה כחולה, בגודל 5 ס"מ, שמתחברת לשקע המצת ברכב. קטן וקומפקטי. הוא מיובא מסין, העטיפה שלו די מצ'וקמקת וכתוב עליו מעט מעוד דברים. על פניו נראה דבר חסל תועלת לחלוטין.
בימים האחרונים הקפדתי לחבר אותו לרכב בזמן נסיעה, כדי לבדוק אם יש אמת באפשרות החסכנות בדלק.

הנתונים שמצאתי הם כאלה-
מצריכת דלק של ליטר ל9.6 ק"מ בממוצע (סוזוקי ג'ימני, 2008, 100% שטח)
לצריכה של 10.9.
לדעתי, מדהים!!

הופתעתי לגמרי כיוון שזלזלתי לחלוטין בנורה הזאת. אין לי מושג איך ועל מה זה עובד אבל אני סמוך ובטוח שזה אכן עובד.
אני מוכרח לציין, שחסרון אחד ובולט של המכשיר הוא שהוא משפיע בצורה חשמלית מוזרה על הרכב. כאשר הוא מחובר לשקע המצת, והרכב כבוי, החשמל ברכב עובד. כלומר גם שהמפתח מחוץ לסוויץ הרדיו ממשיך לעבוד וכו', עד שאני מנתק את הנורה.

רציתי לדעת אם מישהו מכיר את המכשיר הנ"ל? האם מישהו יודע איך זה עובד? שמע על זה בעבר? האם זה פוגע ברכב בצורה כלשהי? כרגע זה נשמע לי טוב מדי..
אשתדל לצרף תמונה במהירות האפשרית.

מתנצל מראש אם היה שרשור כזה בעבר, חיפשתי ולא מצאתי כלום.
גל.

lizard
21-10-11, 16:51
OMG איזה שטויות.
אתה בטוח שמת את ההודעה הזו במכוון, לא יכול להיות שאתה כזה אידיוט.

Chili Pepper
21-10-11, 16:52
תן תגובה הולמת ותדבר כמו בן אדם. גיבור.

bizon
21-10-11, 17:07
לפי דעתי "הקסם הכחול" הזה פשוט גרם לך ללחוץ פחות על הגז אין שום הגיון בדבר הזה ! תכף יתחילו למכור עץ ריח שחוסך בדלק _:)

מור

sapog
21-10-11, 17:12
היי גל,

א. התשובה לשאלה בכותרת - לא, אין מנורה כזו.
ב. למה אתה משוכנע בכזו וודאות שהיא אכן עובדת? על בסיס מה? כמה תדלוקים?
ג. היא לא פוגעת ברכב בשום צורה (אפשר לומר שהיא פוגעת ברכב בדיוק בצורה שהיא תורמת לצריכת הדלק).

טל.

shmil
21-10-11, 18:45
הופתעתי לגמרי כיוון שזלזלתי לחלוטין בנורה הזאת. אין לי מושג איך ועל מה זה עובד אבל אני סמוך ובטוח שזה אכן עובד.
אני מוכרח לציין, שחסרון אחד ובולט של המכשיר הוא שהוא משפיע בצורה חשמלית מוזרה על הרכב. כאשר הוא מחובר לשקע המצת, והרכב כבוי, החשמל ברכב עובד. כלומר גם שהמפתח מחוץ לסוויץ הרדיו ממשיך לעבוד וכו', עד שאני מנתק את הנורה.

אז זה בדיוק העניין, ועזוב אותך מכל אלו שחושבים שהם מבינים משהו באתר הזה.
חקרתי את זה לעומק, המנורה הכחולה הזו יוצרת אור בתחום האולטרא סגול והבלתי נראה, שמקרין אחורה, בזמן הנסיעה אנרגיה קינטו-מגנטית הדוחפת את הרכב לפנים.
נסה, למשל, לחבר את המנורה כשהיא מאירה לפנים, ולא לאחור, ותראה איך אותה צריכת דלק, בדיוק, יורדת ב-25% במקום להשתפר.
זה אחד הגילויים המרעישים שהיו לקראת סוף השלטון הקומוניסטי, ורק מדען אחד שנשאר בחיים והצליח לערוק למערב ידע את הסוד הזה.
הקטע הוא שחברות הדלק הגדולות והסעודים קנו ממנו את הפטנט על הקרינה הקינטו-מגנטית כדי לדפוק את ההמונים ולא להקטין את צריכת הדלק בעולם.
רק מעבדה קטנה אחת ממשיכה לייצר את זה.
מאיפה השגת? גם אני רוצה....

