PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי נחיצות מיגון תחתון בגראנד צ'ירוקי חדש

lriver93
12-11-11, 08:30
אני חדש בפורום וממתין לקבלת גרנד שירוקי חדשה WK2, ורציתי להתייעץ לגבי מיגון תחתון, מאחר ויש לי אפשרות לקבל חבילה של 3 מיגונים (גיר, גחון, העברה) במחיר נוח בזמן הרכישה. ההתלבטות נובעת ממה שקראתי באחד ממבחני הדרכים: "בשטח, הגרנד צ'רוקי אכן משפשף את גחונו בקלות יחסית, אלא שמדובר בגחון שטוח, נקי מבליטות של תושבות בולמים או תיבות העברה, ומה שיתחכך בדרך כלל הוא אוזן הגרירה האחורית, כך שלא נגרם כל נזק."
שאלתי לבעלי הנסיון היא האם באמת המיגון התחתון נחוץ ברככ זה?

IlanHadar
12-11-11, 09:56
ראיתי השרשורים האחרים שלך גם, תתחדש ותהנה מהרכב ומהשטח.

ה WK2 ממשיך את מגמת ההתרחקות מהשטח של כל היצרנים, המעבר ל 4 מתלים נפרדים אומר נקודת פתיחה נמוכה לרכב שטח אמיתי, עוד יותר מהדגמים הקודמים של ג'יפ.

אין דבר כזה רק חיכוך אוזן גרירה אחורית. יש לך למטה מצננים, מיכל דלק, עוקת שמן ועוד הרבה דברים שסלעים באמת אוהבים. אם אתה חושב לטייל בשבילי הדרום אז מיגון הוא הכרחי ברכב הזה. הגבהה זה קצת יותר מורכב, לא יודע מה זה אומר לגבי אחריות היבואן ואם יש בכלל קיטים כאלה. אם אתה תטייל הרבה הגבהה זה יהיה הכרח. הדגם היחידי של ה WK2 שמנסה לשמור את מורשת השטח זה ה Overland עם הגבהה ע"י קפיצי אוויר. השאר יצטרכו הגבהה בשלב כלשהו.

לגבי מחיר הערכה שמציע לך היבואן, תבדוק טוב, הוא מציע לך מחיר בסדנה שהם עובדים איתם, יש סדנאות אחרות שהמחירים שם יכולים להפתיע אותך לטובה.

בנוסף שים לב לחצאית בפגוש הקדמי, בטיול הראשון הרציני שאתה מתכנן תבדוק אם אפשר לפרק אותה, כמו בדגמי ג'יפ הקודמים, זווית הגישה איתה דומה לרכב פרטי.

בוודאי כבר התחלת לבדוק גם פורומים בחו"ל, בארץ המידע לגבי הרכב מוגבל עדיין:
http://www.jeepforum.com/forum/f309/

(http://www.jeepforum.com/forum/f309/)

zerez
12-11-11, 18:01
אני לא מכיר את הרכב הספציפי הזה אבל הגישה שלי אומרת שאם יש ספק אז אין ספק,
קנית רכב לא זול ואבן במקום הלא נכון יכולה לגרום לנזק הרבה יותר גדול מעלות המיגון.
לדעתי לא לחשוב פעמיים ולמגן השאלה היא רק איפה.

רון נחמן
12-11-11, 23:01
אני אמנם משוחד (ר' גילוי נאות), אבל גם אני חושב שבמקרה של רכב ארוך, לא גבוה במיוחד ולא זול - עדיף להוציא עכשיו קצת יותר על מיגונים ולחסוך אח"כ בתיקונים.
במקרה יצא לי להתקין סט מלא לגרנד חדש אתמול (שישי), כך שאני יכול לומר בוודאות שישנם לא מעט מכלולים פגיעים (ואם תרצה אפרט..)

לא רוצה להישמע כמו פרסומת, אז רק אגיד לך לבדוק לא רק את מחיר המיגון, אלא גם את האיכות.
כואב הלב לראות רכבים שמגיעים עם נזקים שקרו בגלל מחיר מעולה למיגון שלא תוכנן ממש לעמוד בעומסים.

(גילוי נאות - אני עובד ב"גתוס")

-->