PDA

צפייה בגרסה מלאה : יותר קל למצוא בתולה בת 40 מסופה נורמלית

ערן טרופר...+six
30-12-11, 16:04
מחפש כבר כמעט שבועיים....רק הזיות שאלתי אחד מאלה שראיתי עם יש מכות בשאסי ענה לי לא יודע....בינתיים רק נוכלים והזיות נקווה שנמצא לרא רוצה פשרה אבל עם לא תהיה ברירה נקנה איזה רנגלר 2008 בעזרת מימיון

שגיא S
30-12-11, 16:07
ערן סבלנות ידידי סבלנות.

יש את הסופה של ריקו!! שהיא מצויינת!! רק יקרה.

six 4 life
30-12-11, 16:21
לחפש סופה נורמלית בתקציב שלך זה משהו בלתי אפשרי.
או שתעלה תקציב בעוד עשירייה, או שתתפשר על סופה בינונית מינוס מינוס.

cj 64
30-12-11, 16:21
אני מאמין שאם תשלם...
תקבל...יש את ,חמיס,יש את אורן ויריב,יש פה באתר,ואם תרצה המלצות צור איתי קשר ואתן לך כמה טלפונים!
0506504300
גל
נ,ב
ובקשר לבתולה ,,,אם יש כזאת בת 40 אני קונה לך סופה חדשהאתה יודע מה?בת 20

נורי
30-12-11, 23:02
ערן,
כמה הייתה מוכן לשלם עבור סופה 2002...שמכאנית היא במצב פיקס,.מאוזן ומאופס מכול הבחינות.,!!???
חיצונית ., לא נגעתי...{ עדיין}...?,אבל
באמת סופה טובה , אמינה ,וגם לא מביישת..........................???

six 4 life
30-12-11, 23:14
ערן מחפש סופה בתקציב של 25,000 שקל, עם חלונות חשמל.

נורי
30-12-11, 23:25
נו,.אז זה בהחלט מסביר את הכתוב למעלה.,
בהצלחה ערן.,
ותודה לך ...ארז...

kobiarava
31-12-11, 08:50
מכירים את הבדיחה... שלגיה, פרסי נדיב וסופה נורמלית (עם חלונות חשמל) ב-25K יש רק באגדות...
לערן, אם אתה לא רוצה לקנות פח זבל שיעלה לך פי 2 באחזקה תוך שנה, או רכב לפרוייקט יסודי בעבודה עצמית (וכמובן הרבה השקעה $$$), מומלץ בחום להגדיל את התקצים לכיוון ה-40K, או ללכת לכיוון של CJ. אבל אם אתה רוצה אחד משני הנ"ל, יש גם סופות ב-15K...

קובי

ששון המחסל
31-12-11, 09:18
מה כ"כ חשוב לציין,חלונות חשמל"
זה עולה ביסביבות 1500 שח,

hadtomer
31-12-11, 10:52
[QUOTE=six 4 life;425853]ערן מחפש סופה בתקציב של 25,000 שקל, עם חלונות חשמל.[/QUOTE

אה הא.......

ערן טרופר...+six
31-12-11, 12:27
קודם כל התקציב הוא 35 אלף ...חלונות החשמל הן חובה בגלל הילדה שנולדה לי שבוע שעבר .... הרעיון הוא שאני נופל על כל מיני ילדים שנגמר להם הכסף הזניחו ומנסים לזיין אותי ....תאמת הפחיד אותי גם המדריך לקניית סופה ...זה נראה כמו המדריך למה לא לקנות סופה ...בינתיים משכיר רכב בסוף נמצא תכלה שמיועדת להיות מושקעת בהרבה כסף (הטרופר היה אצלי 7 חודשים השקעתי בו 15 אלף ) לחברה שרשמו 40 k אפשר לגרד תביאו כלה לא מפורקת שתיחזקו באהבה (כסף) אני לוקח .

ערן טרופר...+six
31-12-11, 12:32
עם היא קצרה 40 כל מה שיש לי (בקשר לסופה 2002 ) נורי נראה לי בסיס מצויין לשיפורים

שגיא S
31-12-11, 12:46
עם היא קצרה 40 כל מה שיש לי (בקשר לסופה 2002 ) נורי נראה לי בסיס מצויין לשיפורים

הסופה של נורי לא צריכה עוד שיפורים...

