PDA

צפייה בגרסה מלאה : קיט הגבהה לצ'ירוקי XJ 95 שישאיר את הרכב רך ?

JustDoB
08-11-11, 20:14
אהלן,
מניסיונכם - האם ואיזה קיט הגבהה של 4.5 אינץ' ישאיר את הרכב רך ? עם אילו בולמים ?
היום אני עם הגבהה לא מסודרת של 4 אינץ' - אוקולונים מלפנים ועלה נוסף מאחור, בולמי OldMan Emue מלפנים ומונרו מאחור.
הוא רך בכביש, אבל בשטח מקרקש ורועד ברמה לא נעימה בשבילים משובשים גליים וכד'.
הצורך שלי הוא אמריקאי רך משייט בכביש, ובשטח בעיקר אני מחפש בולמים שיתמודדו טוב עם מהמורות קטנות בתדירות גבוהה (שבילי פסים במהירות נוחה וכד')
יש לקנות בארץ ? איפה מומלץ ?
תודה !
דובי.

נמרוד
08-11-11, 23:06
שום קיט. מה שאתה מבקש לא קיים, אלא באמצעות שינויים דרמטיים במתלה הקדמי.

מנסיוני, המתועד בסדרת כתבות במדור ג׳יפ כאן באתר, בולמי פרוקומפ MX6 מאפשרים תחושה מעט יותר רכה, ובכל מקרה בולמי מונוטיוב איכותיים עדיפים על מה שיש לך עכשיו שנשמע כמו שאריות אקראיות. אבל צ׳רוקי מוגבה ישאר קשה לא משנה איזה בולם תשים, זה נובע קודם כל מהגיאומטריה של המתלים.

לגבי שבילי הדורים, יש פתרון - תן גז!

sos4u
08-11-11, 23:29
שום קיט. מה שאתה מבקש לא קיים, אלא באמצעות שינויים דרמטיים במתלה הקדמי.

מנסיוני, המתועד בסדרת כתבות במדור ג׳יפ כאן באתר, בולמי פרוקומפ MX6 מאפשרים תחושה מעט יותר רכה, ובכל מקרה בולמי מונוטיוב איכותיים עדיפים על מה שיש לך עכשיו שנשמע כמו שאריות אקראיות. אבל צ׳רוקי מוגבה ישאר קשה לא משנה איזה בולם תשים, זה נובע קודם כל מהגיאומטריה של המתלים.

לגבי שבילי הדורים, יש פתרון - תן גז!

נמרוד,
דייק. אין צ'רוקי מוגבה בארץ שנשאר רך ...
נסה קיט LA, עם MX6 או FOX ותקבל את חלום חייך.
השאלה הנשאלת היא , האם אתה מוכן להשקיע את מה שכרוך בזה ...

נמרוד
09-11-11, 06:33
כתבתי "ללא שינויים דרמטיים במתלה הקדמי" - הכוונה למתלה זרועות ארוכות.

כל עוד שינויי המתלים נשארים בתוך המסגרת של התצורה המקורית, ג'יפ שמוגבה 4 אינץ' לא יהיה "רך".

sos4u
09-11-11, 12:16
כתבתי "ללא שינויים דרמטיים במתלה הקדמי" - הכוונה למתלה זרועות ארוכות.

כל עוד שינויי המתלים נשארים בתוך המסגרת של התצורה המקורית, ג'יפ שמוגבה 4 אינץ' לא יהיה "רך".

על זה אין ויכוח ...
בוקר קריר וחורף סואן לכולנו !

Saar
09-11-11, 16:20
ואני אשאל, אתה עם 4" והאוטו רך לך בכביש???
אני עם 3.5" וכל פס האטה מאיים להקפיץ את האוטו ולפרק אותו
ד"א, הקרקושים לא יפתרו ע"י החלפת מערכת מתלים.
קיט LONG ARMS הוא הפתרון המתבקש.

יש פיתרון "פלסתר" זול יותר וזה הנמכה של תושבות זרועות הרדיוס הקדמיות. אני לא זוכר את השם של זה באנגלית אבל יש מוצר כזה.
הוא משפר את הנוחות פלאים לפי מה שאני שמעתי (מחבר שהתקין את זה)
סער

JustDoB
09-11-11, 16:50
ואני אשאל, אתה עם 4" והאוטו רך לך בכביש???
האמת כן.
ההגבהה הזו שיבשה אצלי כל מכלול אפשרי, טרנספר, היגוי, כיוון פרונט, הארכת מוט פנהרד ועוד. בדיעבד הייתי הולך על קיט מסודר...
אבל אחרי סיבוב ארוך ומתיש של ייצוב מחדש (שבטח היה נמנע עם קיט מסודר) - אני בסהכ שלם עם שיווי המשקל של האוטו.
היום, כל ההתלבטות הזו היא רק כי אני לא חי בשקט עם השאלה הבטיחותית - האם אוקולונים ועלה נוסף מאחור הם דילמה בטיחותית ?

