PDA

צפייה בגרסה מלאה : כסאות ברכב שטח...מה הכי נוח?

שגיא S
21-02-12, 10:36
שלום לכולם...
במסגרת הניסיון לשיפור הנוחות בסמוראי שלי אני חושב להחליף את הכסא אספיר שולמן שיש לי ולא נוח לי..

השאלה היא מה כן עובד?

האם כסאות ספורט עם תמיכה בצד הם נוחים?
http://imageshack.us/photo/my-images/703/dsc00008o.jpg/

דברים בסגנון הנ"ל...או של איזה רכב ספורטיבי כגון אימפרזה..

de fox
21-02-12, 10:53
כוחות ה G בסיבובים הורגים אותך אה? :)

שגיא S
21-02-12, 11:11
כוחות ה G בסיבובים הורגים אותך אה? :)

פחות הG יותר הקפיצות..;)

GodsFather
21-02-12, 11:12
לי היו באקטים כאלה, הייתי מאד מרוצה מהם.

יש שממליצים על מושבים של מזדה 3. זולים, קלים להתקנה וזמינים.

ishc
21-02-12, 11:13
השולמן לא נוח לך??? מה אתה רציני? שגיא עזוב אותך מכיסאות ספורט זה לא הרכב וחבל על הכסף. חפש בפירוקיות מושבים של רכבים אמריקאים או צרפתיים הם יתנו לך לדעתי הכי הרבה פינוק. ועדיין השולמן הוא הכי טוב לדעתי, אתמול נסיעה של כ-450 ק"מ בסמוראי הסתיימה שוב ללא כאבי גב וללא עייפות מיוחדת

שגיא S
21-02-12, 11:30
כסאות של מזדה 3 לא נוחים יותר מדיי...ודווקא באוטו של אדר(BOBSFOG) היה כסאות של גולף GTI שהיו ממש נוחים..
לכן אני חושב דווקא לכיוון הזה...

חוצמזה זוג כסאות לא עולה יותר מדיי
500-700 שקל תלוי במצב שלהם - השאלה היא ההתאמה שלהם לאוטו

גניסלב רונן
21-02-12, 11:37
אם יש מקום בסוזוקי ....ובא לך כסאות מפנקים מעור ,אז כסאות של גרנד צ'ירוקי !
שבמקרה ,יש לי למכירה .....

zagi
21-02-12, 13:10
בזמנו כשהיה לי סמוראי הרכבתי עליו כסאות של ספארי ( עם המסעד יד ) וזה היה השיפור הכי משמעותי לרכב , נוח בטירוף .

דרור ברלי
21-02-12, 13:54
השילמן ERGO זה המושב הכי נוח שאני מכיר. כשתמצא משהו אחר ותרצה להזדכות על השילמן שלך במחיר סביר, תשלח לי ה"פ.

עוזי5555
21-02-12, 13:55
כסאות של סובארו אימפרזה עם דופן ספורטיבית כסא ליגה לאומית ,נוח בטירוף מחזיק אותך במצבי קיצון וזוויות!!
יש לי זוג אם תרצה כולל מסילות ,צבע שחור אפור!!

עידו לוריה
21-02-12, 15:17
נוחות של כיסאות זה דבר אינדיבידואלי , כך שהמלצה של אחד לא בהכרח נכונה לאחר , לך שב על כסאות ותחליט מה נוח לך .
כיסאות מרוצים זה לא לרכב קופצני , זה כיסא די מינימליסטי וקשה .

עידו

ארז
21-02-12, 16:13
כיסאות זה באמת דבר אינדיבידואלי, השלמן אמור להיות כיסא מאוד נוח, כיסאות מרוץ זה כבר מאוד תלוי מאיזה רכב, הרד קור זה כיסאות דקים בדרך כלל ולא נוחים לנסיעה ארוכה, אבל כיסאות מרכבי מרוץ/ספורט מפוארים זה לרוב כיסאות מאוד נוחים.
מה שכן אין לי מושג מאיפה אתה חושב שהמחירים לכיסאות כמו האימפרזה טורבו הם ב500/700 ש"ח, לכיסא איכותי במצב טוב ומעלה מרכב חדש יחסית אתה תשלם הרבה יותר מזה.