נורי
31-12-11, 12:51
ערן, אתה כנירא מפספס כאן משהו., ואני אנסה להסביר לך אותו אכשהו

בסה''כ כסף שיש לך אתה מדבר אל שוק ושנתונים מסויימים.,והם 92,93,94..בערך
ולרוב כימעט כולם שבורים ,עייפים, ישנים שעברו ידיים ובעלויות רבים, { ואני יודע על מה שאני מדבר., סוגר כשלושה עשורים שבהן אני נוסע בסיקסים וסופות..}
וחשוב לא פחות ....שבכעוד שנה או שנתיים גם רכבים אספנות...{ בעיות רישוי ,טסטים, וההרבההה כסף חביבי },.

כמובן שיש גם מטופלים ומלוקקים..,ויש כאן באתר אחד או שניים כאלה ., אבל הם בודדים וגם המחיר בהתאם,

זכור ולמד., כי גם בסופה מטופלת ומלוקקת תיהיה חייב ולהשקיע כסף רב...על מנת לישמור עליה במצבה כמו שהיא.,

עצה שלי אליך...אל תיקנה סופה...כי אתה כנירא לא מתאים לה.,....
פשוט תחסוך לעצמך כאב ראש עצום וכסף רב...
בהצלחה..
נורי

hogi
31-12-11, 15:23
מצטער על הקטנוניות אבל עדיין לא הבנתי את עניין החלונות חשמל.
מה קשור לידת הילדה? האם אתה רוצה שהיא 'תשחק' עם החלונות?
בליברטי הילדים כל הזמן רוצים לשחק עם החלונות החשמליים וצריך לנעול אותם מקדימה. בסופה אין להם חלונות מאחורה בכלל ועם הידיות הם לא מתעסקים, זה קשה להם מדי...

ערן טרופר...+six
31-12-11, 16:10
פורום של כוכבים....באתר של איסוזו מפרגנים מלמדים ועוזרים ....פה כולם חולים במחלת הכוכבים .....נחכה ונקנה רק סופה או רנגלר חדש כל שבוע יש עוד 5k ואני ממש לא ממהר סתם נמאס לי מרכבי השכרה קטנים ....

Saar
31-12-11, 17:41
עצם ההתלבטות בין סופה לרנגלר חדש מעיד על כך שכדאי לך לחכות לרנגלר חדש.
וסליחה מראש אם אתה מכיר סופות וזה מה שאתה מחפש.
סער

נורי
31-12-11, 18:05
רק פירגונים וחיזוקים יש במה שכתבתי לך.,ערן...
והמלצות על אך ליפעול.....,והכול באהבה

נ.ב.
אלף אלף מברוקים ומזל טוב ....לך על הולדת הבת...משבוע שעבר...!!

hogi
31-12-11, 18:58
פורום של כוכבים....באתר של איסוזו מפרגנים מלמדים ועוזרים ....פה כולם חולים במחלת הכוכבים .....נחכה ונקנה רק סופה או רנגלר חדש כל שבוע יש עוד 5k ואני ממש לא ממהר סתם נמאס לי מרכבי השכרה קטנים ....

לא הבנתי גם את עניין הכוכבים.
ומה לא פירגנו לך?
אם אתה לא ממהר והכסף נערם, בוודאי שעדיף רנגלר על פני סופה. כל רנגלר כמעט יהיה במצב יותר טוב מסופה בת15-20 שנה [ויגיע עם חלונות חשמל], למעט 2-3 סופות מיוחדות שממילא לא בתחום שלך כרגע.בתחילת השרשור כתבת שאתה מתלבט ויש מצב לרנגלר 2008 עם מימון. אישית אני לא בעד מימון ואשראי [=חוב] אבל אם אתה יכול להעמיד 40K ומוכן לקחת עוד 100K במימון אז אתה יכול להעמיד רנגלר שישרת אותך לאורך זמן רב ובהמשך תוכל לבנות אותו לצרכים שלך. אם אתה שם כל שבוע 5K בצד ויש לך כבר 40 אז בינואר 2013 אתה יכול להעמיד לנו כאן רנגלר חדש. מה יש לך לחפש בסופות ישנות?
ובינתיים - נמאס לך מרכבי השכרה קטנים? תשכור רנגלר...

