PDA

צפייה בגרסה מלאה : 23.3.12. מפגש סמוראים במדבר

ishc
05-02-12, 00:31
עם כל הכבוד לג'ימני, ויטרות, גראנדים ודומיהם.
בעברנו היה מפגש של קרוב למאה כלים אך ורק סמוראים, לא סוזוקים אלא אך ורק סמוראים.
אני מציע להחזיר עטרה ליושנה, כמו מפגש ג'יפולוג המדברי אך על טהרת הדגם והשיגעון לדגם.
אפשר לחכות שיהיה קצת יותר חם וקצת יותר נעים. איזור צפון הנגב או דרום מדבר יהודה הם אופציות טובות כדי לאפשר לכולם להגיע ומשם לצאת באופן מאורגן כקבוצה אחת או מס' קבוצות לטיול (תלוי בכמות הנענים לעניין)
בקיצור מפגש בערב, עם הרבה בשר, אלכוהול והמון סמוראים, למחרת טיול גדול, בלי ספונסרים, פרסומות, רעש וצלצולים.

להזכירכם, פעם זה היה ככה:
http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=1644-jeepolog-archive

shainok
05-02-12, 07:35
רעיון מצויין !!!!!
לדעתי כדי לערוך את המפגש ביום חמישי בערב דבר הפותח בפני הדתיים את האפשרות לקחת חלק ואף יציאה לטיול חד יומי בשישי או דו יומי בשישי שבת.
אני בפנים ובכיף אשמח לקחת חלק באירגון.
יישר כוח על הרעיון המבורך.

ishc
05-02-12, 07:44
חברים בוקר טוב ושבוע טוב, תתחילו להתפקד. כמות האנשים היא הבסיס לעניין

זרקו
05-02-12, 08:09
++1

savyon
05-02-12, 08:12
איש,
מנסיוני, אל תבקש מאנשים להתפקד, המקלדת סופגת הכל ומאוד קל לכתוב אני בפנים ואני בא ובטח וכו'

תן תאריך, תן מיקום כל השאר קורה מעצמו, ככה גם לא תשמע יומיים לפני לא מגיע, חמותי אצלי, יש לי מבחן, סבא / אבא / רבה שלי פה ושם...

יש אישור חריג להגיע עם מוסו...?

סביון

מורי
05-02-12, 08:14
איש,
מנסיוני, אל תבקש מאנשים להתפקד, המקלדת סופגת הכל ומאוד קל לכתוב אני בפנים ואני בא ובטח וכו'

תן תאריך, תן מיקום כל השאר קורה מעצמו, ככה גם לא תשמע יומיים לפני לא מגיע, חמותי אצלי, יש לי מבחן, סבא / אבא / רבה שלי פה ושם...

סביון

סביון,עם כל הכבוד...אני בפנים!:D

cj 64
05-02-12, 08:21
תן מיקום ,ושעה !
אני בפנים.
גל

ishc
05-02-12, 08:23
איש,

סביון

סביון גם עם 40 איש יצעקו שהם מגיעים ויגעו רק 20 זה סבבה.
המוסו יכול להגיע רק אם יודבקו אוזני חמור על הגג.
מורי נתראה שם, תחשוב על מיקום מעניין

רון נחמן
05-02-12, 09:27
מצד אחד, "על טהרת הדגם". מצד שני "והשגעון"...
אתה יכול להיות פחות מעורפל?!
אפשר לבוא, או לא?

בגדול אני בפנים...

(via Tapatalk)

שגיא S
05-02-12, 09:31
אני גם בפנים כמובן...רק שהתאריך יהיה אחרי תקופת מבחנים ;)

savyon
05-02-12, 09:37
למי שנוהג במוסו יש אוזני חמור,
זה תנאי הכרחי לרכישה...

סביון

ishc
05-02-12, 09:52
רון אתה והמוטציה מוזמנים.
שגיא, מתי נגמרת תקופת המבחנים?

שגיא S
05-02-12, 09:55
של כולם ב5.3 שלי ב16.3....סתם כדי להוציא מרמור.

sapog
05-02-12, 09:58
בפנים כמובן.

אביעד פ.
05-02-12, 10:44
צחי אם זה באמת אחרי תקופת מבחנים, תגיד למורן שהיא נשארת בבית ותחמם לי את הכסא לידך.

סעמק רק סמוראים, מה קרה? :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

שגיא S
05-02-12, 11:08
צחי אם זה באמת אחרי תקופת מבחנים, תגיד למורן שהיא נשארת בבית ותחמם לי את הכסא לידך.

סעמק רק סמוראים, מה קרה? :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

אביעד אתה סמוראי בנשמה...רק במקרה יש לך ג'ימני...

paco77
05-02-12, 11:30
אשמח להצטרף ולעזור בארגון

GodsFather
05-02-12, 11:36
תעשה בסוף מרץ-תחילת אפריל וגם זה שעשה את שני המפגשים הקודמים וגם כתב עליהם יהיה במפגש הזה...

