PDA

צפייה בגרסה מלאה : 2 מצברים בWJ- מישהו הרכיב?

yoni 110
14-11-11, 20:15
אחרי חצי שנה עם הרכב חסר לי מצבר נוסף לכל האביזרים.
בהתחשב במצבר הקטנטן והמקום הקטן שיש לא הצלחתי להכניס יותר מ72A ולכן אחרי לילה ארוך עם מקרר קשר תאורה הוא פשוט לא מצליח להניע.

הכוונה היא לבנות מערכת חשמל כפולה מבוססת ממסרים (בעצם כמו מפסק סירות), השאלה היא איפה לעזעזל ממקמים מצבר נוסף?
מישהו כבר הרכיב ויכול לשתף במידע?

יוני

השועל
14-11-11, 21:55
יוני אתה בכיוון.

דבר עם תמיר יהושוע.

המצבר ממוקם בתא המטען ,המפסק (בוחר מצבר) ליד הנהג.
עשו את זה כבר כמה חברה.

לא בעייה אבל דורש קצת עבודה לא הנדסת טילים.

yoni 110
14-11-11, 23:03
זה בדיוק מה שאני מנסה להמנע ממנו- מצבר בתא המטען
גם ככה אני מרגיש שאין מקום לכלום במיני תא מטען שיש לרכב הזה.

בדיפנדר היו 2 מצברים של 100A וגיר ידני- מניע בכל מצב
מפסק "סירות" יש לי אבל במקרה של הגראנד נראה לי שעדיף להשתמש בממסרים מאילוצי מקום ואורך החיווט. בנתיים המיקום היחיד שהצלחתי לחשוב עליו הוא בתוך הפגוש האחורי- כמובן שזה מצריך בניית תושבת יעודית

אהבתי שאני בכיוון, רק לא הבנתי באיזה כיוון כי כרגע הכיוון הוא 110 חזרה

השועל
14-11-11, 23:14
יוני זאת הבחירה שלך, מצבר בתא מטען זה הפתרון ההגיוני. תא מנוע עמוס, אין מקום למצבר נוסף. אלא אם אתה מבטל את מקום הפילטר אוויר ומוסיף שנורקל אבל עדיין נראה לי שזה ידרוש המון התאמות.

מצבר בטמבון אחורי? מוזר? מעניין איך אתה הולך לעשות את זה שלא לדבר על חשיפה למים, קורוזיה ופגיעות. אבל קטונתי, אולי אני מפספס פה משהו.
תעדכן מה נסגר בסוף.

klam
15-11-11, 21:32
נדמה לי שיניב מהייטקמוטורס הצליח לדחוס מצבר נוסף ליד המנוע. שאל אותו.
חן

boaz avrahami
15-11-11, 22:29
ב wj יש לך גלגל רזרבי מתחת לרצפת תא המטען, לא?
אולי להוציא משם את הגלגל לגג או למנשא אחורי, ובמקומו למתקן את המצבר הנוסף?

eysham
16-11-11, 06:43
משהו כזה?

http://lh3.ggpht.com/_xkFrXZhchqE/S3YB-euXnaI/AAAAAAAAMEU/S2iZ0uHLBTE/s800/GIBPAT20Logo20on20Building_0461.jpg

או כמו שבועז כתב ואז יש גם מקום למיכל אוויר:

https://lh5.googleusercontent.com/-nKo0Eh2HCF4/TpyjE76NpeI/AAAAAAAASuQ/4t3Y7fP-uw8/s800/P1120564.JPG

רק לחפש והרשת מלאה... WJ DUAL BATTERY

http://offroadpassport.com/forum/showthread.php?t=427

http://offroadpassport.com/forum/showthread.php?t=321

איל

boaz avrahami
16-11-11, 09:26
אהבתי את הגז בין המצברים...
זה אוטו של החמאס???

sos4u
16-11-11, 10:00
אהבתי את הגז בין המצברים...
זה אוטו של החמאס???

זה גז לנשימה .. אבל אתה צודק. זה מטריד.

דבר עם יניב, מקום תמיד אפשר למצוא גם במקומות צפופים. הוא מוכשר לזה.
והפתרון של ממסרים \ ברז \ או כל פתרון ידני אחר כבר עתיקים.
ולטעמי עברו מן העולם. ואל תגיד לי, אני סומך .. [ אם היית סומך רק על הידני, היית נשאר בדיפנדר , ידני ..] נכנסת לעולם הגרנד, ועוד WJ, זה אומר שאתה מוכן לעולם בו מחשבים מנהלים גם את טענת המצבר השני שלך ... עכשו זה רק עניין של תקציב .. .
יש כיום מתקנים קטנים פשוטים שעושים עבודה מצויינת בכל מה שקשור בניהול טעינת המצבר השני והשלישי.

אני משתמש כבר מעל לשנתיים [ למיטב זכרוני ] במע' שהרכיב יניב, עם 2 מצברים ומחשב ניהול, לטעינה. עובד ללא דופי, וללא תקלה כל שהיא.
בטיולי לילה, אני לא מתלבט בכלל מה להשאיר דולק ומה לא. משאיר הכל מחובר: מקרר, מחשבי ניווט PSP לילדים DVD, רדיו עם מגבר וכן הלאה ובבוקר שלמחרת, מניע כמו גדול.

פשוט, כיף לא להתעסק בשטויות של האם המתג במצב הנכון ? או שמא בדיוק עכשו כשצריך, הוא לא ...
לך ליניב, ותחסוך לך הרבה כאבי ראש מיותרים !

yoni 110
17-11-11, 01:49
אין לי בעיה עם כל הצעצועים החדשים והאלקרונים
בדיפנדר היו לי 2 מצברים עם מפסק יאטות רק מאילוצי תקציב וקלות ההרכבה (בדיפנדר המצברים יושבים מתחת לכסא הנהג מה שאומר שהמפסק נמצא ברגלי הנהג עם גישה מהירה ונוחה ולא צריך להעביר כבלי מצח גבוהה בכל הרכב.

באיזו מערכת אתה משתמש ומי זה יניב?

nirs
17-11-11, 15:04
אהבתי שאני בכיוון, רק לא הבנתי באיזה כיוון כי כרגע הכיוון הוא 110 חזרה

יוני, הכל בסדר?
:-)

yoni 110
17-11-11, 15:18
הכל מצוין אפילו
יש לדיפנדר איזה קסם שאין לגרנד- אל תבין לא נכון שתיהם מכונות מעולות לדעתי ואין ספק שהגרנד יעבור בדיוק איפה שהידפנדר יעבור אבל חסר לו משהו פסיכולוגי

sos4u
17-11-11, 15:30
אין לי בעיה עם כל הצעצועים החדשים והאלקרונים
בדיפנדר היו לי 2 מצברים עם מפסק יאטות רק מאילוצי תקציב וקלות ההרכבה (בדיפנדר המצברים יושבים מתחת לכסא הנהג מה שאומר שהמפסק נמצא ברגלי הנהג עם גישה מהירה ונוחה ולא צריך להעביר כבלי מצח גבוהה בכל הרכב.

באיזו מערכת אתה משתמש ומי זה יניב?

יניב - הייטק מוטורס ברעננה 09-7602479
מחשב טעינה של חברת רוטשס מיועד ליאכטות ועמיד בתנאי מזג אוויר ...

נסה ולא תתאכזב. .

-->