riko
31-12-11, 20:22
תשמע אם כבר כוכבים , עלו לרגל אליי בשבוע האחרון הרבה כוכבים שבאו לראות את היפ , כולם רוצים גיפים מהסגנון הזה ,כרעיון זה נראה להם מגניב וקולי
אבל באמת לא בנויים להחזיק גיפ כזה ! , צריך להבין שאין ארוחות חינם , הזול יעלה יקר בסוף , אבל אחרי הרבה דם יזע ודמעות , תעצור רגע ותחשוב מה באמת אתה רוצה
בהצלחה .

אור .ס.
31-12-11, 21:35
כוכבים או לא כוכבים, אדם שמתלבט בין סופה לרנגלר JK כנראה לא מבין מה שהוא מדבר (למעשה בטוח, אבל אל לי לפסול אותך מבלי שהכרנו)
(העניין שווה ערך להשוואה בין יונדאי למרצדס)

hogi
31-12-11, 22:39
כוכבים או לא כוכבים, אדם שמתלבט בין סופה לרנגלר JK כנראה לא מבין מה שהוא מדבר (למעשה בטוח, אבל אל לי לפסול אותך מבלי שהכרנו)
(העניין שווה ערך להשוואה בין יונדאי למרצדס)

יונדאי ומרצדס? -ממש לא, המשותף לשתיהן שזה רכב שאמור לנסוע, זהו.
סופה ורנגלר זה אותו יצרן, שני דורות שונים של אותו רכב ועם מאפיינים זהים [4X4 בסיסי יחסית, צורה דומה וכו']. ובארץ הם אפילו נקראים אותו דבר- סופה, סופה2 סופה3 [כן ירבו - סופה 4,5,6]

אולי ההשוואה היא בין בתולה בת ארבעים מול בתולה בת 18... ומי שמחפש את זאת בת הארבעים אולי יודע משהו שאני לא יודע:);

נורי
31-12-11, 23:06
הוגי,.
שכחתה לציין ש...

סופה עושה בדיוק את אותו הדבר ., ואף יותר..!!!.{ בגלל חוזקה כמובן } ,...מאשר הרנגלר...,בתיקווה ששניהם סטנדרטיים., ואו משופרים שניהם באותם השיפורים...והמידה,

ההבדל כמובן., הוא שה-JK חדיש יותר ,.והסופה - הופסק היצור שלה בשנים 2001-2.,
וסימן -2 ..,כנירא שלא יצא לשוק האזרחי...

מאיר רוטברג
01-01-12, 09:05
נורי , לא כל 94 שבור עייף וכו , ראה אצלי 11 שנה אצלי:p
נמרה

שמוליקו
01-01-12, 09:19
נמרה
אבל ממש לא בתולה.....

דרור ברלי
01-01-12, 10:02
איזה בתולה... אפילו לא באוזן.
סופה בכלל לא נולדת בתולה. כבר באולם של היילודים היא נותנת בראש...

וגם לא יודע מה אתם משווים לנשים. אבל כשממילא "בתולה" זה מושג שמתאר משהו שכבר לא קיים בגילאים הרלוונטיים, ואם כן אז זה רמז לבעיה רצינית מאוד... בכל מקרה, בנות 40 לוקחות בהליכה את בנות ה-18...

ועכשיו ברצינות, לידידנו חסר הסבלנות...
כל חודש התקציב שלך גדל ב-5K אז מה אתה מתלבט בכלל. עזוב אותך מסופה, תמתין עדו כמה חודשים וקנה לך רנגלר וזהו.
כן, הם מאותה משפחה, אבל שונים זה מזה מאוד-מאוד.
סופה זה לא בשביל כל אחד ואני רציני, גם אם זו סופה ממודל גבוה, משופצת ובמצב מדהים, עדיין היא דורשת תשומת לב ואהבה בלי סוף. לא שהיא לא אמינה - מנסיוני (12.5 שנים על סופות) אני מבטיח לך שזה לא רק אחד הג'יפים האמינים ביותר אלא גם אחת המכוניות האמינות והחסונות שבנמצא. אבל מה? לא לכל אחד. מי שרגיל ל-SUV יפני ולסגנון של "להשתמש ולזרוק", יעבור חבלי קליטה לא קלים בכלל עם סופה. בעיקר בכל מה שקשור לעידון ולאיכות גימור כללית - שני פרמטרים שלא קיימים בסופה.
מכל מה שקראתי עד עכשיו הקריטריונים שלך הם מחיר זול וחלונות חשמל... העצה שלי היא: עזוב אותך מזה. סופה זה לא בשבילך. אני רציני. וזה באמת בידידות.