שגיא S
05-02-12, 12:01
תעשה בסוף מרץ-תחילת אפריל וגם זה שעשה את שני המפגשים הקודמים וגם כתב עליהם יהיה במפגש הזה...

מתי אתה מגיע?
שמעתי שאתה ואיתי(כץ) נהייתם חברים טובים שם בפיליפינים...

GodsFather
05-02-12, 12:05
אני וצחי כבר סיכמנו, ניכר שאני אהיה לפי התאריך שהוא הציע:)

וכן, אני ואיתי (כץ) חברנו, למרות שהוא עדיין לא נותן לי להראות לו את הצדדים היפים של הפיליפינים :)

ishc
05-02-12, 12:19
חברים, שלפו את העטים, פתחו היומנים המפגש יתקיים ב-23.3.12.
פרטים נוספים בהמשך

omer26
05-02-12, 15:37
נסו להתחשב בשומרי השבת שרוצים לקחת חלק בעניין ואולי לקיים את המפגש ביום חמישי כולל לינה בשטח

ishc
05-02-12, 15:44
העניין כאוב, אבל כמו שיש שומרי שבת יש גם לא מעט אנשים שעובדים בשישי או עד מאוחר בחמישי. לאור העובדה שהרוב חילונים שישי זה הזמן הכי טוב.

alon oz
05-02-12, 16:20
:Dשלום לכולם
אני בעניין נשמע מעולה55629

afi1981
05-02-12, 16:43
מה זה הגזענות הזאת ??

אייל שמואל
05-02-12, 17:55
צחי מה שומרי שבת לא מוזמנים ????????????????????

מזל שיש "סרוגים בשטח"

david1971
05-02-12, 19:49
אני בפנים

gmike
05-02-12, 19:50
צחי, רעיון מעולה!
אני בפנים כמובן.

שגיא S
05-02-12, 19:50
אנשים.
זה לא מפגש מסחרי..וצחי רק מנסה להחזיר עטרה ליושנה...
לא חובה להגיע, לא תהיה הגרלה עם פרסים.

שומרי שבת יכולים לבוא למיקום לפני כניסת השבת ולצאת ממנו אחריי...

אי אפשר להתחשב בכולם. ולרוב יותר נוח בשישי מאשר בחמישי..

omer26
05-02-12, 20:14
אחינו היקרים . ישנם לא מעט בעלי סמוראים דתיים ברחבי הארץ שמאוד רוצים להשתתף באירועים מסוג אלו איננו מנסים לכפות את השתתפותנו אך לרוב יוצא שאנו יוצאים ״נפגעים״ מהעניין . כמובן כל מה שנאמר לעיל הוא ברוח טובה ואיננו נועד לפגוע או להקניט מישהו בסופו של דבר אנו חולקים אותו תחביב . נ.ב שגיא הפתרון שהצגת אינו פרקטי הבעיה היא לא השהות במפגש אלא שמירת השבת כהילכתה

יונתןמצפה
05-02-12, 20:18
פתרון יצירתי לשומרי השבת:
תקבעו באותו מקום 24 שעות לפני. מי שירצה יצא יום קודם וימשיך למפגש בשישי.
אם יש הרבה שומרי שבת אז יהיה לכם אחלה מפגש.
לא ברורה לי הסתירה בין הדברים...

ואני טרם יודע אם אוכל להגיע. אם כן, אשמח לבוא.

omer26
05-02-12, 20:33
יונתן לא הייתי מגיב על הנושא הקודם עם היינו רוצים לקיים מפגש שומרי שבת מה שיקרה זה שכשאתם תגיעו למפגש אנחנו כבר נקפל לבית מה שניסיתי להבהיר בתגובה הקודמת הוא שאנו רוצים לקחת חלק במפגש עם כל האנשים

שגיא S
05-02-12, 21:28
יונתן לא הייתי מגיב על הנושא הקודם עם היינו רוצים לקיים מפגש שומרי שבת מה שיקרה זה שכשאתם תגיעו למפגש אנחנו כבר נקפל לבית מה שניסיתי להבהיר בתגובה הקודמת הוא שאנו רוצים לקחת חלק במפגש עם כל האנשים

אכן יש כאן התנגשות ברצונות...
אבל אילו הנסיבות...שוב פעם זה לא איזה משהו רשמי. סתם לצחי משעמם אז הוא לקח על עצמו פרויקט...
זה היה או זה או לצבוע לי את הג'אנטים..

