PDA

צפייה בגרסה מלאה : מגירות בתא מטען

נוה
12-02-12, 01:35
לקראת סוף התכנון על הנייר עולה השאלה

מסילות כן או לא ...
ועם כן אזה מסילות

דעתכם ..

omri_t
12-02-12, 07:32
תעשה חיפוש, בעבר קיימנו כמה דיונים בנושא מערכות זיווד ומגירות אחוריות לג'יפ.

יש מסילות טלסקופיות שעושות את העבודה.
חברת רכסים מתמחה בעבודות מסוג זה וניתן לרכוש מחיים גם מסילות.

אישית חשבתי לבנות מערכת מגירות מעץ סנדביץ ועליו פורמייקה, מבלי להתקין מסילות אלא רק פוייל של טפלון כדי לוודא שהן יחליקו.
המניע היה בעיקר כספי ופשטות הבניה.

לבסופו של דבר קיבלתי מגירות של רכסים- תענוג בלתי נגמר!

GodsFather
12-02-12, 07:59
מסילות ורק מסילות. זה מאפשר לך לפתוח את המגירות למלוא אורכן, דבר שהחלקה רגילה לא תיתן בגלל חלוקת משקל.

מסילות תעשייתיות, כמו למשל של ארונות תקשורת/שרתים, יכולות לשאת כמה עשרות קילוגרם למסילה, כך שזוג מסילות יכול לעשות יופי של עבודה. תלוי כמובן בגודל המגירה
חפש פירוקיות מתחום הIT, יש כאלה דברים בחברות הייטק, אתה תופתע מכמות האלמנטים שהם זורקים, פשוט כי זה לא יפה בעיניהם או לא מתאים למכירה חוזרת.

אגב, גם ברוק סוליד ראיתי עבודות יפות מאד בתחום הזיווד עם מסילות של 60 קילו למסילה במצב פתוח לגמרי - תעשו את החשבון לבד מבחינת כושר נשיאה.

גם לי יש סט של רכסים ואני מחכה לרגע להתקין אותו ברכב הבא שלי אחרי ששירת אותי נאמנה בקודם.

sos4u
12-02-12, 08:23
אישית, אני ממש לא חובב את רעיון המגירות.
ולו רק מהסיבה הפשוטה שהן תמיד נשארות ברכב. [ ברור שיש וימצאו בזה יתרון ]
אני מעדיף קונסטרוקציה, ממתכת / עץ וכו' ולאחסנה משתמש בתיקים של טריפנט

ככה בשעת הצורך, כל התיק נשלף, ואפשר לנייד אותו בקלות . לא תמיד אנחנו עומדים בדיוק מעל שולחן האוכל, או שהרכב שנתקע נמצא במקום לא נגיש.
האפשרות הזו חוסכת את הצורך של תלך/ תבוא ...

GodsFather
12-02-12, 08:32
בתוך המגרות אני מאכסן בנדולרות וברוסים... לא זורק סתם כך שהכל יתערבב. המטרה של המגירות היא הסדר בין הדברים וכמובן שלא יעופו דברים בזמן נסיעה/התגלגלות.

כמו שחיים בעצמו הראה פה פעם - מגירה אחת לדברי אוכל, מגירה אחת לכלי עבודה, מגירה אחת כי פשוט יש מקום לעוד מגירה :)

-->