רק תזהר מדבר אחד - אם שקע המצית קרוב לאשכים, כדאי לך לשים את זה בשקע מצית מאחור, שמעתי שזה משפיע על איכות ספירת הזרע והחשק המיני, או שתשים על המכנסיים בזמן הנהיגה איזה חלוק עופרת.

אמיר ב.א
21-10-11, 19:01
כבר מצאו שכאשר נתנו לאנשים חולים קשה גלולות שלא מכילות כלום - איכות החיים שלהם השתפרה,
והם הרגישו יותר טוב , רק בגלל שהם ידעו שהם מקבלים משהו שאמור לעזור להם.

הנה ה"מוצר המדהים" שמצאת שנותן תוצאות כאלה בגלל אפקט הפלצבו:

http://www.getfreebs.com/fuel-shark-free-bonus-offer

בדיוק בגלל זה עושים ניסויים בתצורת "double blind"
אם אתה יודע שאתה משתמש במוצר שאמור לחסוך ,
אתה חוסך בצורה לא מודעת , זו תופעה ידועה...

shmil
21-10-11, 19:46
מתוך האתר שאמיר הביא:

It is a multi-purpose Voltage Stabilizer. Fuel Shark (http://www.getfreebs.com/offers/fuelshark)‘s worldwide patent pending design instantly stabilizes your car’s electrical system, resulting in better fuel efficiency and overall performance

נהדר, למרות שהם לא חושפים את האמת שכתבתי קודם, כנראה משיקולי סודיות מסחרית.
אבל - נראה לי שאני הולך לבנות לי מייצבי מתח מתנתקים, ניתוק מהיר, כמו במוט המייצב הקדמי שלי.

ואם לא הייתי מספיק ברור קודם - כל מה שכתבתי בהודעה הזו והקודמת הוא גיבוב של שטויות. גיבוב שטויות בדיוק כמו אלו המופיעות בדף של המוצר.
המוצר הזה הוא "שמן נחשים".
אם אינך יודע "שמן נחשים" מהו, בצע חיפוש על צמד המילים הללו באתר הזה. מובטחת לך הנאה.

תומר א.
21-10-11, 20:14
נו באמת שמיל, אמנם המתחיל במצווה אומרים לו גמור אבל לא כל כך מהר, התאפקת רק 60 דקות. תתבייש :)

shahav
22-10-11, 00:39
צ'ילי פפר - הנה תגובה רצינית: חפש באתר "שמן נחשים" ותיקרא להנאתך...
רבין

yes1952
22-10-11, 01:11
שמיל אני ממש מתפלא עליך
שנים של סודות ולפתע אתה חושף הכל?
אני ראיתי במו העיניים שלי במפגש ג'יפולוג את הרכב שלך
בפינה הימנית של המנוע מצד שמאל היה מכשיר קטן שלא עשה ביפ ביפ
למה לא תספר שזה מעביר קינטי לתנופת הזרם האקוטי של מייצב הבלימה?
זה פשוט לא הוגן
אני לא מדבר על זה
יוסי

Chili Pepper
22-10-11, 08:45
קודם כל הופתעתי מרמת ההומור פה באתר. אני גולש פה תקופה ויש פה אנשים מצחיקים מאוד, סחטין.

באשר לתגובות הרציניות יותר, תודה, ובעיקר על הקישור.

אין ספק שהצלחתם להוריד לי את ההתלהבות, אבל גם אם מדובר באפקט הפלסבו, מבחינתי חסכתי בדלק. ובלא מעט. עוד לא התייאשתי ואבדוק את זה עוד כמה פעמים, ואולי באמת בסוף ארגיש מטומטם שפתחתי את השרשור :) בשורה התחתונה, גם כאשר ניסיתי לנסוע הכי רגוע שאפשר, ללא הנורה הכחולה, וניסיתי לחסוך בדלק כמה שיותר, לעולם לא עברתי את 10 ק"מ לליטר.
תודה בכל אופן,
גל.

shahav
22-10-11, 09:45
למיקרה שפיספסתה:
http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=1374-jeepolog-archive

-->