PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיסקברי - לנדקרוזר או פטרול

topender_1
24-10-11, 17:59
אני מתלבט עתה האם להחליף את הרכב שלי פאג'רו Q שנת 2000<O:P></O:P>

<O:P></O:P>

אני מתלבט בין לנדקרוזר כמובן, 2005-2006 דיסקברי 2004 וניסאן פטרול אני חושב 2002-2006<O:P></O:P>

<O:P> </O:P>

אני רוצה לשפר את יכולות השטח של הרכב שיהיה איתי – ומכיר בכך שיש יתרונות וחסרונות לכל אחד מהרכבים<O:P></O:P>

אני מודע על ההבדל במחיר בין הדיסקברי לשאר

הנטיה שלי היא לכוון פטרול אך הייתי שמח להבין האם בעיית המנועים נפתרת לאחר ההחלפה האם יש מספיק מוסכים שיכולים לטפל ברכב ומספיק חלקי חילוף.

מבחינת העבירות אני מנסה להבין את יכולת העבירות של הכלי במיחוד במדרגות והצלבות בהשוואה לשתי המכוניות האחרות.

אשמח להתיחסות

רזי<O:P></O:P>

רגב1971
24-10-11, 20:42
לנדקרוזר

boaz avrahami
03-11-11, 08:24
אם לנדקרוזר תקנה מהר בכדי שתספיק להצטרף לאחת מהקבוצות שמתארגנות בנושא המזרקים או הדשבורד...

הדיסקברי מפנק וחזק יחסית.
אמינות סבירה ביחס ללנדרובר.

הבחירה שלי היא הפטרול.
סרנים חיים, מכלולים מכניים ולא אלקטרוניים.
הכי רכב שטח בחבורה אבל מנוע קצת עצלן.
יש דגמים מפוארים ומפנקים

ארז
03-11-11, 08:49
היו על הרכבים האלו לא מעט דיונים לאחרונה, תעשה חיפוש.
בכל מקרה אני הייתי ממקם את הלנדרובר במקום האחרון מבין השלושה למרות שללא ספק יש לו גם יתרונות לא מעטים.
לכל אחד מהרכבים האלו יש יתרונות וגם את הבעיות של, ללנדקרוזר כמו שבועז כתב יש דש בורד שנסדק, אבל מבין השלושה האלו הוא ללא ספק הרכב היותר אמין, הפטרול הוא גם רכב אמיד מאוד אבל כמובן שגם לו יש בעיות ומעל לכל בעית מנוע קריטית שמופיע בכל המנועים ובכל הרכבים עד שנת 2008, זה שכבר הוחלף מנוע לא בטוח שיפתור אותך מעלות החלפה נוספת...
לדיסקברי בעיות רבות מבחינת אמינות אבל הוא הנוח מבין השלושה בעיני וכשכל השלושה נעולים כפול 2 יש לו יתרון קל בעבירות.

מידבר
03-11-11, 09:04
מה עדיף ?
פטרול במצב בינוני או ל'ק במצב טוב מאוד ?

כמו בועז והרבה אחרים כאן, לדעתי הפטרול הוא רכב מצויין. הבעיה שיחסית לל'ק המבחר הוא קטן ולכן הסיכוי למצוא פטרול שמור אינו גדול. קל הרבה יותר למצוא ל'ק שמור.
אמנם פטרול עדיף על ל'ק בשטח אבל מעטים זקוקים לכל 100% היכולת שלו וגם ל'ק אפשר להביא ליכולת לא רעה בכלל.

עצתי לך, אל תנעל על דגם מסויים. ראה פטרולים ול'קים ובחר את הרכב השמור ביותר.

