PDA

צפייה בגרסה מלאה : צביעת אלומיניום - עצות והסברים יתקבלו בברכה

8ball
10-12-11, 00:03
אני מתכנן לצבוע שלדת אלומיניום ולפני שאני מקלף ממנה את הצבע הישן ועושה שטויות אני מחפש מישהו שיודע ורצוי גם בעל ניסיון בצביעת חלקי אלומיניום.
האם יש שיטה מסויימת לצביעה או חומרים מיוחדים שבהם צריך להשתמש כדי שהצבע יתפוס ולא יצא זבל?

ובקשה אחרונה - אם מישהו מכם מכיר או שבעצמו עובד עם אייר בראש ויש לו סבלנות לשגעונות ויד אומנותית לצבוע ולצייר על שלדה של אופניים (יד כמעט חופשית מובטחת) אשמח אם תוכלו לקשר בינינו.

תודה מראש לעוזרים

e-sheta
10-12-11, 00:32
חפש ציפוי אנודייז ברשת זה הציפוי המתאים ביותר לאלומיניום

kobiarava
10-12-11, 09:09
קודם כל, תשתדל שלא לקלף את כל הצבע על למתכת נקיה. שיוף טוב יוכל להוריד לך את שכבת הצבע העליונה יחד עם שריטות או נזקים שיש בצבע, מבלי לפגוע בשכבות התחתונות של הצבע המקשר. בצביעת אלומיניום חובה להשתמש ביסוד מקשר מתאים, אחרת הצבע לא יאחז במתכת ויתקלף בקלות מכל פגיעה או שינויי טמפ'. בסיום הצביעה, הקישוטים והעיצובים, כדאי לתת צביעה עליונה בלכה קשה, דו רכיבית, כדי לייצר את הברק הסופי ושכבת הגנה מפני פגיעות בצבע.

בהצלחה-קובי

ישי.פ
10-12-11, 13:57
אני ממליץ לך לקחת את השלדה לצביעה באבקה.
זה הצבע שעושים לאופניים במפעל, כל דבר אחר יראה הרבה פחות טוב.
אנודייז לא מתאים לאופניים זה יראה רע.
כמובן שאם החלטת לצבוע לבד אז אתה חייב יסוד מקשר (שגם לא תופס משהו)

8ball
10-12-11, 15:40
חברים תודה על העצות - אתייחס אליהן ברצינות.

אני לא מתכוון לצבוע לבד אלא למסור את השלדה לבעל מקצוע ולתת שכבת יסוד רצינית. מטרתי להגיע לרמה גבוהה ולא לבזבוז של מאמץ.
לגבי שכבת הלכה - קובי התכנון הוא לבצע שכבת לקה לאחר הוספת מדבקות הלוגו ורק אז לכה - מה זה לכה קשה?

כמובן שטלפון של בעלי מקצוע עם יד טובה וסבלנות לשגעונות קטנים יתקבל בברכה. במיוחד אם הם חברי הפורום.

BackDoorMan
10-12-11, 15:50
למה לא לקלף עם ניקוי "חול" ? (לא חול באמת משהו יותר מעודן באותו מכשור שיהיה עדין יותר)

bondi78
10-12-11, 17:06
אני מתכנן לצבוע שלדת אלומיניום ולפני שאני מקלף ממנה את הצבע הישן ועושה שטויות אני מחפש מישהו שיודע ורצוי גם בעל ניסיון בצביעת חלקי אלומיניום.
האם יש שיטה מסויימת לצביעה או חומרים מיוחדים שבהם צריך להשתמש כדי שהצבע יתפוס ולא יצא זבל?

ובקשה אחרונה - אם מישהו מכם מכיר או שבעצמו עובד עם אייר בראש ויש לו סבלנות לשגעונות ויד אומנותית לצבוע ולצייר על שלדה של אופניים (יד כמעט חופשית מובטחת) אשמח אם תוכלו לקשר בינינו.

תודה מראש לעוזרים

היי - אתה מוזמן ליצור קשר:

http://www.facebook.com/pages/Bondi-Design/181303381910669

052-5895557

אורי בונדי

-->