PDA

צפייה בגרסה מלאה : מהו המחיר של סט עלים בולמים ונלווים לסמוראי בארץ?

ob1knobi
27-01-05, 18:14
שלום

ערכתי חיפוש באתרי המשפרים אך לא מצאתי מחיר, מישהו יכול לתת הערכה על כמה K מדובר.

יש לי כמה אופציות העלים הם של חברת Rancho Rs900x crosoer בולמים,משולשים בושינג במחיר 3000 שח

עלים crosoer, בולמים Old man emu gas במחיר 2000 ש"ח

בברכה.

[/code]

אלון_ק
27-01-05, 19:10
טווח המחירים לקיטים סטנדרטיים נע בין 3000 ל4500, בהתאם למשווק/יצרן/מתקין וסוג הבולמים.

אמור לנו מה אתה רוצה ממערכת המתלים, נאמר לך לאיזה מוצר יש ספציפיקציות שתואמות את דרישותיך, או לפחות נסביר לך מה אתה מחפש.

ob1knobi
27-01-05, 19:43
תודה.

אז כך המצב ברכב שלי "מעט" מוזר , הוא בחצי SPOA , כך קניתי אותו, אני מניח שהצורך בחלקים נוספים לחלק הקידמי (עלות כספית) עצרה זאת בעבר.

לרכב עלי TJM שהיו במצב לא טוב (שני עלים שנשברו והוחלפו בעלים "רגילים"שאינם תואמים בעוביים אוסטרלים) ערגלתי אותם והם חזרו למצבם בפרק זמן של שבוע , הם כבר לא ישרים מזמן , אם יש לכך חשיבות.

מאחור בולמי קוני ומלפנים מונרו, הרכב סובל מתופעה שגם אתה תיארת לאחר השינויים אצלך של נדנוד במהמורות, לדעתי אצלי תורמים לכך מצבם הלא מזהיר של העלים והבולמים.

נדנוד שאינו נפסק ומצריך בלימה של הרכב להפסקה, המצב אינו תקין ומסוכן לנסוע כך לדעתי.
החלטתי שאחזור לארץ אטפל בבעיה זו.

איני מעוניין להשאיר את הרכב במצב בו כוס מים שנשפכת בחלק האחורי נוזלת קדימה (הרכב תמיד בירידה וזה לא חוסך דלק :lol: ) החלטתי להעלות את העלים בסרן הקידמי עם כל הכרוך בכך, אני מעוניין בכמה שפחות נדנוד בולמים שיחשבו קשיחים יותר , עלים חדשים מה שיעזור.

בחברת crosoer נתקלתי בתאילנד אני מאמין שהעלים שלהם לאור הניסיון ברכבים אלו שם, יתן תוצאה טובה, העלות שציינתי היא כמובן לחלקים בלבד. בסמוראי הקודם היו לי עלים של ראנצ'ו -מעולים , אך אני חושש שכבר לא יהיו בנמצא לסמוראי זקן.

אלון_ק
27-01-05, 19:58
אם אתה באמת חושב על SPOA מלא, הולכות להיות לך בעיות אחרות - זויות הדרייבשאפט, בתור התחלה. גם ההיגוי יצריך שינוי.

אמרתי לך פעם ואומר שוב: אלא אם אתה מתכנן צמיגי 31+, תעיף את הSPOA. למצוא סט עלים סטנדרטי של סמוראי זה קל ולא עולה הרבה (אני יודע איפה יש קדמיים, אחוריים תמצא לבד), להתאים בולמים זה גם לא הרבה. הרבה יותר זול מקיט שלא ייתן לך שום דבר.

אם אתה בכ"ז מתעקש על SPOA מלא גם בלי צורך בכך (צורך=צמיגים), תתחיל לחרוש FAQים בפורומים בחו"ל ושרשורים על הנושא. תלמד להכיר אותו טוב טוב, אח"כ תחזור עם אילו שאלות שיהיו לך - זה לא טריוויאלי כמו שנדמה (השד גם לא נורא כל כך, אגב. זה לא ממש מסובך).

הבעיות אצלי ואצלך נובעות מסיבות שונות בתכלית, אגב. זה לא רלוונטי לדיון, סתם לידע כללי.

ob1knobi
27-01-05, 20:23
צמיגים יהיו 30/9.5 .

ob1knobi
27-01-05, 20:40
אני מודע לשינויים בזווית ההיגויי ובפריטים הנלווים לצורך תיקון זה.
ואף שקיימות מספר אופציות ב SPOA שאת ה-5 וה-4 אינץ' מצויין בפרוש שאינם לשימוש יומיומי בכביש ציבורי ואילו 2' מוגדר לפי מה שקראתי לכך ויתנהג באופן לא חריג.

מה שמעניין שכרגע הדרייבשאפט האחורי , כבר עובד בזווית שונה צינורות הבלם הוארכו
דרך אגב אין ספייסר באחורי.

כרגע קל לי להגיע לתאילנד ולקנות את הנדרש(לכן שאלתי על המחירים), אולם מתשובתך אני מבין שאין צורך בכך.

אני לא מתעקש על שינויי זה, ברור לי שאני אטפל במערכת השיכוך, חשבתי ששינויי זה יכול לתרום לרכב .

שוב תודה.

asafk
27-01-05, 20:51
SPOA יזיק להתנהגות הרכב באופן שהוא לא יהיה ניתן לנהיגה בטוחה בכביש. לא משנה כמה הגבהה יש בנוסף.

אסף.

combina347
28-01-05, 20:41
מה כל כך מסוכן בSPOA על הכביש אם אנו מודעים לזה שאנו גבוהים כל כך
ואנו נכיר את קצה הגבול של הרכב ונדע שסיבוב צריך לעשות יותר לאט(ממש לאט)
מה הבעיה עם ההגה הריי שמנו זרוע פיטמן מתאימה?
אנא אני מנסה להבין והמוח שלי מסרב להבין, רישמו לי את כל הבעיות כי לדעתי
גם סמוראי מוגבעת לגובה כזה עם קפיצים מעורגלים, שאקלים, וגלגלים גדולים
נמצאת באותה התמונה של SPOA רק שבSPOA השאקלים יותר קטנים ובטוחים
ולא צריך בולמים יותר ארוכים ןיש אפשרות להחזיר הכל למקום ע"י התושבות המקוריות
אני מעוניין בכל פיסת מידע שיש לכם אפילו זאת שברורה ומובנת לכל טיפש
רק כך אולי אבין על מה אתם מדברים

-->