PDA

צפייה בגרסה מלאה : היפוך שאקלים ו SPOA בשירוקי

ron_gal
01-01-03, 21:07
מחפש רעיונות איך לבצע היפוך שקלים (כרגע הם כלפי מעלה)
ו SPOA לסרן הקידמי (האחורי כבר SPOA)
איפה ניתן למצוא תושבות קפיץ להלחמה ?
כמובן מדובר על השירוקי שנת 74 ...

רון.

חנן-ג'יפולוג
01-01-03, 21:11
כתושבת קפיץ יכול לשמש פרופיל 40X40 עם עובי דופן רציני. רק תוריד את חצי העיגול שבו הפרופיל ישב על הסרן.
שים לב שאם אתה לא הולך להגביה את הרכב, מהלך המתלה הקדמי שלך בסגירה יקטן עד לרמה בלתי נסבלת.

נמרוד
01-01-03, 22:03
...או שתשתמש בעיניים של קפיץ ישן...ראה דיון בנושא בפורום זה.

לגבי מה שאתה קורה היפוך השאקל - אני באמת לא יודע מה להגיד לך, מלבד זהירות. זה עלול להתגלות כשינוי מהותי, כדאי ללמוד את החומר טוב טוב לפני שתעשה את זה. אני פשוט לא מכיר מספיק טוב את הנושא הזה.

ron_gal
02-01-03, 10:35
נמרוד,

לא ממש הבנתי ...
אצלי הקפיצים לא מקבילים לשילדה
הם מחוברים חיצונית לה.
הכוונה היא להחליף בהמשך למאיות ארוכות בהרבה למטרת מהלכי מתלה
אינ רק רוצה להכין את הבסיס לפני החלפת הקפיצים.

אדי
02-01-03, 13:55
רון ,

הקפיצים אצלך מחוץ לשלדה מלפנים , כמו בבלייזר? כלומר תושבת הקפיץ הקדמית של הקפיצים הקדמיים יוצאת מהצד של השלדה?
לגבי היפוך שאקלים , אני מבין שהם מורכבים הפוך (כך שאם תאריך אותם הרכב יהיה נמוך יותר , עוד פעם , כמו בבלייזר... למה לא קנית בלייזר וזהו :D ) , עודד אמר לי פעם על פתרון אבל אני לא ממש זוכר מה , נסה ליצור איתו קשר .
ובגלל שהרכב שלך קצת דומה לבלייזר תנסה לראות אם יש כתבה שיכטלה להתאים לך בhttp://coloradok5.com/ .

אדי

ron_gal
02-01-03, 17:47
לא,

הקפיצים הם מחוץ לשילדה מאחורה !!!
הכוונה להיפוך שקלים מאחורה.
אתה מגיע היום למפגש ? אם כן תוכל להציץ ולתת עיצה ...

רון.

polar bear
02-01-03, 23:23
בקשר להיפוך - לך לקולרודו, אני חושב שמיכלול הנדנדה הוא אותו מיכלול.

בקשר לקדימה - חברים - היפוך שקל אחורי מרים את התחת בבמשהו כמו 8 ס"מ - תלוי באורך השאקל ובצורת הביצוע, לכן הבחור יהיה חייב להגביה מקדימה - והמון - או שהאוטו שלו יראה כמו כל היפנים עם ההגבהות מאחור כאשר הIFS מוגבל.........

אז או החליף לקפיץ ממש ארוך ומעורגל , או לעשות ספרינגאובר

LAREDO
03-01-03, 14:05
הרבה יותר קל לדבר על SPOA מאשר לבצע, ובטח מאשר לבצע נכון.
יש לקחת בחשבון עומס נקודתי על הקפיץ, שינוי בזויוות ההגה (הטיית הטרפזיה), דרייבשפטים אחרים ומניעת AXLE WRAP.
בזמנו אכלתי הרבה מרורים עד שהגעתי לתוצאה סבירה בסקאוט שלי.
דבר נוסף רון - גם SPOA וגם מיות ארוכות יותר ב-6 אינצ' (ככה שמעתי אותך אתמול) ? זה לא ייתן לך כלום. לא מהלך ולא נסיעה. רק אוטו בשמיים.
לרדו

-->