PDA

צפייה בגרסה מלאה : מידות מיגונים לגימיני

sniredri
24-12-11, 19:31
מחפש מידות למיגון זרועות רדיוס,מיגון טרנספר ומיגון מיכל דלק.
יאם מישהו יוכל לשלוח לי סרטוט,גם מידות זה מספיק.
לחבר קרוב יש סדנא שמתעסקת עם אלומיניום ואני מעוניין ליצר את המיגונים אצלו!!
תודה לעוזרים!!

GodsFather
26-12-11, 05:32
לא רוצה לאכזב אותך, אבל ספק אם תמצא כאלה דברים. זה מסוג הדברים שצריך למדוד לבד ולמדל לבד.

למה ? כי זה שווה כסף ואנשים יעדיפו למכור מוצר מוגמר מלספק את המתכון... עצוב, אבל זה המצב.

רון נחמן
26-12-11, 06:38
לא רוצה לאכזב אותך, אבל ספק אם תמצא כאלה דברים. זה מסוג הדברים שצריך למדוד לבד ולמדל לבד.

למה ? כי זה שווה כסף ואנשים יעדיפו למכור מוצר מוגמר מלספק את המתכון... עצוב, אבל זה המצב.

עצוב?!?

כאילו שזה לא מספיק שמתחרים מסוימים גונבים עיצובים ומפיצים מידע מוטעה כדי לגנוב לקוחות - אתה גם רוצה שנחלק בחינם את פירות הפיתוח? לי זה נשמע מופרך...

ולהוריד מידות ממיגון, של חבר נניח, נשמע לי כמו גניבה אמנותית.

אל תתפלאו אח"כ אם המחירים בסדנאות עולים כדי לכסות עלויות, או אם הסדנאות עצמן מתחילות, חס וחלילה, להיעלם...

יש "עבודה עצמית", ויש העתקת מוצר. דברים שונים בתכלית.

GodsFather
26-12-11, 06:55
רון, זה עצוב, כי אם ניקח רגע דוגמא מפורומים אי שם בניכר, אז יש אנשים שמפרסמים מידות ויש מי שמרוויח על הייצור כי אין ללקוח היכולת ליצר בבית ובזאת זה מסתכם. מחברים בין לקוח ליצרן ויום למחרת יש לו מיגון על הרכב.

כאן זה לא המצב. ולהזכירך, הפורום הזה הוקם על טהרת הייצור, הטיפול והבניה העצמית. אבל ברגע שאנשים הבינו שהידע שלהם שווה כסף, אז גם מיגון טנק דלק, שזה בסה"כ כיפוף של חתיכת פח, הפך למינימום סודות הגרעין הטמונים בדימונה.

זו הכוונה שלי ב"עצוב".

לסדנאות יש הזכות להרוויח ולגבות כמה כסף שהן רוצות והעתקות היו מאז ומעולם ולא רק בתחום המיגונים, החוכמה היא להיות מעבר... וכל מי שבוכה "שתו לי לקחו לי" לא יודע לנהל את עצמו (תכף תגיד לי שעל המצאת הגלגל יש זכויות יוצרים...)

אגב, עובדה שיש הבדלים בין איכויות ייצור בין הסדנאות השונות והיו על כך דיונים לא מעטים פה ומי כמוך יודע בתור אחד שעבר כמה סדנאות בחייו.

sniredri
27-12-11, 13:16
ממש לא התכוונתי להעתיק מידות ממיגונים של חברות מוכרות! התכוונתי ליצור עצמי!

בכל מקרה כבר מדדתי לבד והכנתי מיגונים בעצמי!
חלק מהכייף בתחביב הזה שנקרא רכב/גיי'פ זה לבנות/ להתעסק /לפתח /לפתור בעיות בכוחות עצמך!!
אני רציתי ליצור בכוחות עצמי זה נראה לי דבר הגיוני לחלוטין!!

GodsFather
28-12-11, 04:21
כל הכבוד על התושיה. בא לך להעלות תמונות ואולי גם תרשימים ?

liorl
28-12-11, 13:12
אני מבין מיגון טרנספר ואולי גם מיגון מיכל דלק (למרות שבג'ימני מיכל הדלק די גבוה ומוגן). במקרה וחתכת את הפגוש הקדמי אתה יכול גם לעשות פלטת החלקה (skid plate) שגם תראה טוב ותהיה בסיס לאוזני גרירה.

אבל מה אפשר לעשות במיגון זרועות רדיוס עם אלומיניום?

-->