ערן טרופר...+six
01-01-12, 20:20
לא מוותר על הסופה \ סיקס קבעתי לראות עוד כמה בתחומי המחירים שלי שעברו שיפוצים( עדיין בתהליך )אפילו קפצתי " לאודי מזרחי " ביקשתי שיחפש לי משהו 92 93 חברה דבר אחד נעלם מעינכם וזה החלום שיושב לי בבטן כבר 10 שנים והוא רק התחזק מהטרופר שמחרתי למענו (סופה ) יהיה לי את אחד הרכבים הכי חזקים בשטח ....רק נקווה שאישתי לא תסתובב עליי בדרך היות והיא רואה אותי חי בפורומים האלה ישר כשאני נכנס הבייתה עוד לפני הנשיקה ....הנה אני בא ..

דרור ברלי
01-01-12, 21:03
ועכשיו שחררת סוף סוף את הנתון הכי חשוב.

לפני שאתה נכנס להרפתקאה של סופה, תוודא טוב-טוב שרעייתך מוכנה לזה נפשית. כי יש מצב שאתה תתחבר עם הג'יפ ברמות שלא תיארת לעצמך, במקרים קיצוניים (שאינם כל כך נדירים) זה עלול לפרק לך את המשפחה....לנשים, כולל משכילות ואינטיליגנטיות, יש תכונה מעצבנת - הן מסוגלות לקנא בערימת ברזלים חלודה. אני לא צוחק בכלל.

נורי
01-01-12, 21:12
חחחחחחחחח.....וואללה דרור..,הוצאת לי את המילים מהפה..!

אני רק אוסיף,.
אתה יודע כמה כמוך יש במדינה וכאן בפרט שהיו רוצים שיהיו להם את הדבר האמיתי..??..JEEP-סופה...???
לך לקח כ-עשר שנים.,ויש כאלה שלא מיתקרבים לזה בכלל,
תבדוק היטב עם האשה..את העיניין,.
כי אתה בהחלט עלול להיתאהב באהבה אמיתית שעדיין לא חוויתה...
בהצלחה..

asafk
01-01-12, 21:30
ואני דווקא מכיר בתולה בת 40.... אבל את הסופה שלי, טובה בכל קנה מידה, מכרתי לפני 8 שנים פחות או יותר בפחות מ 30 אלף...
איך דברים משתנים כאן מהר....

אסף.

דרור ברלי
01-01-12, 21:49
מכנית היא היתה טובה בכל קנה מידה, אבל חורי החלודה בפח היו בגודל שיכולת להוציא מהם את הראש החוצה.

ערן טרופר...+six
05-01-12, 12:50
,נסעתי עד נצרת עלית (מרחובות ) היד היתה אלק 6 (13 ברישיון) צמיגים לא ברישיון 33 באופסט מטורף קיצר סתם הביא אותי עד לשם.... מחר נראה עוד אחת או שתיים

נורי
05-01-12, 18:37
אתה בכיוון ,ואתה כמובן מיתקרב.......
המשך,.:cool:

GodsFather
06-01-12, 05:40
יהיו לך עוד הרבה נסיעות כאלה, אבל זה רק יהפוך את הקניה הסופית למהנה יותר ועם הנסיון אתה תדע לזהות לימונים ועבודה בעיניים כבר מהטלפון.

tzagi
06-01-12, 06:36
עדיין לא הבנתי את עניין החלונות חשמל.
..

