PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'יפ ראשון לשטח נטו

lior amrani
06-03-12, 11:21
אהלן חברים!
רציתי להתייעץ אתכם בקשר לג'יפ שאני מחפש, לא ג'יפ ספציפי, אך עם מטרה ספציפית: שטח!
הג'יפ יסע מהבית לשטח (כ-150 מטרים), ובשטח בלבד, ורק בסופי שבוע.
חייב להיות חוקי, אמין, זמינות חלקים יחסית טובה, ואופציות שיפורים נרחבות.
יש לציין שיש לי עבר בשטח עם טרקטרונים, אופנועים, באגים, וג'יפים למיניהם. אז אני פונה לכל סוגי הג'יפים.
ותקציב: 17 אלף שקלים חדשים.
*אני יודע שאי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, אך התקציב חייב להיות כזה לכל היותר.

תודה רבה לכם, ואשמח לקבל עצות, דעות, ורעיונות לגבי הנושא הנ"ל.

ליאור

GodsFather
06-03-12, 11:33
ההצעות הרגילות - סיקסופה/סמוראי. נכנס בתקציב רכישה ראשונה, ג'יפ אמיתי, קל לטיפולים ועם אמינות סבירה ביותר. גם ברמה הבסיסית נותן שטח טוב. אופצית שיפורים אינסופית (נוגד את הדרישה ל"חוקי")

lizard
06-03-12, 11:41
סיקס. כלי פשוט, חלקים זמינים ואפשרויות שדרוג כמעט בלתי נגמרות.
למה חייב ברשיון תעבורה?

GodsFather
06-03-12, 11:48
ביטוח חובה מיכה

lior amrani
06-03-12, 12:05
חייב רישיוי מהסיבה הפשוטה שלא מתאים לי לשחק עם המשטרה ועם כל השטויות שלהם... כבר קרה לי לא פעם, ובשטח!

lizard
06-03-12, 12:35
רישוי ספורטיבי?

lior amrani
06-03-12, 13:04
זה סבבה עו איכשהו, אבל עדיפות לרישוי רגיל. אבל גם ספורטיבי תופס

lizard
06-03-12, 14:58
ברור. פשוט קח בחשבון שרישוי תחבורה ידרוש ממך בסופו של דבר המטן השקעה. כמובן שרישוי תחבורה הרבה יותר שווה.
ההמלצה שלי היא למצוא רכב אספנות אבל לדעתי המחיר מתחיל בשלושים אלף. אם תוכל לגייס את הכסף הזה ותרצה לנדרובר שנת שישים ומשהו אספנות אז תגיד. אולי יש לי משהו.

אחרי שחשבתי על זה רישוי ספורטיבי יעלה לך יותר מאשר רישוי תחבורה. פשוט כי אין לך רכב. אם היה אז להפוך אותו לרישוי תחרותי בלבד יעלה בסביבות העשרים אלף. לכן לא ריאלי.
תחפש סיקס ב10-15 אלף ותתחיל לסדר אותו לרמה שתרצה. עדיף מכאני טוב מאשר בודי טוב לדעתי.

GodsFather
06-03-12, 15:08
מיכה, הבחור רוצה ג'יפ בשביל לשחק ואתה מציע לו לנדר רובר שנת שישים ?

סיקסופה/סמוראי - הנוסחא המנצחת.

shay_love_off_road
06-03-12, 15:44
סיקס/סופה/סמוראי כולם טובים ומעולים,

אך אני גם חושב על הכיוון של מיצובישי L200 4X4 ואיסוזו איפון עד 1997 שנכנס לו לתקציב,
לי הייתה איפון 2001 רכב מעולה וחזק, איסוזו עם מנוע 3.1 TDI בהחלט תתן לו הנאה בשטח,

L200
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a0/Mitsubishi_L200_4WD.JPG

איסוזו איפון:
http://i289.photobucket.com/albums/ll225/boostpatrol/rodeo/P9200205.jpg

בהצלחה,

GodsFather
06-03-12, 15:59
ואיך שוק השיפורים והחלפים ?

ishc
06-03-12, 17:21
ההצעות הרגילות - סיקסופה/סמוראי. נכנס בתקציב רכישה ראשונה, ג'יפ אמיתי, קל לטיפולים ועם אמינות סבירה ביותר. גם ברמה הבסיסית נותן שטח טוב. אופצית שיפורים אינסופית (נוגד את הדרישה ל"חוקי")

סמוראי סמוראי ועוד פעם סמוראי
לא שאני רק שרוט על האוטו (ואני כן) בתקציב שהצבת כל סיקס או סופה יהיו בור הרבה יותר גדול, לעומת זאת בתקציב הזה אפשר למצוא סמוראי מתחילת שנות התשעים, סטנדרטי ויחסית מסודר. תרצה שלפר אח"כ יש מלא אופציות, תרצה לטפל לבד, אפשרי מאוד. בקיצור רק סמורא, כמה שיותר חדש וכמה שיותר טוב.

shmil
06-03-12, 20:15
חייב להיות חוקי, אמין, זמינות חלקים יחסית טובה, ואופציות שיפורים נרחבות.
ותקציב: 17 אלף שקלים חדשים.
*אני יודע שאי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, אך התקציב חייב להיות כזה לכל היותר.

ברוך הבא לפורום.
למה שאתה רוצה קוראים בעברית מדוברת -
אתה רוצה שיהיה ארוך, ורחב, אבל שלא יכאב...

אני מציע לך לקרוא שרשורים דומים לשלך, וכאלו יש בפורום המתחילים רבים.
הרבה מהותיקים כאן כבר לא רוצים לכתוב כל פעם מחדש את אותם הדברם.
הצעתי אליך, מהלב - קרא אי אילו שרשורים כאלו, ואת השאלות הבאות שלך - שאל בצורה יותר ספציפית.

shay_love_off_road
06-03-12, 20:18
באיסוזו קניתי הכל מיבוא/פירוקיות,

נכון שטנדר הוא פחות פלטפורמה טובה לשיפורים מג'יפ סיקס/סופה או סוזוקי סמוראי שיש להם שוק שיפורים ללא תחתית,
אבל כל רכב ניתן לשדרג, חלפים במיצובישי אני פחות בקיא, באיסוזו כבר אמרתי,

אך עדיין, גם רכב עבודה יכול להיות רכב שטח טוב+

סופת המדבר
06-03-12, 20:30
במחיר הזה לא חושב שתוכל למצוא סופה נורמלית שלא נדבר על אחת במצב נסיעה
לדעתי אם אתה כבר בקיא בשטח ואוהב כח תלך על סיקס הוא כלי חזק אמין ופשוט מאד לעבודה
תאמת הוא גם מיושן וזה החיסרון שלו
למרות שתוכל למצוא סיקס מה''חדישים'' יותר שאולי קצת יותר בריא

-->