PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילה אחורית לגראנד צ'ירוקי 97

יורם-דרומי
16-12-11, 09:59
איזו נעילה קיימת לג'יפ גראנד צ'ירוקי ZJ שנת 97 עם סרן אחורי דנה 44 אלומיניום עם מגביל החלקה

מה נדרש לבצע על מנת שיהיה ניתן להתקין כזו נעילה נשלטת או קבועה

yanivcj
16-12-11, 10:05
היי יורם. על מנת לנעול סרן אחורי דנה 44 אלומניום. יש להחליף את הקייס של הדיפרנציאל ממוגבל החלקה ל OPEN CASE ולהביא נעילה אוט' שמתאימה.
לפני חצי שנה בערך הביא אחד הלקוחות שלי ביבוא אישי נעילה כזו, לנעילה קראו לוקה או משהוא דומה, ל ARB אין נעילה לדנה 44 אלומניום וגם לחברות אחרות נדמה לי שאין נשלטות לסרן הזה. תבדוק ב OX אולי יש להם.
יניב.

יורם-דרומי
16-12-11, 10:14
היי יורם. על מנת לנעול סרן אחורי דנה 44 אלומניום. יש להחליף את הקייס של הדיפרנציאל ממוגבל החלקה ל OPEN CASE ולהביא נעילה אוט' שמתאימה.
לפני חצי שנה בערך הביא אחד הלקוחות שלי ביבוא אישי נעילה כזו, לנעילה קראו לוקה או משהוא דומה, ל ARB אין נעילה לדנה 44 אלומניום וגם לחברות אחרות נדמה לי שאין נשלטות לסרן הזה. תבדוק ב OX אולי יש להם.
יניב.
אהלן יניב
תודה על המענה המהיר
שוחחתי עם טום יוסטון מחברת LOKA - עדיין לא ייצרו השנה למלאי נעילה קבועה - יהיה להם במשך שנת 2012 - לכן רציתי לבדוק נעילה אחרת בשוק - לא רציתי ללכת על החלפת סרן וכו
יורם

sos4u
16-12-11, 16:12
יורם
הנושא נטחן עד דק.
נעילה אחורית אוטומטית, מצריכה החלפה של הקייס. ואחרי כל ההשקעה אתה עדיין נשאר עם סרן נחות ונעול ומתקתק
עדיף כבר לא לגעת, והפתרון, יקר ככל שיהיה, הוא החלפת הסרן האחורי לאחד שננעל. D44 ברזל, FORD8.8, D60 , או כל פתרון יצירתי אחר.

basel lj
16-12-11, 17:14
[QUOTE=sos4u;423196]יורם
הנושא נטחן עד דק.
נעילה אחורית אוטומטית, מצריכה החלפה של הקייס. ואחרי כל ההשקעה אתה עדיין נשאר עם סרן נחות ונעול ומתקתק
עדיף כבר לא לגעת, והפתרון, יקר ככל שיהיה, הוא החלפת הסרן האחורי לאחד שננעל. D44 ברזל, FORD8.8, D60

נש לי סרן כזה כולל נעילה של tj

eysham
16-12-11, 19:18
יורם,

יש גם את ספארטן, כמו שלי.
זהה ל-LOKKA ול-OZI

http://www.ringpinion.com/b2c/ProductDetails.aspx?ProdID=9286&Product=SL_D44HD-30&Brand=Spartan_Locker

http://www.ringpinion.com/Images/Products/Spartan-New-Locker.jpg

מה שכן, צריך להחליף קייס לפתוח

איל

נמרוד - מערד
16-12-11, 20:51
איל
רק קייס צריך להחליף, לא צריך צירים ארוכים יותר?
נמרוד

סוזי המשתוללת
16-12-11, 23:25
אפשר לשאול מה יחס ההעברה בסרן??

יורם-דרומי
17-12-11, 07:45
אפשר לשאול מה יחס ההעברה בסרן??

וואללה - התקלת אותי - אבל לא היה שינוי ליחסי העברה - נשאר כפי שיצא מהמפעל

eysham
17-12-11, 16:39
נמרוד,

ב-WJ עם וארילוק, כן צריך להחליף ציריות. יש הפרש פאזה של 1" במיקום הקצוות של הציריות, אחת ארוכה יותר ב-"1 ואחת קצרה יותר ב-"1.

ב-ZJ עם מוגבר החלקה, להבנתי אין את הבעיה הזו. (ממליץ לבדוק אותי הזה לפני הקניה...)

איל

-->