זה מה מפריע לך?
אני עדיין מנסה להבין למה אנחנו מחפשים בתולה בת 40.....

zviki
06-01-12, 07:41
וואלה ידידי הצעיר, החרמנות שלך על סופה [ובצדק רב] גורמת לי להציע לך סרוס כימי. אבל אני לא אציע כי הזרקתי כמויות סיטונאיות של הכימי הזה וזה לא עזר לי, עדיין הסופה מזקירה לי ואין לי כל בעיה עם זה, אני בדרך כלל מטייל לבד, לא בודד[גם עם קבוצות ]
היתרון : במקום לשמוע טענות ודברים בנוסח-"במחיר שעלו לך הבולמים היינו יכולים להחליף מטבח קומפלט כולל מקרר, מדיח, תנור אפיה ובישול חדשים" אני שומע אותה גונחת משביעות רצון. היינו כבר ברבנות אבל מרוב לנדרוברים שהמתינו בתור התייאשנו ועשינו שלום בית שנראה בערך כמו "שלום הגליל". להתנהל עם סופה זו בעצם מחלה נפשית חסינת טיפול שמלווה עם קצף בשפתיים והזעה מוגברת מהציפורניים. [רגע אני מפסיק, חכה שניה אני הולך לבדוק אם היא עדיין בחנייה] חזרתי,קצת רטובה לא נורא.
לא מבין במימונים עכשויים,[ברוך השם] אבל למה לא לממן את הסופה במקום את הרנגלר [שכבודו במקומו מונח]? לדעתי- בניגוד לדעת אחרים וטובים אתה כן "איש של סופה, סיקס טוב" אני מבחין באש הקטנה שלך אשר יוקדת בחזה והעקשנות שלך. "סופה זה הכוס תה שלך " שתה אותו, זה חם, שורף , צורב,שתה אותו לאט.

נורי
06-01-12, 17:08
נמרה

חחחח...
מאיר., לזה בדיוק היתכוונתי...
כתבתי שיש כמה בודדות...,אבל, הם מעטים
ושלך ידידי....בינהם..!!!

hogi
06-01-12, 23:50
זה מה מפריע לך?
אני עדיין מנסה להבין למה אנחנו מחפשים בתולה בת 40.....

לא מפריע לי, אני פשוט תוהה למה זו דרישה מרכזית וחשובה כל-כך [וגם לא קיבלתי על כך תשובה ברורה, לא חשוב.] ברכב שחלונות חשמל עשויים להיות הפריט האחרון שאני הייתי בודק בו.
כמעט כל יום מישהו מעלה בקשה להמלצות על רכב שהוא רוצה. לעיתים אתה רואה בקשה תמימה, לפעמים אנחנו טורחים להקדיש זמן ולענות לשואל ודרך התשובות הוא מתכוונן למה שהוא באמת רוצה/צריך. אבל, לעיתים מישהו סתם מחרטט לעצמו ולנו בשכל ולפעמים אתה פשוט לא מבין את הלך הרוח ואת מה באמת רוצה הכותב.
יש בקשות משעשעות ויש משעממות,
יש את הניסיונות הנצחיים להשוות פג'רו עם לנדקרוזר ומטפטפי שמן בריטיים עם החלום האמריקאי או אפילו הניסיון המשמים [לדעתי] לעמוד על ההבדל שבין סופה וסיקס [אוהב את שניהם!]
כשמישהו נראה לי סתם מחרטט, אני לא מגיב, עובר הלאה. אבל כאן אני מסוקרן, לא ברור לי. כמו בספור מתח הולכים ומתגלים פרטים חדשים:
זה מתחיל בחיפוש תזזיתי אחרי סיקס 'תוך מספר ימים',
אח"כ תגובות קצת תוקפניות ועדיין מעורפלות ותזזיתיות למגיבים ולטורחים לענות,
אח"כ זו הופכת להתלבטות בין סופה ורנגלר עם זריקת סכומים [ מעוררי עניין כשלעצמם...]
ואז יוצא הסוד של חלום הסופה [שחלקנו מזדהים איתו ברמת העצמות הכואבות שלנו].
ובין לבין מתברר שערן מהאיזור שלי [רחובות] וכבר היה אצל אודי מזרחי [שבד"כ יודע במדוייק על כמה כלים טובים מאוד למכירה].
ואת כל זה מלווים כאן החברים שכבר הסבירו שלחפש סופה מושלמת [בתולה בת ארבעים] זה אפשרי אבל לא בסכום שהוצע.

