PDA

צפייה בגרסה מלאה : מרים אוטומטי לחלונות

Bernard
28-02-12, 23:21
שלום לכולם.

עוד שאלה, ברשותכם.

האם מישהו התקין / יש אפשרות להתקין מרימי חלונות אוטומטיים, עם הפעלת האזעקה?
יענו, כשלוחצים על כפתור הנעילה, בשלט, יעלו כל החלונות הפתוחים.

ישנם קיטים כאלה, אני יודע, שימחברים בדרך, בין מתג החלון למנוע אבל מה נותן להם את הטריגר להעביר זרם למנוע?
האם יש חיבור/כניסה/יציאה במודול האזעקה (אם יש כזה) או אפשרות אחרת להשיג את המטרה?

תודה,
ברנרד.

פוקר
28-02-12, 23:36
1.על איזה רכב מדובר[לא כול מרים שמשות מתאים]
2.האם יש אזעקה ברכב או שלט מקורי
למה אני שואל
אם יש שלט מקורי שהגיע עם הרכב אאז מחברים מרים שניזון מפקודה שמגיעה או מהאזעקה או מהשלט המקורי
אם אין אזעקה ברכב ניתן לחבר מרים לומד שמקבל פקודה מהוינקר והנעילה המרכזית ברכב זאת אומרת
שכאשר אתה נועל עם השלט את הרכב הנעילה המרכזית נועלת את הרכב ומופיע חיווי מהוינקר והמרים לומד [לאחר היחבור כמובן את המצב של הנעילה והוינקר ומרים את שימשות הרכב
ולגבי הסוגים יש כמה סוגים הכול תלוי בסוג הרכב
לדוגמא רכבים מקבוצת פולסווגן אודי סיאט סקודה לא צריך מרים מחברים את הפקודה ברכב עצמו
ברכבים כמו ניסן או רנו משתמשים במרימים יעודים חלקם מיתחברים למערכת הקנבאס
מקווה שעזרתי

Bernard
28-02-12, 23:51
למעשה מדובר בשני כלי רכב.

אחד, גראנד WJ 2002. יש אזעקה ושלט מקוריים.

האחר, סיאט ליאון 2002. יש שלט מקורי (אינטגרלי במפתח), ללא אזעקה.
סיבוב המפתח בדלת, לכיוון הנעילה, והחזקה של כמה שניות - החלונות עולים.
לחיצה ארוכה על כפתור הנעילה בשלט - החלונות לא עולים.

רוצים פתרון לשני המכוניות..

פוקר
28-02-12, 23:58
לגבי הגייפ מרים רגיל ירים את השמשות ללא בעיה מיוחדת
לגבי הסיאט אין צורך במרים צריך לחבר חוטסך הכול חיבור של חוט אחד ברמה המקורית ויש הרמת שמשות

Bernard
29-02-12, 00:04
מצטער. לא לגמרי הבנתי.
בג'יפ, מאיפה יש לקחת את הפקודה למרים, על מנת שלא ירים את החלונות כשנועלים את הדלת במהלך נסיעה , אם מחברים לנעילה, לדוגמא.
בליאון, אתה יכול לפרט קצת, לאן לחבר חוט?
המון תודה.

פוקר
29-02-12, 00:20
לא הבנת אותי
בגיפ אין צורך במרים לומד אני לא זוכר את הצבע של החוט אבל בעיקרון אתה צריך לימצוא חוט שבזמן דריכה של המערכת נותן פקודה או פלוס או מינוס
לגבי הליאון צריך להיות ברכב אזעקה מתוצרת מקומית [בזמנו שהרכב היה חדש היו מתקינים אזעקות שנישלטות על יד השלט המקורי
אם זה כך צריך להעביר חוט פקודת פלוס בזמן דריכה לתוך דלת הנהג ושם באיזור הצמה [מאחורי המפסקים של החלונות חשמל] ישנו החוט של ההרמת שמשות הרכב
המקורי
אם תירצה יותר מדויק ברמת הצבע והמיקומים אני יבדוק מחר [בכול זאת עברו לא מעט שנים ממתי שעבדתי על המכוניות האלו וגם מזדקנים]

Bernard
29-02-12, 00:27
לא הבנת אותי
בגיפ אין צורך במרים לומד אני לא זוכר את הצבע של החוט אבל בעיקרון אתה צריך לימצוא חוט שבזמן דריכה של המערכת נותן פקודה או פלוס או מינוס
לגבי הליאון צריך להיות ברכב אזעקה מתוצרת מקומית [בזמנו שהרכב היה חדש היו מתקינים אזעקות שנישלטות על יד השלט המקורי
אם זה כך צריך להעביר חוט פקודת פלוס בזמן דריכה לתוך דלת הנהג ושם באיזור הצמה [מאחורי המפסקים של החלונות חשמל] ישנו החוט של ההרמת שמשות הרכב
המקורי
אם תירצה יותר מדויק ברמת הצבע והמיקומים אני יבדוק מחר [בכול זאת עברו לא מעט שנים ממתי שעבדתי על המכוניות האלו וגם מזדקנים]

תודה. נדבר מחר. לילה טוב

berdi
01-03-12, 00:19
שלום לכולם.

עוד שאלה, ברשותכם.

האם מישהו התקין / יש אפשרות להתקין מרימי חלונות אוטומטיים, עם הפעלת האזעקה?
יענו, כשלוחצים על כפתור הנעילה, בשלט, יעלו כל החלונות הפתוחים.

ישנם קיטים כאלה, אני יודע, שימחברים בדרך, בין מתג החלון למנוע אבל מה נותן להם את הטריגר להעביר זרם למנוע?
האם יש חיבור/כניסה/יציאה במודול האזעקה (אם יש כזה) או אפשרות אחרת להשיג את המטרה?

תודה,
ברנרד.
היי!
איך שקנית, הרכבתי מרימי שמשות עם האזעקה המקורית והשלט, לא מבין איך אפשר בלי זה.
הלכתי למתקין בפ"ת-בית הצליל-יוסי, היו חייבים להוסיף למערכת הקיימת+המנועים בדלתות, קופסת מתג שהיא עושה את העבודה של הפקודה בין השלט ובין כל מנוע, מתחיל בנהג, עובר לנוסע ליד וכך הלאה, יש המון סוגים של מנועי חלונות וגם קופ' מיתוג שכאלו.
הוא ימליץ לך על הכי אמין, כי יש ישראלי שאחרי שנה הולך פייפן.
תן למקצוענים לעשות את העבודה+יש אחריות לחלקים. בית הצליל-03-9047878
בהצלחה
נתן

-->