Saar
09-11-11, 22:00
אני לא חושב שזו דילמה בטיחותית ביחס לקיט 4" אחר.
בדקת את אורך צינורות הבלמים בפתיחת מתלה (קדימה ואחורה)?

השועל
10-11-11, 02:34
Control arm relocation bracket w/rcx bracket

http://www.roughcountry.com/install/1627.pdf

דרור ברלי
10-11-11, 15:49
הבושינגים בזרועות לא נאכלים לכם בקצב היסטרי? חלק מהקרקושים והדפיקות זה משם.

נמרוד
10-11-11, 17:11
הבושינגים בזרועות לא נאכלים לכם בקצב היסטרי? חלק מהקרקושים והדפיקות זה משם.

ממש לא.

JustDoB
10-11-11, 20:41
אז איזה קיט לגובה 4.5 ולא LA מומלץ ?
קונים קיטים בארץ בכלל ? אצל מי ?

דרור ברלי
10-11-11, 20:52
ממש לא.

אני מתכוון למכוניות שנוסעות ביום-יום, לא אלה שעומדות ומחכות לטיול.

נמרוד
10-11-11, 21:11
אל תתחיל איתי ;)

האוטו יצא לפנסיה לפני חודשיים בדיוק. עד אז אכל 1,500 שקל דלק בחודש, כל חודש... בגלל זה הוא יצא לפנסיה...

דובי - קיט 4.5 הקלאסי, הנפוץ, המומלץ הוא הרוביקון, וכן, יש יבואן בארץ - "המתלם".

boaz1969
20-12-11, 05:51
האמת כן.
ההגבהה הזו שיבשה אצלי כל מכלול אפשרי, טרנספר, היגוי, כיוון פרונט, הארכת מוט פנהרד ועוד. בדיעבד הייתי הולך על קיט מסודר...
אבל אחרי סיבוב ארוך ומתיש של ייצוב מחדש (שבטח היה נמנע עם קיט מסודר) - אני בסהכ שלם עם שיווי המשקל של האוטו.
היום, כל ההתלבטות הזו היא רק כי אני לא חי בשקט עם השאלה הבטיחותית - האם אוקולונים ועלה נוסף מאחור הם דילמה בטיחותית ?
אני עם ספייסרים כ 4" על הקפיצים המקוריים הרכים והנעימים מה כן החלפתי זה את הבולמים ל MX6 בולמים מצויינים...
בכביש בעיר אני מרכך אותם עד הסוף מקבל רכות עוד יותר טובה מהמקורי כך שהרכב ממש רך כמו מכוניות האמריקיות הישנות שאני אוהב ..
כשהאשה נוהגת ומתלוננת על השיוט מקשה קצת לפי הצורך את הבולמים והרכב מתייצב מצויין..
בשטח תלוי במהירות הנסיעה שלי ....
יש 6 מצבים לבולמים הכי קשה מייצב את הגיפ ומקשיח אותו ברמה מצויינת למה שאתה מבקש...
בקיצור בולמים מתכווננים נותנים לך את כל העולמות... :)

JustDoB
20-12-11, 21:52
תודה, כמה עולים ה-MX6 ?

boaz1969
29-12-11, 19:36
לא זולים אבל שווים...הכי טוב זה להביא מחו"ל בדרך כלשהי...או לבדוק אצל ינוביץ כמה יעלה להזמין ממנו..

4x4pro
29-12-11, 20:41
היי
אנחנו מייבאים קיטים מושלמים לרכבי JEEP של חברת Full Traction האמריקאית וBDS גם כן חברה אמריקאית.
ראה דוגמה לקיט 3.5" לקיט אפשר לצרף בולמי בילשטיין 5100 אשר מכויילים ומשוסתמים במיוחד עבור מערכת המתלים של FULL TRACTION

http://www.4x4pro.co.il/jeep/jeep/xj-cherokee/מערכות-מתלה.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=186&category_id=107

ל (http://www.4x4pro.co.il/jeep/jeep/xj-cherokee/מערכות-מתלה.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=186&category_id=107)גבי BDS יש לנו גם מבחר של 3" או 4.5" SA מגיעים כבר עם בולמים של BDS
http://bds-suspension.com/product?ma=7&mo=29&ty=38&yr=1987-2001

ה (http://bds-suspension.com/product?ma=7&mo=29&ty=38&yr=1987-2001)מוצרים זמינים בארץ,לגבי מחירים נשמח להפנות אותך למשווקים שלנו ולענות על כל שאלה
ערב נעים
נתי

יריב קלר ברוך
29-12-11, 20:47
לי היה רוביקון אקספרס 4.5 והיה תענוג

-->