PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש שירטוט של מערכת החשמל של כננת WORN אין לי מושג הדגם המדוייק

ירון גל
14-01-12, 17:45
עקב בעיות חשמליות בכננת החלטתי לנסות לשפץ את מערכת החשמל של הכננת
ואשמח לפני שאני מפרק על עיוור עם למישהו יש את הסכמות החשמל
תודה

zviki
14-01-12, 18:06
אין לי את הסכמות, יש לי את ה וורן 8000 , לא ידוע מס דגם, הכל צבוע ואין ניירות,שלט 3 פינים. דווקא השבוע פתחתי ושיפצתי שקע \תקע של השלט. אם אתה בסביבה , [ראשל"צ]מוזמן לראות ולהעתיק את מערכת החשמל. 052-2866694

kis
14-01-12, 18:31
יש קובץ של PDF בקישור הנ"ל, בעמודים מספר 24-26 יש את הסכמות החשמליות לכננות M-6000 M-8000 XD-9000

http://www.google.co.il/url?sa=t&rct=j&q=warn+winch+electrical+diagram&source=web&cd=8&ved=0CJYBEBYwBw&url=http%3A%2F%2Fwww.tacomaterritory.com %2F~ccorley%2FManuals%2C%2520articles%2F Service_Manual_Work_Sheet_XD9.pdf&ei=OqwRT_OCHoXqObmx9IAD&usg=AFQjCNGwkXm7_XofZ4NrL8vtg4A5cVAQVQ

asafk
14-01-12, 18:35
תלוי איזה WARN - עם 3 פינים, או 5 או 6.
בכל מקרה תרים טלפון ליבואן - הנפלד.

אסף.

ירון גל
14-01-12, 18:35
לפי מה שאני קורה בחוברת זה שהלך המנוע
אני יפרק את המנוע וירא מה אני יגלה

lizard
14-01-12, 18:39
איזה דגם שלך? יש מלא חומר אבל אתה חייב לדעת דגם.

asafk
14-01-12, 18:47
מנביוני הדל בשיפוץ כננות...

קודם כל פתח את המכסה של הסולנואידים ותצלם מה יש בפנים. נוכל מייד לומר לך איזה מעגל יש בפנים. שים לב שכולם ב WARN אותו דבר בעיקרון - ארבעה סולנואידים SPST. אבל באלו שיש יותר מ 3 פינים, יש מעגל בטחון נגד הפעלה לא על ידי השלט.

ברוב המקרים ניקוי, פירוק, הידוק - פותר את כל הבעיות.
בחלק מהמקרים נדרש להחליף סולנואיד.

אסף.

זה לא עוזר לי קודם כל לשלי יש 4 פינים
אבל היא עובדת אבל קריזיונרית
פעם אחת היא לא משחררת כבל , פעם לא מושכת
אין איזה משהו קבוע
לכן אני חושב שיש קצר
ולכן אני צריך את הסכמות בשביל להבין איך היא עובדת ואז אני מקווה למצוא את הפיתרון

zviki
14-01-12, 20:05
רוב התקלות שהיו לי בכננות מקורן -בשלט לא תקין, שקע תקע, מגע רופף,מפסק הפעלה, חוטים שנקרעו בסופיות שמחוברות לסולנואידים [מתייבשים , לא גמישים]אם אתה סגור שזה המנוע אין לי מה להציע. אם לא, בדיקת המנוע ע"י חיבור זרם ישיר [תנינים] מהמצבר למגעים שבהם מתחבר השלט. זהירות מהפעלה רצופה.
רק שבוע שעבר בבדיקת תקינות שגרתית הייתה לי תקלה - כננת לא פועלת. פתחתי ,הכל תקין ע"י חיבור זרם ישיר. תקלה בפינים של השלט [3] לא ננעצים, דוחפים את הנקבות פנימה. הושתלו במקום - תקע שקע 220 מוגן רטיבות והכל סבבה.

lizard
14-01-12, 20:12
אני השתמשתי בשקע של מיקרופון 3 פינים. זה בנוסף למקורי.

אם לא תפתח את המערכת חשמל לא תדע. אני בלי נסיון כלשהו פתחתי, ראיתי שהסולונואידים שרופים. הזמנתי מהנפלד ואחרי שהיה לי ביד התחלתי להחליף את מה שנשרף, כולל חוטים וכדומה.
זאת לא צמת חשמל מסובכת במיוחד

ירון גל
14-01-12, 21:18
בשלי יש יותר מ 3 פינים אם אני לא טועה 6
ויש לה קריזות מידי פעם עובדת מידי פעם לא
וגם לא אחיד יכול להיות שהיא תסתובב בשחרור אבל לא במשיכה ולהיפך

דרור ברלי
14-01-12, 22:11
יש לא מעט חומר ברשת, כולל הרבה מאד סכמות חיווט של קופסת הפיקוד.
רוב התקלות מגיעות מכיוון הסולנואידים ו/או קורוזיה בחיבורי החיווטים.

תתחיל מפתיחת קופסת הפיקוד, ניקוי יסודי של מגעי החיווטים מקורוזיה ו/או החלפת סולנואידים במקרה הצורך.

55040

zviki
14-01-12, 22:46
אכן כן דרור, קורוזיה בסופיות המגעים, תוך כדי טיפול - נתלשו לי שתיים בחיווט- מתנודה קלה בהן. מתוכנן: חיווט טרי בקופסת הפיקוד. לא משהו רציני.

שחר-סופה
14-01-12, 23:27
בבקשה ירון , זה בדיוק מה שאתה מחפש ... ! לשימושך ושימוש כולם (מציע לשמור כזה נכס במועדפים)

http://www.wanderingtrail.com/Repairs_Rebuilds/warn_winch/warnwinch.html

בהצלחה , שחר .

-->