PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי יכול להרכיב לי דלת בזול?

hadtomer
11-11-11, 18:03
לאחרונה, במסגרת איזו עסקה משתלמת נפל לידי ספורטאז' זהה לשלי (אותה שנה, אותו צבע! גם משופר), שעבר תאונה שהכתיבה הורדה מהכביש..

לפני שאשב לבזוז ממנו את מה ששמיש (פגוש מתכת בעיקר) אני רוצה לפרק ממנו את הדלתות, שהן שלמות ויפות ולהרכיב על האוטו שלי, שסובל מדלתות שעברו התעללות מאסיבית.

אבל-להפתעתי כשניגשתי לכמה פחחים הם התבלבלו וחשבו שמדובר בריינג' רובר-ודרשו 800 שקל לפירוק והרכבה של דלת (אותו צד, אותו שנתון, אותה דלת, בלי צילינדר מנעול כי זו דלת אחורית) .

אין לי שום כוונה לשלם לפחח 800 שקל בשביל עבודה של 10 דקות לכל היותר.

האם ישהו כאן מכיר פחח הגון - בגוש דן?

avishon
11-11-11, 18:29
...האם ישהו כאן מכיר פחח הגון - בגוש דן?...

היי תומר !

דבר עם שי :

lior_b.s
11-11-11, 18:35
אתה בא לבעל מקצוע ומודד לו את זמן העבודה?, אני שילמתי לעו"ד 1200 שקל על חתימה.. עזוב שלקחתי ממנו אותם אח"כ כשרצה אחתום לו על תוכניות חשמל לבית :p

10 דקות עבודה, למה שלא תרכיב לבד?

להחליף דלת אחורית לא צריך להיות סיפור באמת, אני מאמין שאתה עם עוד חבר תעשה את זה בקלות אפילו..

בהצלחה

ליאור

tooshey
11-11-11, 19:09
בוא אלי, ארכיב לך חינם.
רק תפסיק ליילל...

בברכה,טושי

hadtomer
11-11-11, 19:46
1. תודה למסייעים.
2. יד ימין שלי הושבתה קלות (תאונת אוננות. לא סתם, נזק לגידים שאינו קשור לאוננות), לא יכול להרכיב בזמן הקרוב לבד אחרת היתי עושה את זה.
3. טושי, בשמחה, אבל אתה לא יושב אי שם מעבר להרי החושך שבדרום הארץ? (אגב, אני כן שמח לשלם על עבודה ותמיד מקפיד גם להשאיר סכום יפה בכיס של הפועל שעובד לי על האוטו, אבל כשאני יודע כמה עבודה עולה, אני מתבאס לשלם יותר).

lior_b.s
12-11-11, 12:59
טושי בדרום..אני בצפון (איזור עפולה).. אם זה קרוב לך אשמח לעזור..
רפואה שלמה

ליאור

רון נחמן
12-11-11, 23:08
יא מוקיון,
תעשה טלפון, אני אעזור לך להתקין.

מה קרה, גידלת רחם? אתה מתבייש להתקשר כי לא דיברנו הרבה זמן?

-->