שגיא S
21-02-12, 16:18
כיסאות זה באמת דבר אינדיבידואלי, השלמן אמור להיות כיסא מאוד נוח, כיסאות מרוץ זה כבר מאוד תלוי מאיזה רכב, הרד קור זה כיסאות דקים בדרך כלל ולא נוחים לנסיעה ארוכה, אבל כיסאות מרכבי מרוץ/ספורט מפוארים זה לרוב כיסאות מאוד נוחים.
מה שכן אין לי מושג מאיפה אתה חושב שהמחירים לכיסאות כמו האימפרזה טורבו הם ב500/700 ש"ח, לכיסא איכותי במצב טוב ומעלה מרכב חדש יחסית אתה תשלם הרבה יותר מזה.

בפורומים השונים כסאות יד שנייה במחיר הזה..קליאו ספורט, מכוניות צרפתיות ספורטביות שונות...
גם כל הSPARCO והRECARO נמכרים כבר ב1500 שקל לזוג ולפעמים בפחות....

ארז
21-02-12, 16:39
לגבי הצרפתיות אין לי מושג, לאחרונה ישבתי במגאן ספורט, הכיסאות לא היו להיט גדול בלשון המעטה....של הC5 היו מאוד נוחים אבל בלי אחיזה מהצדדים בכלל מה שלא מתאים לרכב שטח.
ריקרו במחירים כאלו זה אומר שמשהו לא תקין בכיסא והשיפוץ שלו יהיה לא זול בכלל, אני קניתי לאחרונה כמה כיסאות של גרמניות ואיטלקיות ספורטיביות, המחיר רחוק מאוד ממה שאתה אומר( האמת שזו לא השוואה נכונה, אלו כיסאות עור שירדו מרכבים חדשים(מקסימום בני שנתיים).

סולי
21-02-12, 19:09
אצלי בסמוראי מורכב לנהג אספיר הידראולי חדש ולנוסעת מאזדה 3 נהדר... כמו שאתה מבין המאזדה לטעמי מוצלח הרבה יותר.
האספיר מזעזע, ברכב של העבודה של לי רקארו והייתי מוכן להרוג בשביל זוג כאלו בסמוראי שלי.
(אגב הרקארו קומפקטי במיוחד, נק' חדובה לדעתי ברכב כמו סמוראי)

לגבי ההתאמה,
ראיתי הרבה חבר'ה בארץ (האמת גם בפורומים בחו"ל) שעושים קומבינות ולעיתים אף מסתפקים בחיבור של 3 נק' במקום 4, או קודחים חורים לברגים ישר דרך הבודי, לדעתי הלא מקצועית המושיב לא יישאר במקומו בזמן תאונה, חס וחלילה.

אתה חייב להשתמש בנק' עיגון המקוריות של הכיסא המקורי, ולבנות מתאם, אני אנסה לצלם את המסגרות ברכב שלי שמתאמות בין המושב לרצפה.

אני הייתי מתרחק מכל המכוניות הספורטיביות משנוות ה-90, ולא כי המושבים המקוריים רעים פשוט כי הם עייפים, אם כבר להוציא כסף על מושב חדש אז באמת שיהיה חדש יחסית וספוגים רעננים יחסית..
אם אין בידך הממון לכיסאות ריקארו שהם המועדפים לדעתי... גש למרגש הפרוק הקרוב לבייתך וחפש אירופאיות קומפקטיות וקנה את מה שהטוסיק שלך הכי אהב.
ההתאמה הנדרשת בכולם פחות או יותר אותו דבר, מסגרת מסיבית שמתחברת לנק' המקוריות במרכב הרכב ועל גבה לבנות אוזניים שיתחברו למסילות של המושב שרכשת.

אגב, מה לגבי מושבים של דיסקברי??? למישהו יש דעה עליהם?

