PDA

צפייה בגרסה מלאה : קיט The Novak #SK2X Shifter Assembly לטרנספר 242

artur78
03-03-12, 17:31
שלום

כידוע בגרנד שירוקי ידית העברת הילוכי טרנספר ( 5 מצבים ) לא אמינה במייוחד ( במילים עדינות )
האם מישהו הרכיב את הקיט הזה The Novak #SK2X Shifter Assembly
ויכול לאומר עד כמה הוא מרוצה או לא .
למי שלא מכיר את הקיט מצרף לינק
http://www.novak-adapt.com/catalog/shifters/sk2x.htm (http://www.novak-adapt.com/catalog/shifters/sk2x.htm)

תודה

sos4u
03-03-12, 17:53
כן
מומלץ בחום רב.
פותר את בעיית השחיקה של הגומיות, פותר מצבים מעצבנים שההילוך בטרנספר "קופץ" בדיוק ברגע שאתה לא רוצה, ופותר את התלות בין מצב ה בודי ליכולת להעביר מצבים בטרנספר.

בקיצור, פתרון מצויין אם כי יקר. . .

kobiarava
03-03-12, 18:52
אפשר לשפר את השיפטר הקיים ע"י בניית שטנגה חדשה על 2 מיסבי קצה איכותיים, מה שמשפר את כוונון הידית ומונע קפיצה מהילוך, פותר את בעיית הגומיות הנשחקות וגם מונע את הצורך בחיתוך פתחים חדשים בבודי ומשאיר את המראה המקורי של השיפטר. בניתי שיפור כזה בסופה שלי ואני מאוד מרוצה מהתוצאות

קובי

sos4u
03-03-12, 19:16
אפשר לשפר את השיפטר הקיים ע"י בניית שטנגה חדשה על 2 מיסבי קצה איכותיים, מה שמשפר את כוונון הידית ומונע קפיצה מהילוך, פותר את בעיית הגומיות הנשחקות וגם מונע את הצורך בחיתוך פתחים חדשים בבודי ומשאיר את המראה המקורי של השיפטר. בניתי שיפור כזה בסופה שלי ואני מאוד מרוצה מהתוצאות
קובי
עם ה שיפטר המדובר בקישור לא פותחים פתחים נוספים, אלא משתמשים בקיימים. החלפת הקצוות במתקן המקורי לא פותר כלום... הנושא, כבר נבדק ונטחן, יותר מפעם אחת.

היתרון העצום בשיפטר של נובאק, הוא בזה שהוא מבטל את המנוף שנשען על הבודי. ובכך נפתרות שלוש בעיות :
1. יציאה מהילוך במצבי קיצון
2. קושי בשילוב במצבי קיצון
3. אין יותר שחיקה, ואין תלות של מצב הידית ביחס בין הטרנספר לבודי. מה שבגראנד מבטל גם את השינוי שנוצר עקב קריסת תושבת ה טרנספר ...

הפתרון של החלפת הקצוות, במיסבים, לא פותר זאת.

בהצלחה ...

artur78
08-03-12, 22:13
היום הזמנתי את הקיט אם כי יקר.
השקט הנפשי שלי בשטח שווה יותר
תקבלו עדכון לאחר שאני יקבל ויתקין אותו .

snirjeepdreamer
08-03-12, 22:44

קובי

קובי, האם טרננספר של סופה זה לא 241 ? 242 זה מחוזק של סופה ממוגמנת ? האם אני טועה/ מתבלבל בין השניים ?
אם אכן זה כך האם ה 241 (הסטנדרטי של הסופה ) גם דורש חיזוק ? מומלץ ?

yoni 110
08-03-12, 23:59
סופות ורנגלרים הגיעו ומגיעים עדיין עם 231, המחוזק של הסופה הממוגנת זה 241

sos4u
09-03-12, 10:46
היום הזמנתי את הקיט אם כי יקר.
השקט הנפשי שלי בשטח שווה יותר
תקבלו עדכון לאחר שאני יקבל ויתקין אותו .

שים לב שיש גם את זה,
http://www.novak-adapt.com/catalog/shifters/sk2xc.htm

ההבדל היחיד בינהם הוא בצורך להחליף את הידית המקורית, או להשאר איתה, ומכאן נובעת פשטות ההתקנה.

אני בחרתי בזה שבא עם ידית, כיוון שנראה לי ש
1. לטווח הארוך הכבל ייצור בעיות, ותדרש החלפה.
2. ההעברה עם ידית ישירה נראית יותר "בטוחה" מאשר דרך כבל.

כל אחד ושיקוליו.

דבר איתי לפני ההתקנה, אני חושב שאוכל לחסוך ממך קצת "חבלי לידה "
בהצלחה

kobiarava
09-03-12, 18:54
עם ה שיפטר המדובר בקישור לא פותחים פתחים נוספים, אלא משתמשים בקיימים. החלפת הקצוות במתקן המקורי לא פותר כלום... הנושא, כבר נבדק ונטחן, יותר מפעם אחת.

היתרון העצום בשיפטר של נובאק, הוא בזה שהוא מבטל את המנוף שנשען על הבודי. ובכך נפתרות שלוש בעיות :
1. יציאה מהילוך במצבי קיצון
2. קושי בשילוב במצבי קיצון
3. אין יותר שחיקה, ואין תלות של מצב הידית ביחס בין הטרנספר לבודי. מה שבגראנד מבטל גם את השינוי שנוצר עקב קריסת תושבת ה טרנספר ...

הפתרון של החלפת הקצוות, במיסבים, לא פותר זאת.

בהצלחה ...

אין חכם מבעל ניסיון. אם אתה נוסע על הקיט, ומכיר אותו "אישית-לוחצת"-קטונתי. הפיתרון של החלפת השטנגה+מיסבי קצה עובדת מצויין בסופה, כנראה שלא מספיקה בגראנד...

קובי

יורם-דרומי
09-03-12, 23:31
יוסי, ההזמנה כוללת את התפוח לידית - או שזה תוספת? האם יש צורך לקנות גם את כסוי הגומי?
תודה

artur78
10-03-12, 11:26
הזמנתי את המנגנון ללא הכבל
א. בגלל כל מה שאמרת
ב. נאמר לי בחברה שמנגנון עם הכבל לא מתאים ל </SPAN>ZJ אלא יותר ל </SPAN>TJ
אני אדבר איתך כשאקבל את המנגנון
תודה .</SPAN>

artur78
10-03-12, 11:29
יוסי, ההזמנה כוללת את התפוח לידית - או שזה תוספת? האם יש צורך לקנות גם את כסוי הגומי?
תודה

התפוח לידית זה תוספת

sos4u
10-03-12, 20:38
התפוח, והגרמושקה הן תוספות.
ויש צורך בשתיהן , הידית מגיעה רק עם ההברגה ...

יש חשיבות גם לגרמושקה למנוע חדירה של אוויר חם מאיזור הגיר ורעש ...
אשמח לשתף בידע שנרכש בהרכבה. אולי אפילו תצא כתבה טכנית לעניין. אם ואמצא לכך את הזמן.
התוצאה, אחרי שנפתרים מ"מחלות הילדות" - מצויינת.

-->