BlackStar
03-11-11, 12:43
בכל מקרה אני הייתי ממקם את הלנדרובר במקום האחרון

קשקשן העיקר שלמדבר עם הילדים יורדים בדיפנדר ( זה מצולם מתועד מנוילן ומשופצר )

אני לא הצלחתי להבין מה התקציב ביין הרכבים שציינתה יש הפרשים של מעל 70K

לך על דיפנדר ארוך 110 TDI כמובן תקנה סט בוקסות ומפתחות פתוחים .כמובן צריך מקום טוב לאכסן כמה ליטרים של שמן מנוע כמה ליטרים של מיים ירוקים
ו תא קטן לשמן ברס \ קלאטש וכמובן תא קטן לשמן הגהה
:)

בצלחה

דרור ברלי
03-11-11, 12:51
ממש מצחיק.

הידעת? יש אנשים שלא בא להם לאכול אבק ולהתחרש מהרעש, ולפתוח ארגז כלים בכל טיול.

דיסקברי הכי נוח אבל לא אמין, לנדקרוזר הכי אמין אבל נפוץ ונדוש, פטרול הכי סקסי אבל יש בעיית מנוע...
אפשר לתקוף את הבעיה מהחור של הגרוש - על דיסקברי ופטרול יש סיכוי גדול יותר שתוציא המון כסף באחזקה, ותפסיד המון כסף במכירה... מה שכנראה לא יקרה בלנדקרוזר.

moshik999
03-11-11, 14:11
אם אתה עדיין מתלבט תשאר עם הפאגרו.

בחלק קטן מהסכום שאתה צריך להוסיף אתה יכול לשפר את מה שגרם לך לרצות להחליף

topender_1
03-11-11, 16:59
דרור הנכבד - תודה עבור התגובה אבל

1 לא מבין מה מצחיק ??

2 האם משהו מקוראי הפורום יכל לתת תשובה האם בעיות המנוע ממשיכות לאחר החלפה בפטרול ??

רזי

ממש מצחיק.

הידעת? יש אנשים שלא בא להם לאכול אבק ולהתחרש מהרעש, ולפתוח ארגז כלים בכל טיול.

דיסקברי הכי נוח אבל לא אמין, לנדקרוזר הכי אמין אבל נפוץ ונדוש, פטרול הכי סקסי אבל יש בעיית מנוע...
אפשר לתקוף את הבעיה מהחור של הגרוש - על דיסקברי ופטרול יש סיכוי גדול יותר שתוציא המון כסף באחזקה, ותפסיד המון כסף במכירה... מה שכנראה לא יקרה בלנדקרוזר.

topender_1
03-11-11, 17:01
לקחתי בחשבון את הבדלי העליות - אפשר יהיה לחיות עם זה

רזי

topender_1
03-11-11, 17:03
לקחתי בחשבון את הבדלי העלויות - אני אוכל לחיות עם זה

רזי

קשקשן העיקר שלמדבר עם הילדים יורדים בדיפנדר ( זה מצולם מתועד מנוילן ומשופצר )

אני לא הצלחתי להבין מה התקציב ביין הרכבים שציינתה יש הפרשים של מעל 70K

לך על דיפנדר ארוך 110 TDI כמובן תקנה סט בוקסות ומפתחות פתוחים .כמובן צריך מקום טוב לאכסן כמה ליטרים של שמן מנוע כמה ליטרים של מיים ירוקים
ו תא קטן לשמן ברס \ קלאטש וכמובן תא קטן לשמן הגהה
:)

בצלחה

ארז
03-11-11, 18:04
כתבתי לך, פטרול, עד 2008 יש בעיה בכל המנועים, אני מכיר כאלו שהחליפו גם 3 ואפילו 4 מנועים...

סתיו הוא שאל מה עדיף? דיסקברי או פטרול או לנדקרוזר(שאני מעריך שהוא מדבר על הפרדו או על ה120), הוא כמובן לא שאל על דיפנדר ובטח לא על פתוח(שזו אומנם ההעדפה שלי, אבל אצלי כמו שכולם יודעים הברגים לא ממש מחוברים שם למעלה...)

