PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש חלקים לחיפושית...

נורי
06-01-12, 17:32
הי לכולם,....שלום חברים ,
אני מחפש ליקנות חלקים שיהיו מתאימים לחיפושית משנות ה-60
אני מחפש את כול החלקים של החזית.,, פנסים ,כנפיים, פגוש,מיכל דלק....ועוד.
אם מישהו יודע ומכיר חיפושית למכירה ,או סתם חיפושית שזרוקה לה בחצר -פרדס ...סתם ככה..?
אשמח כמובן לישמוע ואולי אף ליקנות..

בכבוד רב,.ובתודה מראש.,
אפשר להשאיר הודעה או
להיתקשר לכאן...0522415759...אבי
......................0522647556...נורי

טל חסיד
06-01-12, 17:38
נורי שלום
באתר מועדון ה5 בפורום שלהם, עדיף לך לפרסם מודעה כזו שם בטוח יש חלקים לחיפושית.

טל

נורי
06-01-12, 17:43
אחלה איש יקר....,אכתוב גם שם..{ אך לא חשבתי עלזה ?}..,

תודה לך .. הרבה הרבה

boazya
07-01-12, 00:42
כאחד שהיה לו חיפושית בעבר אני יכול להמליץ לך על בני ממושב רנתיה אני בטוח שהוא יוכל לסייע לך תשאל בפורומים של אספנות - חיפושיות ישר יפנו אותך אליו. בלי שום קשר יש בחור מכפ״ס שיש לו מלאי חלקים לחיפושיות (כפ״ס) תמצא את הנייד שלו ביד 2 לפי המודעות שלו. בהצלחה.

אומי5
07-01-12, 11:39
תפרסם בפורום חיפושיות בתפוז ובפורום רכבי אספנות בקארספורום.
יש חנות בת"א רח תושיה 10 בשם לינקר, יש לו חלקים בכל מיני רמות.
תכנס לאתרים :
CIP1
mid amrika
thesamba
יש עוד אתרים, אני אישית לא הזמנתי מחו"ל תברר גם על זה בפורום חיפושיות.

ובוא למפגשים של מועדון החיפושיות, בימי שישי באיצטדיון רמת גן, בסביבות חמש (נפגשים לפני, אבל יותר קל למצוא בפעם הראשונה אחרי שיש כמה רכבים).
יש גם החיפה ובאשדוד , תברר בפורום שלנו.

בהצלחה.

נורי
07-01-12, 18:13
שוב., תודה גדולה לכול העונים...
אני בודק....,ומאד מקווה לימצא את אשר אני מחפש..

asafk
07-01-12, 21:01
א. פורום חיפושיות בתפוז - אומי כבר כתב לך.
ב. אבי "אמסטרונג" - חפש אותו שם בפורום - אדם פרטי (לא סוחר) שמפרק ומחזיק הרבה חלקים.
ג. יש עוד אבי אחד, מכפ"ס, אותו תמצא בפורום מכוניות אספנות בקארספורום. גם הוא אדם פרטי עם אוסף גדול והרבה חלקים.

שנות ה 60... זה כללי מדי, השנתונים הראשונים בעייתיים מבחינת חלפים.

אסף.

דרור ברלי
07-01-12, 22:25
כמו שאסף ציין היו המון שינויים בחיפושית בעשר שנות הייצור בין 1960 - 1970

מנוע: עד 1965 כולל, היו רק 1.2 ליטר. מ-1966 היה גם 1.3, מ-1968 היה גם 1.5
גיר: יחסי העברה סופיים שונים בהתאם לגרסאות המנוע. זה אולי לא קריטי כי כל הגירים יתאימו לכל המנועים, אבל יחס העברה סופי "ארוך" של 1.3 או 1.5 קצת יעיק על מנוע ה-1.2...
גלגלים: מ-1968 עברו למעגל חלוקה 4 ברגים
פרונט: מ-1968 עברו מקינג-פינים לבולג'וינטים
בלמים: מנוע 1.5 הגיע עם בלמי דיסק מלפנים (פרונט בולג'וינטים וגלגל 4 ברגים)

פגושים: היו כמה דגמי פגושים. מ-1967 פגוש בחתך ריבועי.
פנסים אחוריים: עד 1966 פנס קטן אליפטי. מ-1967 פנס גדול יותר, חצי אליפטי
פנסים קדמיים: מ-1967 פנס קדמי שונה.
מכסה מנוע - עד 1966 כולל, מכסה מעוגל לגמרי. מ-1967 מכסה עם תחתית קטומה. חלק מהמכסים עם פתחי אוורור/פינוי חום

גלגלי הגה שונים בין מודלים, לבן או שחור, מתגי צופר מצופים כרום, חצי עגולים או על החישורים.
מ-1967 חלון אחורי גדול מעט יותר.

ועוד שינויים משינויים שונים. רוב החלקים תואמים בכל המודלים, אבל אם משפצים למקור, צריך להיות מאוד ספציפי.

נורי
07-01-12, 22:59
חברים..,דרור
מדובר על מודל 66, מקורית יד ראשונה...1.3,.פנסים שוכבים בכנפיים מילפנים וקטנים מאחור..שמשה שטוחה מילפנים,פגוש קדמי ניקל קטן,
אני מחפש את כול החלקים שבאים מילפנים ..,
ליפני מיספר שבועות , אחת המשאיות של פינוי האשפה מעכה לנו אותה בעודה נסעה לאחור ללא מכוון,..{החיפושית חנתה ממול הבית ואחד השכינים רץ לדווח לנו }.,
עניין האחריות על הנזק כבר מאחורינו..,ועכשו מחפשים חלפים לתקנה ולהחזירה למצב נסיעה שוב , עם דגש על המקוריות,
ניסיתי היום לחפש בפורומים.,אך ללא השגים בעיניין לבינתיים,
אנסה שוב ממחר.......נירא..?!

תודה לכולם ..

דרור ברלי
07-01-12, 23:45
מכסה בגאז' - למיטב זכרוני אין הבדל בכל המודלים ותוכל להשתמש במכסה של מודל גבוה יותר. אולי יש הבדל בידית הפתיחה.
"פנסים שוכבים" באמת קשה להשיג. עוד כשהייתה לי חיפושית 64' ואיזה מנייק נסע אחורה ושבר לי זכוכית אחת כזו בחניון, לקח המון זמן למצוא בפירוקים (לא מצאתי חדש, היה צריך להזמין מלינקר ולחכות שיגיע) ואני מדבר על סוף שנת 87'...גם את עיגול הניקל שמסביבו קשה למצוא.
פגוש קדמי מודל ישן גם כן קשה למצוא.

בסופו של דבר אלה דברים שיש בחו"ל, ושצריך להזמין דרך הרשת.
אם אתה מביא לבד - פנסים זה "חלק בטיחותי" ותצטרך בטח אישורים ממוסך מורשה כדי לקבל את האישור מאדון ברדה בשביל לשחרר מהמכס... אלא אם מישהו מביא לך אותם מחו"ל במזוודה.

תנסה אצל האנשים ששמם הועלה כאן, כמובן אצל בני בבני עטרות ואולי גם אצל רון אוחנה ב"מוסך רון" ברח' המסגר בת"א, אולי נשארו לו כל מיני חלקי חיפושיות מפעם. הוא נחמד ועוזר, ולא לשכוח למסור לו ד"ש ממני.

בכלל כל השאלות הכלליות על חיפושיות - תרגיש חופשי להתקשר.

-->