אז יש כאן אניגמה שמשעשעת אותי ומסקרנת אותי כמו סיפור בלשי.

tzagi
07-01-12, 00:23
אניגמות בג'יפולוג?
יו דונט סאיי...
ברור לך שנכתב בהומור, נכון?

zviki
07-01-12, 00:52
תראה חזרזירון, גם אותי הקטע משעשע. זה קצת מזכיר לי את הקטע אשר בו אנחנו נוסעים אחרי "למד" , לפעמים מתעצבנים,עוקפים ומסננים "חרא" ופתאום נזכרים שהזיכרון שלנו קצר. רק לפני 10,20,30,40,50 שנים שלחו גם אותנו קיבינימאט.
אני מזדהה לחלוטין עם ההתלבטויות של פותח השרשור, כל כך אנושי ולגיטימי, כל כך עברתי את זה,כל כך צודק מבחינתו. הבעיה היא בנו,אנחנו נישאים מעליו,נראים ככוכבים ויש לא מעט צדק בדבריו. יש לנו , מה לעשות? פתיל קצר. [וודאי שלא לכולם,וודאי שזה לא אישי כלפי אף אחד] במקום שיטת המורה המחנך אנו נוקטים בשיטת הרס"ר. שוכחים שגם אנחנו היינו פעם "למדים",שאלנו שאלות עד שסידרנו את הראש. פחות או יותר.
======================================== =================================
.אודי מזרחי , אחד האנשים האהובים עלי ביותר בחיי , פנינה

.

יואב פולס
07-01-12, 09:33
לא מוותר על הסופה \ סיקס קבעתי לראות עוד כמה בתחומי המחירים שלי שעברו שיפוצים( עדיין בתהליך )אפילו קפצתי " לאודי מזרחי " ביקשתי שיחפש לי משהו 92 93 חברה דבר אחד נעלם מעינכם וזה החלום שיושב לי בבטן כבר 10 שנים והוא רק התחזק מהטרופר שמחרתי למענו (סופה ) יהיה לי את אחד הרכבים הכי חזקים בשטח ....רק נקווה שאישתי לא תסתובב עליי בדרך היות והיא רואה אותי חי בפורומים האלה ישר כשאני נכנס הבייתה עוד לפני הנשיקה ....הנה אני בא ..

ידידי, יש דברים שלפעמים עדיף להשאיר כחלום, ולנסוע ב SUV עם יכולות שטח מתאימות.
אני מצרף לך כרטיס חבר במועדון "הפשרות" שעושים כשיש משפחה, ילדים, אישה ותקציב מוגבל.
אתה כל-כך חרמן על סופה שישחילו לך פגר סופה נוצץ, מלא קומבינות אבל העיקר שישימו לך גלגלי מגנזיום וחלונות חשמל.
תעשה סדר עדיפויות:
1. תבדוק היטב עם האישה שהיא מאשרת סופה לה, לילדה (מז"ט) ולך (בדיוק בסדר הזה). זה לא מספיק שהיא תאה סופה בתמונות. קח אותה איתך לראות את הסופה לפני הקניה, שהיא תשב לידך ואולי גם תנהג בכלה המיועדת. אחרת - לא ילך.
2. תעשה חושבים אם זה מה שמתאים לך.
3. אתה רוצה שיהיה לך את אחד הרכבים החזקים בשטח אבל הפרגון של החברים בטיול שטח, יעלה לך אלפי שקלים בשבוע הקודם. עד שתגלה שבשביל כמה מבטים מקנאים + כמה חברים שאומרים "שיואו הסופה של ערן חיה רעה!" כבר הוצאת 20,000 שקלים ואז יגיע מישהו אחר שיש לו יותר משלך, ואתה כבר מתכנן את ההוצאה הבאה. במילים אחרות - תרגיע.
4. מנסיון אישי, כמעט וקניתי סופה שהיתה מצויינת מכאנית אבל דרשה טיפול קוסמטי מעמיק. בירור קצר עם האישה העלה big no-no + וטו מוחלט+ אריזת תיק קטן עם שמיכה וכלי רחצה, שיהיה לי נוח אם אני קונה סופה...וזה אחרי שהיא ידעה היטב מה זה אומר "סופה".