דרור ברלי
03-11-11, 19:26
דרור הנכבד - תודה עבור התגובה אבל

1 לא מבין מה מצחיק ??

2 האם משהו מקוראי הפורום יכל לתת תשובה האם בעיות המנוע ממשיכות לאחר החלפה בפטרול ??

רזי

מה מצחיק?... תרגיע, התגובה לא אליך, אלא לזה שהציע לך לקנות דיפנדר... אותי זה מצחיק. חלק מבעלי הנסיון עם דיפנדר יאמרו לך שזה עצוב....
לגבי המנועים - ענו לך. יש בעיה. הסיפור עם מנועי 3.0 ליטר בפטרול ידוע בעולם ולא רק כאן בארץ.
בזמנו שמעתי על איזה שהוא פתרון לבעיה הזו, שאולי מציל את המנוע אבל מייצר בעיות אחרות....

topender_1
03-11-11, 20:07
לנדקרוזר 2005-2006

יכול להיות שדיפנדר פתוח נחמד (היה לי CJ פתוח לפני 33 שנים ) עכשיו לא מתאים - רכב עיקרי שלי וכו - לא רק אצלך ברגים רופפים

רזי

כתבתי לך, פטרול, עד 2008 יש בעיה בכל המנועים, אני מכיר כאלו שהחליפו גם 3 ואפילו 4 מנועים...

סתיו הוא שאל מה עדיף? דיסקברי או פטרול או לנדקרוזר(שאני מעריך שהוא מדבר על הפרדו או על ה120), הוא כמובן לא שאל על דיפנדר ובטח לא על פתוח(שזו אומנם ההעדפה שלי, אבל אצלי כמו שכולם יודעים הברגים לא ממש מחוברים שם למעלה...)

benza
03-11-11, 20:34
אני מתלבט עתה האם להחליף את הרכב שלי פאג'רו Q שנת 2000<O:P></O:P>

<O:P></O:P>

אני מתלבט בין לנדקרוזר כמובן, 2005-2006 דיסקברי 2004 וניסאן פטרול אני חושב 2002-2006<O:P></O:P>

אני רוצה לשפר את יכולות השטח של הרכב שיהיה איתי – ומכיר בכך שיש יתרונות וחסרונות לכל אחד מהרכבים<O:P></O:P>

אני מודע על ההבדל במחיר בין הדיסקברי לשאר

הנטיה שלי היא לכוון פטרול אך הייתי שמח להבין האם בעיית המנועים נפתרת לאחר ההחלפה האם יש מספיק מוסכים שיכולים לטפל ברכב ומספיק חלקי חילוף.

מבחינת העבירות אני מנסה להבין את יכולת העבירות של הכלי במיחוד במדרגות והצלבות בהשוואה לשתי המכוניות האחרות.

אשמח להתיחסות

רזי<O:P></O:P>

יש בחור בשם זאביק שמוכר את הפטרול שלו, בהמה סקסית מלוקקת משופרת, מכיר אותו ואת הרכב. בנאדם אמין שאוהב את הרכב.
דבר איתו אני בטוח שהוא יכול לתת לך חוות דעת וגם להזמין לסיבוב התרשמות

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=60578

amit_san
03-11-11, 20:51
רזי,

בהנחה שתפזול לכיוון לנד קרוזר תוודא לבדוק שקיימת ברכב תיבת הילוכים בעלת חמש מהירויות ולא ארבע.. (החל מאמצע שנת 2005)..

עמית..

topender_1
03-11-11, 20:54
תודה

רזי

יש בחור בשם זאביק שמוכר את הפטרול שלו, בהמה סקסית מלוקקת משופרת, מכיר אותו ואת הרכב. בנאדם אמין שאוהב את הרכב.
דבר איתו אני בטוח שהוא יכול לתת לך חוות דעת וגם להזמין לסיבוב התרשמות

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=60578

-->