PDA

צפייה בגרסה מלאה : חגורות בטיחות לסופה מאחורה

ערן טרופר...+six
03-03-12, 22:56
החגורות לא מתאימות לנועלים ,בחגורה כמו משולש ובנועלים במושב מתאימים לריבועים עם חור ...השאלה היא עם עדיף לחפש בפירוקיה?? ואם כן אז משהו באזור רחובות

omri_t
03-03-12, 23:22
א.ב.ג יושבים בת"א- מוכרים חגורות קומפלט חדשות.
כנראה שעולה כמו משומש מפירוקיה- ולכן עדיף איניברסאלי חדש ממשהו מפורק...

hogi
04-03-12, 00:04
אני קניתי זוג חדש אצל רועי ביהוד http://www.jeepolog.com/UserFiles/Flash/roi/roy.jpg
הסוג האוניברסלי. הם 'לא משהו' ואשתי מתלוננת שהחגורה ננעלת כל הזמן. לי אין תלונות.
מה נקודות העיגון אצלך לחגורה מאחור? כשקניתי את הג'יפ היו חגורות פשוטות, ללא קפיץ, שפשוט חיברו אותן לבורג של משענות הצד האחוריות. הייתי צריך לבנות תושבות בטיחותיות יותר.
פירוקיה קרובה יש לך אצל בירגר בצומת הפניה מנס ציונה לכוון בית עובד. בפעם היחידה שניסיתי לקנות אצלו [מושבים ] הוא לא היה ממש זול.
היה לו מלאי של מושבי רופא מאמבולנסים - מושבים מאוד נוחים עם חגורה בילד-אין. השתעשעתי ברעיון לשים לילדים מאחורה שני מושבים מסתובבים כאלה ואז הם יכנסו מאחורה ולא תוך שהם דורכים לי על המושב שלי עם כל הבוץ. השעשוע נחמד אבל עלות מול תועלת גרמה לי לוותר.

ערן טרופר...+six
07-03-12, 22:08
החגורות הקיימות ברכב בשני הצדדים בעלי צורת חץ צבי כזה והסוגר (נועל)מתאים למרובע של החגורה (האחת )שבאה מתוך המושב ימכרו לי רק נועלים מתאימים לצלבים????

חדשים או לא אני לא צריך את כל החגורה יש לי 2 בבודי ואחת במושב

-->