PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך עצה איך מגיעים למצוף דלק בבלייזר

ERAN NO 1
06-02-05, 18:13
בבלייזר שלי מד הדלק לא עובד (לא נעים) הייתי אצל מכשירן שאמר לי שכנראה הבעיה במצוף שבתוך המיכל
מישהו יודע איך מגיעים אליו? האם המיכל מתפרק למטה? האם צריך להרים קבינה?
מי שמכיר את הדרך הקלה ביותר אשמח לשמוע תודה.

אריה פאהן
06-02-05, 18:57
הדרך הקלה היא קודם לבדוק את החוטים ,אם תכנס מתחת הרכב יש לך איזה 10 ס"מ בין מיכל הדלק לתחתית תא המטען , אם לא פתרת את זה עם החיווטים, צריך לפרק את המגן של מיכל הדלק(אם יש לך מגן) שזה 6 ברגים, להוריד את מיכל הדלק,הוא יושב על 2 מותחנים ,תצטרך גם לפרק את צינורות מילוי דלק/אויר שמגיעים למיכל , פרוק המשאבה והמדיד נעשים בסיבוב בחלק העליון של מיכל הדלק,

אגב שאלת גם על הדרך הקלה ביותר ?
זה לקחת דיסק ולחתוך בתא המטען פתח שיאפשר לך גישה ישירה לפתיחת המדיד :shock:

ERAN NO 1
06-02-05, 22:51
דווקא על ההערה האחרונה שלך חשבתי לחתוך פתח יפה עם שני צירים אבל אני מניח שתיקון כזה הוא פעם בכמה שנים לכן כנראה שהעדיף לעבוד קצת יותר
בפעם האחרונה שהסתכלתי הברגים שמחזיקים את המגן (ישנו אחד כזה) לא היו בעלי גישה כל כך טובה אני אנסה שוב.

שאלה נוספת היא כמה ברגים מחברים את המרכב לשלדה והאם כדאי לשחרר אותם או אפילו לפתוח ולנסות להרים טיפה מאחורה את המרכב ?

t_uri
07-02-05, 02:04
לך מהקל אל הכבד.

אני נתקעתי עם משאבהת דלק שהלכה, וזה היה בדיוק התהליך.

אם אתה מפרק, בדוק מה מצב המשאבה, שלא תצטרך חזה עוד פעם.

ERAN NO 1
07-02-05, 13:54
מדובר על בלייזר דיזל !!! האם גם בו יש משאבה בתוך מיכל הדלק או רק מדיד ?

אריק זמר
07-02-05, 16:55
דבר קטן,
אם אתה, או כל אחד אחר, חושב על חיתוך ע"י דיסק באזור המיכל - רק תקח בחשבון את כל התנאים הבטיחותיים שמדברים על עבודה ליד מיכל דלק...ושים גם מטף בסביבה.

:roll:

אריה פאהן
07-02-05, 17:06
בדיזל משאבת העזר למשאבת ההזרקה נמצאת התא המנוע ולא במיכל הדלק

ABB
25-06-06, 20:01
פרקתי לפני כשבוע את המצוף שלי (בלייזר דיזל 1988 ) והוא תקין לחלוטין, הבעיה היתה בשעון, כך שאם אתה רוצה לרכוש את המצוף, נעשה לך מחיר הזדמנותי... החדש לאחר הטסה מיוחדת מארה"ב עלה לי 3,000 ש"ח ובסוף הוא לא היה הבעיה. אהרון - 0544-320005

ERAN NO 1
26-06-06, 23:24
כן שמעתי שעכשיו התחילו בארה"ב למכור אותם מצופים בזהב והמצוף מיהלומים :twisted:

כמו שאמר סרג'יו קוסטנזה "לך תנשוך את ג'ינג'י"

-->