PDA

צפייה בגרסה מלאה : מנוע סמוראי רועד

חן אלינועם
22-10-11, 10:50
שלום לכולםמדובר בסמוראי 98 מנוע יורוסוויפט01 לאחר טיפול שכולל החלפת מסננים ,פלגים וחוטי הצתה..ובכל זאת ישנה רעידה קטנה כל כמה שניות ,מעין "נפילה, חיתוך" גם בסרק וגם בטורים גבוהים..כמו כן בסרק הס"לד לא יורד מ1100 . מה עוד ניתן לבדוק והיכן? ,האים ממיר קטליטי לא תקין יכול להשליך על התופעה הזו?תודה וים נעיםאלינועם

ishc
22-10-11, 10:53
איזה חוטי הצתה?

חן אלינועם
22-10-11, 11:02
איזה חוטי הצתה? משהו איכותי ,עלה בהתאם...לא זוכר את שם היצרן..מה גם שבפעם הקודמת היו חוטים סיניים פשוטים וזה לא קרה לכן אני מניח שאין קשר לחוטי ההצתה..

omri_t
22-10-11, 19:10
תקשיב לצחי, אם לא כל הפלאגים עובדים כנדרש- תקבל רעידות.

ishc
22-10-11, 19:15
יש חוטים שנמכרים בארץ תחת MADE IN USA ומיוצרים בארץ. לא מנסיון אבל החוטים האלו עושים באלגן לא קטן. גם עמרי פה מעליי חווה את זה על בשרו עם הסמוראי שהיה לו. הייתי מנסה להחליף עם חבר חוטי הצתה רק כדי לשלול. בכל מקרה בעבר אוטו מודיעין היו מביאים סטים אוסטרליים שמורי היה גם מוכר, יש אצל חבר באוטו ועובדים כראוי, אצלי לקחתי מליאור זוקי לנד סט שנדמה לי הוא אמריקאי (לא זוכר בוודאות). בגלל שליאור הוא איש מאוד אמין בעייני וגם חבר לא נכנסתי לחפירות מאיפה הם מגיעים. בסה"כ הם שנה על האוטו ונראה שעובדים טוב. רוצה הכי טוב, תזמין ספיטפייר מאי ביי.

מורי
22-10-11, 19:19
אלינועם,לא הבנתי אם זה התחיל לאחר הטיפול.

בגדול נשמע כמו ג'יפה בבית מצערת ומנוע צעדים.
אין קשר לממיר.

צביקה קרבורטור
22-10-11, 23:13
יש חוטים שנמכרים בארץ תחת MADE IN USA ומיוצרים בארץ. לא מנסיון אבל החוטים האלו עושים באלגן לא קטן. גם עמרי פה מעליי חווה את זה על בשרו עם הסמוראי שהיה לו. הייתי מנסה להחליף עם חבר חוטי הצתה רק כדי לשלול. בכל מקרה בעבר אוטו מודיעין היו מביאים סטים אוסטרליים שמורי היה גם מוכר, יש אצל חבר באוטו ועובדים כראוי, אצלי לקחתי מליאור זוקי לנד סט שנדמה לי הוא אמריקאי (לא זוכר בוודאות). בגלל שליאור הוא איש מאוד אמין בעייני וגם חבר לא נכנסתי לחפירות מאיפה הם מגיעים. בסה"כ הם שנה על האוטו ונראה שעובדים טוב. רוצה הכי טוב, תזמין ספיטפייר מאי ביי.

החוטים האלה משווקים על ידי חברת ביתן ספארק(BS), והם ידועים כחוטי הצתה גרועים בעלי התנגדות גבוהה, אורך חיים קצר מאד, ונטייה להתנתק מהחיבור לקונקטור ממתכת בחיבור לפלג.
יש להמנע מקנייתם למרות מחירם הזול.
אם כי במקרה זה הבעייה לא בחוטי ההצתה ולא מהנמנע שאחד הפלגים סדוק, לא איכותי, או לא מתפקד כראוי, ויש לבדוק אפשרות של צינורית וואקום קרועה, או בריחת ניצוץ לסרוגין.
בברכה
צביקה

חן אלינועם
23-10-11, 13:48
אלינועם,לא הבנתי אם זה התחיל לאחר הטיפול.בגדול נשמע כמו ג'יפה בבית מצערת ומנוע צעדים.אין קשר לממיר.זה היה גם לפני הטיפול, האם ניקויי של בית המצערת יפתור את הבעייה ?והאם המנוע צעדים הוא החלק החשמלי שמחובר לבית המצערת{צבע שחור}?יום נעים אלינועם

חן אלינועם
23-10-11, 13:52
צביקה שלוםהפלאגים והחוטים חדשים ,כולם מתפקדים {בדקתי..הוצאתי אחד אחד}.כמו שכתבתי התופעה הייתה לפני הטיפול מה שגרם לי ליזום את הטיפול למרות שעדיין לא הגיע זמנו.

-->