בכל מקרה..זה לא המפגש האחרון. ואפשרי שהמפגש הבא יהיה בצהריים או משהו בחמישי - ושנוכל להיפגש כולנו.

ishc
05-02-12, 21:47
מתח ביקשת שנצבע את הג׳אנטים???
בכל מקרה אני מתנצל בפני חברינו הדתיים אבל זוהי טובת הכלל לפחות כפי שאני רואה אותה.
מיקום ופרטים נוספים ימסרו בהמשך. בינתיים הכינו את המנגלים ושגיא, להזכירך את הטיול האחרון שלנו, אתה אחראי עלי מבחינת שתייה ;)

shainok
05-02-12, 22:05
רעיון מצויין !!!!!
לדעתי כדי לערוך את המפגש ביום חמישי בערב דבר הפותח בפני הדתיים את האפשרות לקחת חלק ואף יציאה לטיול חד יומי בשישי או דו יומי בשישי שבת.
אני בפנים ובכיף אשמח לקחת חלק באירגון.
יישר כוח על הרעיון המבורך.
רעי איני נמנה בין שומרי השבת ואף יצאתי משם מבחירה (הייתי חייב להבין מה טעים ומה כשר:) ) אך אם יש דבר מה החשוב בעייני זה באמת לרצות לחפש היכן ניתן לאפשר.
אדם דתי אינו יכול להזיז את השבת כשם שניתן לדחות או להקדים שעות עבודה וכי היום השביעי מגיע אחד לשבוע (דבר המקשה לא פעם) ואם זאת מפגש סמוראים הינו אחד לשנה אז כל אשר נדרש זה השתדלות!!
כן אני מודע כי מוקדי עיניין רבים פוקדים את חיינו ולא מדובר בתאריך אחד בשנה בו אנו נדרשים לבקש את החופש.
חברים בשונה מקבוצות חברתיות אחרות וחבורות ג'יפאים מה שמבדיל את מחזיקי הסמוראי אינו רק השכר החודשי אלא גם אופי האדם (טרם ראיתי סופות או טויוטות צופרים איש לרעהו מבלי להכיר אחד את השני. מבלי לפגוע)
ובמילים פשוטות פשוט חבל לא לאפשר במקום להתאמץ.

ishc
05-02-12, 22:15
חברים אם כל הכבוד מדובר פה בשלושה או ארבעה אנשים לעומת משהו שיקשה מאוד על השאר.
כמובן שתקנו אותי אם אני טועה.

omer26
05-02-12, 23:23
אם המפגש ייקרה בחמישי תתפלא לדעת שישנם לא מעט כאלה אגב גם אם יבואו שמונה שומרי שבת היחס הוא לא כזה גדול למול המשתתפים שלא שומרים לקיצורו של עניין תנסו לראות זה מסתדר אנחנו נשמח לבוא ואם לא אז בהזדמנות

סולי
06-02-12, 00:37
אני בפנים..

ואביעד באמת חיפש סמוראי בהתחלה..

GodsFather
06-02-12, 06:13
חברים, בכל מפגש כזה יש את הדילמה הזו, כך היה גם בסמוראידות קודמות ושאר מפגשי נישה. אין לי ספק שאין כאן רצון לפגוע באלו הדתיים, אני מקווה שזה ברור.

צריך לקחת בחשבון שתמיד יהיה מישהו שזה לא יתאים לו, ולפעמים גם קבוצה של 10 אנשים ויותר.

רק לשם הידיעה - בסמוראידה הראשונה היינו כ85 עם כאלה שבאו והלכו תוך כדי, זה היה בשישי בצהריים.

בשניה היינו כ65 וכנראה שזה היה בגלל המיקום השונה ושוב הקרבה לשבת, היו כאלה שהלינו לכאן ולכאן (נשים בצד את המשטרע לרגע). ואז כבר היו פרסים ותחרות קטנה והכירו את הרוח החיובית של האירועים האלה.

מפגש מדברי הוא מלכתחילה יותר מצומצם מפאת המיקום הגיאוגרפי, אז גם זה נלקח בחשבון...

אולי התחלת שעת המפגש תוכל לזוז לשעה יותר מוקדמת ואז זה יהיה יותר אטרקטיבי לציבור הדתי להגיע בחמישי ולא לפספס את האירוע בשישי בבוקר/צהריים מוקדמות.

עבודה משותפת ותיאומים לוגיסטיים, זה כל הסיפור.

צחי, נדבר בפרטי אם אתה צריך עזרה.

שגיא S
06-02-12, 11:35
טוב...כמו כל דבר טוב. הוא לא תקף לגביי.
אני גם אהיה שומר בשבת הזאת..רק במילואים.

אני אשמח אם תקדימו או תאחרו את העניין בשבוע.

אבל אבין גם אם לא ייצא

ishc
06-02-12, 12:19
זה לא עילה לדחייה?

שגיא S
06-02-12, 12:24
זה לא עילה לדחייה?

מבחינתי גם אם תתעטש זה עילה לדחייה..הבעיה זה שהם לא חושבים ככה ;)

oopn
06-02-12, 21:29
נרשמתי רק כדי לאשר השתתפות במפגש :cool:

ishc
07-02-12, 08:11
אני מפנה את תשומת ליבכם לשינוי בתוכנית: http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=63050

GodsFather
07-02-12, 08:28
המשיכו את הדיון בשרשור החדש. שרשור זה נסגר כדי לא להטעות את הגולשים.

-->