PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילה אחורית לגימני

haimzis
08-01-12, 12:52
מישהו עשה נעילה חשמלית אחורית לגימני? שווה את ההשקעה?אם אפשר לקבל בבקשה חוות דעת אני אשמח

balmog
08-01-12, 13:39
אני התקנתי נעילה נשלטת של ARB, מאוד כיף בשטח שיש את האופציה לנעול רק מתי שצריך והנעילה הזאת לדעתי שומרת על חיי הצמיגים, כמו כן ניתן להתקין חיבור מהיר ומאוד נוח לקומפרסור (צריך לרכוש קומפרסור מתאים) על מנת לנפח צמיגים ביציאה מהשטח.
הערכה יקרהגם כשמביאים אותה מחו"ל.
בגדול אני לא בטוח שזה שווה את המחיר כשיש את האופציה של לוקרייט במחירים אטרקטיביים.

haimzis
08-01-12, 17:27
אני התקנתי נעילה נשלטת של ARB, מאוד כיף בשטח שיש את האופציה לנעול רק מתי שצריך והנעילה הזאת לדעתי שומרת על חיי הצמיגים, כמו כן ניתן להתקין חיבור מהיר ומאוד נוח לקומפרסור (צריך לרכוש קומפרסור מתאים) על מנת לנפח צמיגים ביציאה מהשטח.הערכה יקרהגם כשמביאים אותה מחו"ל.בגדול אני לא בטוח שזה שווה את המחיר כשיש את האופציה של לוקרייט במחירים אטרקטיביים.חשבתי על האופציה של לוקרייט, יש לי גיר אוטומטי ושמעתי שזה פחות משפיע, אבל עדיין אני מפחד ממה שזה יעשה להתהגות שלו בכביש שגם ככה לא בשמיים

Chili Pepper
08-01-12, 17:44
לא תדע עד שלא תנסה, ואני מוכן לתת לך לנסות חינם אין כסף.

עכשיו ברצינות, ההבדל זניח מאוד בגיר אוטומטי. תעשה סיבוב ותחליט.
תכתוב מאיפה אתה, ואני בטוח שאנשים יזמינו אותך להתנסות בשמחה.

reuvenk
08-01-12, 18:17
חשבתי על האופציה של לוקרייט, יש לי גיר אוטומטי ושמעתי שזה פחות משפיע, אבל עדיין אני מפחד ממה שזה יעשה להתהגות שלו בכביש שגם ככה לא בשמיים

זה ממש לא נורא ( ההתנהגות בכביש ) גם בכביש רטוב גם עם צמיגי שטח ( שאגב לא נשחקים יותר מהקידמיים בגלל הנעילה )
וזה נותן שקט תעשיתי מהכיוון זה, וחוץ מכל זה אחרי שמתרגלים ( וזה לוקח כמה ימים ) זה ממש נוח וכיף בשטח, אני מעדיף לנסוע עם סרן אחורי נעול

balmog
08-01-12, 21:56
הנעילה האוטומטית לא גורמת לבלאי מוגבר בצמיגים האחוריים לאורך זמן ? (סיבובים על אספלט וכדומה).

reuvenk
08-01-12, 22:10
זניח לגמרי ( אצלי הקדמיים במצב יותר גרוע )

idosit
09-01-12, 18:39
אם אתה מטייל, בקצת יותר מאשר שבילים, נעילה אחורית היא כורח. שקל שתשים בנעילה חוסך שלושה במוסך על שיפוצים.

zerez
09-01-12, 18:55
ממש לא מסכים שנעילה היא כורח.
נעילה משפרת בהרבה אבל גימני סטנדרטי עושה הרבה יותר מסתם שבילים ובלי נזקים. תגביה ותמגן ותשיג עוד קצת עבירות והרבה. נוחות ועוד פחות נזקים.
אני לא נגד נעילה אבל נעילה היא לא משהו שאי אפשר בלעדיו

לירן.
09-01-12, 19:30
אין לי ספק שאם המחירים היו יותר נמוכים לנעילות הנשלטות הייתי מתקין נעילה נשלטת.

לנעילה האוטומטית יש שני יתרונות שזה מחיר זול בהרבה ופשטות/אמינות.

מעבר לכך זה יוצר בלאי גבוה יותר בקצת לצמיגים וצריכת הדלק, ואני חושב שגם לסרן עצמו, אך לא בטוח,
פשוט "פעם ב" הנעילה נתפסת בכביש ואז משתחררת במכה חזקה שמורגשת בג'יפ.

בגיר האוטומטי הנעילה לא מורגשת כלל בנסיעות בין-עירוניות,
היא כן מורגשת לפעמים בנסיעות עירוניות עם תמרונים תכופים, צריך להתאים אליה את סגנון הנהיגה, אחרת היא תיתפס ותשתחרר במכה הרבה פעמים.

תנהג קודם על ג'ימני נעול אוטומטית לפני שתחליט אם זה מתאים לך.

לירן.
09-01-12, 19:36
אם אתה מטייל, בקצת יותר מאשר שבילים, נעילה אחורית היא כורח. שקל שתשים בנעילה חוסך שלושה במוסך על שיפוצים.

זה לא תמיד נכון, אני יכול לדמיין מצבים בשטח שבלי נעילה מישהו לא היה חושב בכלל לנסות, ומקיף או מסתובב, וכאשר כן יש לו נעילה הוא מנסה למתוח את הגבולות ולעבור מצבים קיצוניים יותר.

לגבי עבירת מכשולים באלגנטיות וזהירות "על הטורים" זה כן.

GodsFather
10-01-12, 05:43
שווה בדיקה עם בולסטר, גם הם משווקים נעילות נשלטות, אולי יש להם סט לג'ימני. הם אמורים להיות יותר זולים מARB.

-->