ערן טרופר...+six
07-01-12, 11:39
או אז יש פה גם אנשים טובים .....ווואלה אני אחד האנשים שמחליפים רצונות מרגע לדודלי אני כבר בן 29 האמא והאבא(פנסינרים של מגב ושבס) והם רוצים לממן לי רנגלר לא בא לי , בא לי סופה כמו שהיה בא לי פעם קעקועים וכולי מכוסה מהבטן עד הסנטר,אצבעות וכף היד ,כולל הפנים ובעל סטודיו לקעקועים כבר 5 שנים קניתי

תודה למפרגנים
עלינו ל45 ורק מתקדמים ...לקחנו עוד רכב גוק לשבוע ב70 שקל ליום וניקח עם צריך עוד חודש .....את הטרופר הראשון שקניתי ,קניתי את הראשון ומיד שראיתי אותו פה אני בפעם הראשונה בחיים מקשיב למה שכתבתם ובודק לאט ובכיף

GodsFather
07-01-12, 12:41
אז למה שלא תקח לך את אותו רעיון של קעקועים ותעשה גם עם הסופה ? כל כך עושה לך חשק - פתח סדנא לסופות :) זה יוזיל לך עלויות ואולי עוד תגיע לרווח :)

riko
07-01-12, 18:52
לדעתי אין בעיה עם דרישה של דלתות עם חלונות חשמל וכ"ו
העיניין בגיפים האלה שאתה יכול תמיד להוסיף דלתות קשיחות מלאות + חלונות חשמל , או להוריד את הברזנט ולהתקין גג פיבר
מה שחשוב זה לא לפסול סופות שהם במצב מצויין ועם התוספות הנחוצות , הכל ניתן לשינויי העיקר שהבסיס יהיה גיפ איכותי ובנויי טוב .

hogi
07-01-12, 22:45
או אז יש פה גם אנשים טובים .....ווואלה אני אחד האנשים שמחליפים רצונות מרגע לדודלי אני כבר בן 29 האמא והאבא(פנסינרים של מגב ושבס) והם רוצים לממן לי רנגלר לא בא לי , בא לי סופה כמו שהיה בא לי פעם קעקועים וכולי מכוסה מהבטן עד הסנטר,אצבעות וכף היד ,כולל הפנים ובעל סטודיו לקעקועים כבר 5 שנים קניתי
ף

כל החיים רציתי קעקוע, הרבה לפני שזה הפך לאופנתי.
תמיד, אבל תמיד כשהרצון הפך לבוער - העלתי בזכרוני את דוד שלי הימאי [ז"ל] שעל המספר של אושוויץ שהיה מקועקע לו על היד, הוא הוסיף עוגן של אונייה. כשהייתי ילד זה הגניב אותי. כשעזרתי לו להתרחץ כשהוא היה זקן - העוגן היה כל כך רופס ומסמורטט שכשאני נזכר בזה, זה מעביר לי את החשק לקעקוע.
אבל קעקוע זה קעקוע וסופה זו סתם שריטה. לא תאהב - תמכור ונגמר עניין.

אתה מעיד על עצמך שאתה רוצה להגשים כל חלום מייד, כאן ועכשיו.
אתה אומר 'בא לי' [גם הבן הצעיר שלי אומר 'בא לי' ואני נטרף.]
אחלה, עכשיו תשתמש ברצון לסופה שבוער לך ככלי שיעזור לך ללכת למקומות אחרים בתוך עצמך - מקומות של התמדה וסבלנות וחשיבה לטווח ארוך. [לא יזיק לך ללמוד את זה עכשיו, כשהפכת לאבא! ממילא החיים שלך משתנים לגמרי עכשיו].

