PDA

צפייה בגרסה מלאה : דוח חניה על המדרכה בת"א

גלדיאטור
15-01-12, 09:05
הסיפור הוא כזה

באתי לישון אצל אחי הוא גר ברחוב ירמיהו בת"א, הסיפור הוא עם הרכב שלו.

כידוע בת"א יש מצוקת חניות ומותר לחנות על המדרכה אם תזיז את הרכב עד 8:00 בבוקר, כל עוד אינך חוסם את המעבר להולכי רגל ומשאיר 130 ס"מ.

המדרכה היא רחבה אני חניתי בצד הכי שמאלי שלה ממש צמוד לשפת המדרכה. דבר שמשאיר ביני לבין הבניין שלצידי יותר מ3 מטרים.

זה היה בשעה 23:00.

בבוקר הגעתי לרכב ב7:30 ולתדהמתי יש לי דוח על סך 500 שקל בשל חסימה של המדרכה!!

אני מניח שמישהו שהגיע אחרי (המקום קרוב למקומות בילוי והסעדה) חנה ברווח שהשארתי ואז הוא גם קיבל דוח אבל כבר נסע משם כי סיים את הבילוי שלו.

איך ייתכן שאני קיבלתי דוח?? על זה שהוא חסם את המדרכה? מה אנחנו ברוסיה? האם יש לי מה לעשות?

* עוד נקודה הצבע של הרכב שלי הוא כחול מטאלי די כהה, ובדוח רשום צבע/כסף.

הדוח נכתב בשעה 00:24

מה אתם הייתם עושים?

danob
15-01-12, 09:44
בוקר טוב,
אני הייתי מצלם את הרכב באותו מקום שעמד בעת קבלת הדו"ח עם ציון כל הפרטים שכתבת (ומשמיט את החלק על זה שלא דו"ח אם לא חוסמים וכו'...ככל הידוע לי זה לא חוק כתוב)
ואת כל זה שולח לערעור.
מניסיון עם מח' החניה של עירית ת"א, הם די סלחניים...בעיקר אם זה נשמע הגיוני (וזה נשמע כך), מה גם ששמעתי על עוד מעין חוק לא כתוב שהם מבטלים עד שני דוחות בשנה בשל מצוקת החניה.
אני יוצא מנק' הנחה שבמס' הרכב הם לא טעו כמו בצבע...
בהצלחה!

ליאור

אפיז
15-01-12, 10:03
וכמובן לא להזכיר את טעות הצבע ,אם תגיע למישפט זה טוב לך כי יש איזה סעיף לגבי דיוק בפרטי הדו''ח ואפשר לפסול אותו ,וצבע כסף לעומת כחול מטלי זו הבדלה מהותית

גלדיאטור
15-01-12, 10:27
סעיף 6ד2א לחוק עזר(העמדת רכב וחניתו)התשמ"ד1983

אכן ישנו את החוק עדיין של ביטול 2 דוחות הגבוהים אם זה באזור המגורים- דורש שאחי ילך לעמוד בתור שם. מקווה לא להגיע לזה.

הלינק המצורף הוא החוק של מעבר להולכי רגל

YosSima
15-01-12, 16:00
ברוך הבא לתל אביב

asafk
15-01-12, 21:15
תמונות לא עוזרות (לי הודיעו בנונשלנטיות שזה לא מעניין אותם וכל אחד יכול לביים תמונה)

כן כדאי לשלוח ערעור בפקס.
אח"כ מחכים 3 חודשים לתשובה.

אני מניח, כמובן, שלרכב יש תו חניה, אחרת הסידור הזה של חניה באדוםלבן אן על מדרכה לא תופס.

אסף.

אפיז
15-01-12, 21:41
תמונות לא עוזרות (לי הודיעו בנונשלנטיות שזה לא מעניין אותם וכל אחד יכול לביים תמונה)

כן כדאי לשלוח ערעור בפקס.
אח"כ מחכים 3 חודשים לתשובה.

אני מניח, כמובן, שלרכב יש תו חניה, אחרת הסידור הזה של חניה באדוםלבן אן על מדרכה לא תופס.

אסף.

תמונות עוזרות מצויין ואם הפקח לא דאג לצלם זה מביא לזיכוי בבית מישפט !!!
לקח שנתיים של תרוצים למח' המישפטית ועדויות של פקח מול אזרח הפקח תמי ד צודק ....אבל כשיש תמונות והוא לא צילם בזמן אמת יש זיכוי ולא מחמת הספק !!! עקשנות גם ללא עו'ד וחסר שיתוף פעולה מופגן להקל בעבירה תמורת שלמונים לעירי ה מכריח את השופט/טת לזכות אין לו ברירה עם עובדות לא מתווכחים ,

GodsFather
16-01-12, 06:11
תתחבר עם גרריסט, המבין יבין.

-->