PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתקן להרמת הכסא לצד הנהג

ערן טרופר...+six
07-02-12, 22:17
כמובן לאחר שכבר קיפלתי את המשענת ולקחתי הכי קדימה שאפשר שיתרוממם החלק האחורי של הכסא על נה חברשני ...הרעיו בא לי מכסא של גלופר קצר שקנה חבר בא לי אותו בסופה (לא היה מזיק גם לטרופר שהיה לי לפני שדרך אגב נמכר לאח של החבר עם הגלופר )

danip
07-02-12, 22:35
כמובן לאחר שכבר קיפלתי את המשענת ולקחתי הכי קדימה שאפשר שיתרוממם החלק האחורי של הכסא על נה חברשני )

לא הבנתי למה אתה מתכוון

ערן טרופר...+six
07-02-12, 22:59
אחרי שקיפלתי את המשענת הכי קדימה ואת כל המושב על המסילה הכי קדימה ,להרים על ציר החלק הקדמי של הכסא את חלקו האחורי ובאמת לפנות מקום למעבר הסופה היא אהבה אחת אבל צריך לדאוג לאהבה הראשונה בת זוגי שצריכה לדלג עם התינוקת הטרייה שלנו למושב האחורי (מסכנה )אפילו שבניתי מדרגות "בשבילה " ובשביל ההיי ליפט (רוק סוליד)

kobiarava
08-02-12, 00:11
לא ברור כ"כ למה אתה מתכוון, אבל אם אתה מתכוון לתושבת כסא מתהפכת קדימה, ואין לך כזו בסופה, כנראה שהמהנדסים בתע"ר חשבו על זה לפניך... תושבת כסא נוסע מקורית בסופה מפילה את הכסא כולו קדימה, ואפילו עושה את זה די טוב. אם אין לך כזו, כל מה שאתה צריך זה להשיג כזו משומשת, ולהרכיב בלי שום התאמות מיוחדות, על הברגים המקוריים...

בהצלחה-קובי

ערן טרופר...+six
08-02-12, 00:24
וואלה הלוואי וזה יהיה כזה קל מותקנות כסאות קדמיים אספיר שהתקין קודמי

hogi
10-02-12, 16:53
ממילא אתה משקיע כסף בכל כוון, אז תיפטר מהאספירים הללו.
לא מבין את עניין האספיר - שנה וחצי נסעתי על מושב גמור ולא החלפתי אותו רק כי רציתי להשאר עם המנגנון של אספיר. בסוף עשיתי נסיון, קניתי כאן מחבר פורום מושבי הונדה ישנה והרכבתי את מושב הנהג בלי האספיר. הנאה צרופה! אני מרגיש יותר מדוייק את הג'יפ, נוח לי יותר לנהוג ואפשר להזיז אותו בקלילות קדימה ואחורה.

א. אתה יכול למצוא בקלות עשרות אופציות של מושבים נוחים בפירוקיות, עדיף מרכב עם 2 דלתות ואז יש לך מנגנון קיפול. אם כבר 'תפסתי' את הראש שלך, מתאים לך למצוא מושבי עור מלנד קרוזר שתי דלתות - כשמורידים את המשענת הוא גם נע קדימה על המסילה.
או
ב. למצוא את המנגנון המקורי של הסופה - הוא מצויין ותוכל להפריד בין המושבים שלך ובין האספיר בקלות

קח בחשבון שגם הפתרון הטוב ביותר - לא יהיה לה נוח עם התינוקת. אין מה לעשות, בגלל זה המלצנו לך לקנות רנגלר 4 דלתות...:)

ערן טרופר...+six
13-03-12, 20:12
בצהריים אספתי את מתקן ההרמה לכסא , כבר הותקן על הרכב במקום התושבת של אספיר כבד הכסא אספיר הזה אבל התאים פיקס ופתח הרבה יותר מקום אפילו יותר מהטרופר שהיה לי לפני הסופה

-->