PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה אתם אומרים על "ניפלים אוטומטיים לברקס"

ישי.פ
14-01-12, 21:35
מצאתי את זה : http://www.lowrangeoffroad.com/index.php/suzuki/sidekick-tracker-x90/brakes/speed-bleeders.html[
זה נראה מעניין ומועיל מה אתם אומרים? למישהו יש ניסיון עם זה?
אם מישהו הזמין מהאתר הזה, ויכול לחוות דעה עליו אשמח.
תודה.

omri_t
14-01-12, 23:04
האתר סבבה, קניתי מהם בעבר.

לגבי המוצר הספציפי:
רובנו מסתדרים עם חבר ומפתח רינג.
חלקנו מסתדרים ללא חבר עם צינורית וצנצנת.
לא יודע... איכשהו לשמרן כמוני זה ניראה מיותר אפילו אם זה בגלל 1:1000000 שאולי זה יכשל ויגרום לי לאבד בלמים.

shahav
15-01-12, 06:23
לא הבנתי טוב את המכלול. בנסיעה רגילה, מה קורה בזמן שאתה משחרר את הברקס???
רבין

tzagi
15-01-12, 06:37
זה ניפפל רגיל לחלוטין, עם שיפור קל, יש בתוכו שסתום אל חוזר, זה מרשה לאדם לנקז את הבלמים לבד בלי עזרה, בסוף הניקוז סוגרים את הניפפל ואין יותר סיכוי לכישלון ממה שיש לכם עכשיו.
שווה את המחיר? לא לדעתי.

tallevi
15-01-12, 14:52
לדעתי זה אחלה דבר, פתרון מושלם לסוציופתיים חובבי מכונאות...

איציק - 4X6ZH
15-01-12, 15:53
זה מתקן מעולה לחיסול משאבת בלם מרכזיות
למי שלא יודע אין מנקזים אויר
למי שחושב שעכשיו תהליך הניקוז הוא קל ופשוט
למי שיש רכב ישן
וסתם לחסרי מזל
זה השסתום שיגרום לכם להחליף גם משאבה מרכזית

איציק

ישי.פ
15-01-12, 16:47
איציק אני מנסה להבין למה אתה מתכוון..
מה שאתה אומר זה בגלל המכניקה של הניפל
או בגלל חוסר בנסיון והקלות להביא להרס המשאבה בעקבות הניפל?

הרי חיסול המשאבה אפשרי גם בניקוז רגיל

GodsFather
16-01-12, 06:32
איציק אם תוכל להרחיב, זה יועיל מאד.

ואם יש דרך "נכונה" לניקוז אויר מהמערכת, יעזור לסגור את הסיפור הזה אחת ולתמיד. נכון שעדיף שלא להתעסק עם המערכת הזו כשלא יודעים, אבל מה לעשות שגם כאלה שלא יודעים מתעסקים עם זה ומתעקשים לחשוב שהם יודעים.

תודה

ערן המסוקס
16-01-12, 07:37
ברכבים ישנים, שעומדים הרבה כנראה, עם משאבות ישנות וחלודות. פמפום על הדוושה לעומק שבדרך כלל לא מגיעים אליו, עלול להרוג את המשאבה סופית. זה לא קשור לניפלים האלה בצורה ישירה, אלא לשיטת ניקוז האויר.
יש מכשירים מיוחדים שדוחפים את נוזל הבלם במערכת בלי לגעת בדוושה, וכך לא מסכנים את המשאבה המרכזית. כמובן שכמעט ולא קיים מוסך שיש לו מכשיר כזה, וכמעט כולם עובדים בשיטת הפמפום.

איציק - 4X6ZH
16-01-12, 07:54
ברכבים ישנים, שעומדים הרבה כנראה, עם משאבות ישנות וחלודות. פמפום על הדוושה לעומק שבדרך כלל לא מגיעים אליו, עלול להרוג את המשאבה סופית. זה לא קשור לניפלים האלה בצורה ישירה, אלא לשיטת ניקוז האויר.
יש מכשירים מיוחדים שדוחפים את נוזל הבלם במערכת בלי לגעת בדוושה, וכך לא מסכנים את המשאבה המרכזית. כמובן שכמעט ולא קיים מוסך שיש לו מכשיר כזה, וכמעט כולם עובדים בשיטת הפמפום.

ערן התשובה שלך כמעט נכונה ב 100 %
להרבה מוסכים יש את המכשיר
רוב מוחלט של מכונאים או איך נקרא להם בשם יותר מדויק כאלה שעובדים במוסך . חושבים שהמכשיר לא מספיק טוב
מה לעשות זאת תוצאה ישירה של איכות החינוך במדינת ישראל
אז מה הקשר לניקוז אויר
לדעתי יש קשר ישיר
למי שיש סבלנות שיעשה חיפוש באחת התגובות שלי יש הסבר מפורט לכל תהליך ניקוז אויר
לסיום אני יכול להוסיף שבכלי רכב חדשים אלה שיש להם מערכות שונות המשולבות במערכת ההדראולית של הבלמים
אין דרך אחר לניקוז אויר . רק עם משאבת יניקה חיצונית

איציק

-->