PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה באינגקטורים לאחר החלפה לפני 8 חודשים.

kararo
21-12-11, 14:58
הי,
אני בעל איסוזו טרופר ארוך דיזל שנת 2002 (ואני לא כל כך גאה אחרי שלמדתי על התקלות שצפוי שאתקל בהם...).

ב18/04/2010 הבעלים הקודמים החליפו אינגקטורים לאחר קריאת ריקול ברכב ע"י מוסך UMI חולון.
היום לאחר בעיות הנעה הכנסתי את האוטו למוסך של אבא שלי (לא מורשה איסוזו) והוא אמר לי שהלכו האינגקטורים.

התקשרתי למוסך ווידאתי שאכן הוחלפו האינגקטורים והם אישורו שבוצעה החלפה באפריל 2010.
שאלתי היא האם אני יכול להתעקש שהטיפול או ההחלפה יהיו על חשבון החברה ?
האם יש תוקף לאחריות החברה בנושא?

תודה,קובי

yanivcj
23-12-11, 19:48
היי קובי.
סביר להניח שתיתקל בסרוב לגבי האחריות של המזרקים.
מה האינדיקציה שהלכו המזרקים, הם דולפים ? הם סתומים ? כולם ביחד הלכו ?
איזה בעיות יש לך ? רק הנעה ? רק בבוקר או גם אחרי שהרכב נסע ? יש בעיות גם בנסיעה ?
יניב.

amit_san
24-12-11, 09:02
שלום קובי.

לפני שאתה ממהר להחליף מזרקים אני מציע שתאבחן בצורה מקצועית את משאבת הסולר, יתכן והיא לא מגיעה ללחץ מספיק גבוה בעת ההנעה.

עמיתT
08-01-12, 21:59
הי,
אני בעל איסוזו טרופר ארוך דיזל שנת 2002 (ואני לא כל כך גאה אחרי שלמדתי על התקלות שצפוי שאתקל בהם...).

ב18/04/2010 הבעלים הקודמים החליפו אינגקטורים לאחר קריאת ריקול ברכב ע"י מוסך UMI חולון.
היום לאחר בעיות הנעה הכנסתי את האוטו למוסך של אבא שלי (לא מורשה איסוזו) והוא אמר לי שהלכו האינגקטורים.

התקשרתי למוסך ווידאתי שאכן הוחלפו האינגקטורים והם אישורו שבוצעה החלפה באפריל 2010.
שאלתי היא האם אני יכול להתעקש שהטיפול או ההחלפה יהיו על חשבון החברה ?
האם יש תוקף לאחריות החברה בנושא?

תודה,קובי
ראשית חבל שאתה לא גאה ברכב רק בגלל תקלות צפויות... אתה לא גאה בעצמך בשל טעויות שתעשה בעתיד? תן לרכב צ'אנס :-)

בכל מקרה פרט מדוע באמת קפצו למסקנה שיש תקלה במזרקים.
בדר"כ מה שנהוג לבצע זה בדיקה של תפקוד הסולונואיד בראש המזרק באמצעות TECH2 (בדיקת קליקים).
יתכן שהבעיה שאתה מתאר יותר מתאימה לחיישן שמן מסילה שסיים את חייו לאחר ששירת את המסילה המשותפת לאחר כמה שנים (והחלפתו זולה יותר ממזרקים).

יחסית פשוט לבדוק אם זה החיישן ולא המזרקים.

erez.weiss
10-01-12, 21:52
מדוע סביר להניח שיתקל בסירוב?!

למיטב ידיעתי, במידה והרכב מטופל במוסך מורשה קיימת לו אחריות למספר חלקים במנוע למשך 10 שנים, ואינג'קטורים הם חלק מהחלקים שבאחריות.

-->