עוזי5555
21-02-12, 19:15
לגבי הצרפתיות אין לי מושג, לאחרונה ישבתי במגאן ספורט, הכיסאות לא היו להיט גדול בלשון המעטה....של הC5 היו מאוד נוחים אבל בלי אחיזה מהצדדים בכלל מה שלא מתאים לרכב שטח.
ריקרו במחירים כאלו זה אומר שמשהו לא תקין בכיסא והשיפוץ שלו יהיה לא זול בכלל, אני קניתי לאחרונה כמה כיסאות של גרמניות ואיטלקיות ספורטיביות, המחיר רחוק מאוד ממה שאתה אומר( האמת שזו לא השוואה נכונה, אלו כיסאות עור שירדו מרכבים חדשים(מקסימום בני שנתיים).

מסכים +1

Aviram
21-02-12, 19:51
לפני שנתיים קיבלתי מחבר כסאות של סקסו ספורט חובקים ונוחים אך היו רחבים מדי ולא ניתן היה להתאימם לסמוראי.

אם אני לא טועה הרוחב של כל כסא רצוי שיהיה עד 52 ס"מ.

שגיא אם אתה שומע על זוג בסכמוים שדברת ומתאימים לסמוראי אשמח לשמוע.

אלו שביד2 בסביבות 2000 ש"ח לזוג אם אני לא טועה.

אבירם.

עוזי5555
21-02-12, 20:50
מי שרוצה זוג כסאות של אימפרזה חובקים עם דופן נוחים בטירוף עם מסילות ותושבות מותאמים לסופה , כסאות במצב מצוין בצבע שחור אפור!
750₪
בה״פ פרטית בבקשה!

עוזי5555
25-02-12, 10:32
מי שרוצה זוג כסאות של אימפרזה חובקים עם דופן נוחים בטירוף עם מסילות ותושבות מותאמים לסופה , כסאות במצב מצוין בצבע שחור אפור!
750₪
בה״פ פרטית בבקשה!
לכל הפונים הכסאות האלו לא של אימפרזה טורבו אלא של אימפרזה מהמודלים 2001-2004.

בכל אופן אני מאד אשמח לקבל חוות דעת על כסא של אימפרזה טורבו !! האם הוא נוח?? תומך? האם הגב יחזיק מעמד אחרי טיול של יומיים?

GodsFather
25-02-12, 10:57
לכל אוהדי החובקים למיניהם. צריך להבין שכסאות BUCKET על סוגיהם נוחים כשלא זזים מהם, ואת זה עושים עם חגורות 4-5 נקודות. למה ? כי זה רותם אותך לכיסא היטב ומונע חיכוכים בגב מכל הקפיצות ודואג שגם הכתפיים לא יזוזו מהמקום. אחרת, כל הסיפור הזה גם לא שווה לתחת, כי תסבלו משפשופים וחיכוכים בגב, הכתפיים כל הזמן ישענו הצידה. כמו כן, נסיעה ברוורס שמצריכה לפעמים הסתובבות היא משהו שכמעט בלתי אפשרי לעשות כי הכסא לא מאפשר זאת, בטח לא הסתובבות עם השענות של יד ימין על כסא הנוסע. (לא שזה מומלץ לעשות בכלל, אבל לפעמים צריך את הזווית הזו, אפילו בשביל לשלוף משהו מאחורה).

בשביל נסיעה מהירה ועם חגורות שרותמות אותך למושב, זה מושלם. זה מחבר אותך לרכב, תחושת הבטחון עולה ואתה מרגיש את השביל הרבה יותר טוב.

זיו
25-02-12, 20:40
השילמן ERGO זה המושב הכי נוח שאני מכיר. כשתמצא משהו אחר ותרצה להזדכות על השילמן שלך במחיר סביר, תשלח לי ה"פ.
גם המושב הכי טוב ונוח (ואני לא חושב שזה המיקרה) מקבל בלאי ועיוותים ב"ספוגים" אחרי כמה שנים. מבחוץ הכסא יראה יפה, אבל ייתכן שהישיבה תהיה סיוט. חייבים לחדש
ספוגים מדי כמה שנים. הכל מנסיון.
זיו

drorbo
29-02-12, 00:40
אני קניתי זוג של אימפרזה 2006 במצב ממש חדש מפירוק 400 ש״ח לזוג לדיפנדר שלי והם מעוד נוחים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->