חפש סופת מג"ב מודל יחסית גבוה ושחוטה - יש לא מעט ובמחירים לא רעים.
תיישר לה קו בסיסי [אודי מזרחי כבר אמרנו?] ותתחיל לחיות איתה.
מכיוון שהמזומן זורם אצלך בקצב יפה - כל פעם תוסיף משהו. בכוונה לא בבת-אחת. קח את הפרויקט הזה ולך נגד עצמך!
תהנה מהמחשבה, מהתכנון, מהחיפוש אחרי השיפור הבא. מהמחשבה "מה נכון"?
אל תרוץ. אל תשרוף את כל המזומנים [לא יזיק לפתוח לקטנה תכנית חסכון! כן, כבר עכשיו].
תלמד אותה ותתרגל אליה ותבין אותה ותהפוך אותה לאישית לחלוטין - כמו אוסף של קעקועים שנוצקו שלב אחרי שלב עד שיצרו מכלול שלם.
כמטאפורה הייתי נותן לך תיאור של ההבדל שבין ז... חפוז ובין משהו מלא יותר אבל אני לא רוצה שיחסמו אותי :p

תחשוב שהסופה מלמדת אותך משהו על אבהות, על טיפוח, על טווח ארוך, על תכנון שמעבר ל-'בא לי עכשיו זה ובא לי עכשיו ההוא'.
וואו, זה נהיה פילוסופי. סליחה.

בני
08-01-12, 00:25
תמיד, אבל תמיד כשהרצון הפך לבוער - העלתי בזכרוני את דוד שלי הימאי [ז"ל] שעל המספר של אושוויץ שהיה מקועקע לו על היד, הוא הוסיף עוגן של אונייה. כשהייתי ילד זה הגניב אותי. כשעזרתי לו להתרחץ כשהוא היה זקן - העוגן היה כל כך רופס ומסמורטט שכשאני נזכר בזה, זה מעביר לי את החשק לקעקוע.

אחלה, עכשיו תשתמש ברצון לסופה שבוער לך ככלי שיעזור לך ללכת למקומות אחרים בתוך עצמך - מקומות של התמדה וסבלנות וחשיבה לטווח ארוך. [לא יזיק לך ללמוד את זה עכשיו, כשהפכת לאבא! ממילא החיים שלך משתנים לגמרי עכשיו].

מכיוון שהמזומן זורם אצלך בקצב יפה - כל פעם תוסיף משהו. בכוונה לא בבת-אחת. קח את הפרויקט הזה ולך נגד עצמך!
אל תרוץ. אל תשרוף את כל המזומנים [לא יזיק לפתוח לקטנה תכנית חסכון! כן, כבר עכשיו].
תלמד אותה ותתרגל אליה ותבין אותה ותהפוך אותה לאישית לחלוטין - כמו אוסף של קעקועים שנוצקו שלב אחרי שלב עד שיצרו מכלול שלם.
כמטאפורה הייתי נותן לך תיאור של ההבדל שבין ז... חפוז ובין משהו מלא יותר אבל אני לא רוצה שיחסמו אותי :p

תחשוב שהסופה מלמדת אותך משהו על אבהות, על טיפוח, על טווח ארוך, על תכנון שמעבר ל-'בא לי עכשיו זה ובא לי עכשיו ההוא'.

האנשים כאן עושים את האתר הזה למדהים,
לפעמים אני קורא שרשור ומרגיש שאני כמעט יושב אם הבנאדם שכתב הודעה אחת מעליי,
זה לא פילוסופי, זאת האמת של החיים, איזון, לא?

ערן טרופר...+six
08-01-12, 12:21
נחפש ונמצא את המתאימה לנו ....לאט וכמה שיותר בטוח !!!

cj 64
08-01-12, 17:41
נחפש ונמצא את המתאימה לנו ....לאט וכמה שיותר בטוח !!!
אני רק רוצה להבין?!
אתה מחפש סופה אז לפחות תן תגובה ששולחים לך על סופה או עוזרים לך במידע איפה ומי מוכר............
שלחתח לךבה"פ 2 הודעות על אנשים שיש להם מה להציע לך (כולל השגעת שלח על ח"ח)אבל תגובה אין!!
שיהיה לך ההצלחה ,וחבל שאת מטריח אנשים לשוא!
ד"א אייך שזה נראה באמת כבר הייתי מוצא לך בתולה אפילו בת 50,אם תרצה שלך לי קורות חיים ,ואעזור לך
בידידות
גל
פ"ת

riko
08-01-12, 21:24

יפה אמרת !!!
ועכשיו כשנאמר כבר הכל - אין לי מה להוסיף לזה...............................!

ערן טרופר...+six
14-01-12, 01:52
כל יום נוספות כמה סופות ביד שתים לקראת סוף החודש נחפש מה שבא לנו

-->